CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 50.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
10. 000 tisuća farmera sa svojim traktorima prosvjeduje u Berlinu.




LeClerc


LeClerc
VIP Član
Krdo slonova krenulo je na put dug 12 sati da bi odali počast Lawrence Anthonyu koji je umro u 61 godini život. Lawrence je spasio gladne slonove iz napuštenog zoološkog vrta za vrijeme rata. Kada su slonovi stigli pred Lawrenceu kuću tamo su stajali u miru dva dana. Nakon toga slonovi su otišli.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako pas za čuvanje ovaca tjera ovce u tor. Pogled iz drona.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako sam ja znao hraniti sjenice još dok nije bilo mnogo susjeda oko moje kuće.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako se vrši miniranje stijena koje smetaju za izgradnju ceste ili kuća. Miner prvo izbuši rupe u kamenu, onda ispuni rupe sa eksplozivom, zatim se mjesto miniranja prekrije sa sitnom zemljom pritom se mora paziti da se ne ošteti fitilj za miniranje. Ako se mjesto miniranja ne bi prekrilo zemljom, smrvljeni kamen prilikom eksplozije bi letio na sve strane i tako bi mogao oštetiti kuće ili vozila.



Ovaj video je primjer što se dogodi kada se mjesto miniranja ne prekrije zemljom koja služi da kamen ne leti posvuda.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Godišnje doba u jednom vrtu.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
.......

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako sam ja imao problema sa zrakom u kočnicama sada tek vidim u čemu je bio problem.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Koliko košta zdravstveno osiguranje u Americi?  Tamo su toliko pohlepni da čak naplaćuju roditeljima 40 dolara samo da bi majka držala dijete nakon što se dijete rodi.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izrada advntskog svijećnjak.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izrada brave za vrata od drveta.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako Argentinska policija zaustavlja pljačkaše. Jedan je poginuo dvojca su preživjela.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Primitivna tehnologija.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako popraviti krš od auta. Very Happy

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Posljednji vojnik drugog svjetsko rata bio je japanski vojnik Hiroo Onoda. Onoda je rođen 19. 3. 1922 godine, u svojoj 20 godini priključen je japanskoj Carskoj vojsci. U prosincu 1944 godine poslan je na Filipinski otok Lubang dobio je zapovijed da se ne predaje ni pod koju cijenu i da se bori do posljednjeg čovjeka. Pred svršetak rata na otok dolazi Američka i Filipinska vojska. Onoda je otišao u brda sa svoja tri suborca, odande je nastavio voditi gerilsku borbu protiv filipinske vojske. Kada su mu suborci poginuli u gerilskim borbama Onoda je sam nastavio borbu. Nije se htio predati ni kada je na otok došla njegova obitelj da ga uvjeri da je rat gotov. Na kraju je na otok došao njegov bivši zapovjednik iz rata koji mu je naredio da prestane sa borbom. Onoda je završio sa borbom 1974 godine, i vratio se u Japan. Ponuđen mu je rad u japanskom parlamentu, napisao je autobiografiju o gerilskoj borbi. Nezadovoljan sa velikom pažnjom koju mu posvećuju odlazi u Brazil 1975 godine. Oženio se 1976 godine, tek 1984 godine se ponovno vraća u Japan, te osniva obrazovni centar za mlade.  Umro je 16. 1. 2014 godine. Izvor- [You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sedam Njemačkih riječi koje trebate znati.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ah valjda ovdje nitko neće dolaziti na silu čitati što sam sanjao. Pa će izbjegavati ovu temu Laughing Ja ću sve svoje pisati u ovoj temi.

Uglavnom sanjao sam da sam na Črnomercu, cijeli grad je bio bez struje, policija je stajala na svakom ćošku. Jedan mi policajac kaže da zašto sam izašao na ulicu kada su rekli da nitko ne izlazi zbog nestanka struje. Ja mu kažem da nisam znao da je zabranjeno izlaziti van.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Neki ljudi su najobičniji luđaci. Toči benzin u vrećicu trk

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako se uvezuje knjiga. Ja neću nikada biti toliko talentiran kao što je ovaj čovjek.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 50.]

Go to page : 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.