CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Što vas je danas nasmijalo do suza

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

21Što vas je danas nasmijalo do suza   - Page 2 Empty Re: Što vas je danas nasmijalo do suza on sri vel 05, 2020 3:58 pm

ana4

Mlađi forumaš
razgovor između daidze, fat_boy_slima i Panta valjanje

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:ja predlazem da se izbaci hr prijevod zbog nedostataka i jer bi to rastuzilo fetboja daidza

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:jbt, "loginiraj se"...zvuci kao da cu dobiti neku bolest kad se ulogiram Laughing

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:Stalno se dešava da ne učitava sve avatare na stranici... Just for the record.

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:Ja nemam avatar Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:da, ne ucitava od vas koji ga nemate Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:Ajd' ne serite vas dvojica! Jel tendre nema avatar?

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:nema Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:pant možda si ti gledao na idućoj strani a prikazivalo ti je onog ko je na prošloj upisao zadnji post
i taj tad nema avatara
ako me razumiješ

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:nema Very Happy

smijeh

smijeh

Kao ni vas dvojica mozga.

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:pant možda si ti gledao na idućoj strani a prikazivalo ti je onog ko je na prošloj upisao zadnji post
i taj tad nema avatara
ako me razumiješ

Moguće...

neprocjenjivo Laughing Laughing

22Što vas je danas nasmijalo do suza   - Page 2 Empty Re: Što vas je danas nasmijalo do suza on sri vel 05, 2020 4:11 pm

fat_boy_slim

Forumaš/ica
hehe Very Happy ... zato smo tu da se smijemo i nasmijavamo nogica

23Što vas je danas nasmijalo do suza   - Page 2 Empty Re: Što vas je danas nasmijalo do suza on sri vel 05, 2020 11:37 pm

ana4

ana4
Mlađi forumaš
i sad kad čitam suze mi cure, genijalni ste cmok

24Što vas je danas nasmijalo do suza   - Page 2 Empty Re: Što vas je danas nasmijalo do suza on pon vel 10, 2020 5:48 pm

Santa ledena

Santa ledena
Forumaš/ica
Gleda danas internista moje nalaze i zadovoljan viđenim pita me kojim se sportom bavim. Very Happy
A ja ovako zdepast, sa bolom u križima, ko iz topa izvalim
- Šahom odvala

25Što vas je danas nasmijalo do suza   - Page 2 Empty Re: Što vas je danas nasmijalo do suza on pon vel 10, 2020 10:15 pm

ana4

ana4
Mlađi forumaš
^^^

Laughing Laughing

26Što vas je danas nasmijalo do suza   - Page 2 Empty Re: Što vas je danas nasmijalo do suza on pet vel 14, 2020 10:16 am

Kjara

Kjara
Forumaš/ica
Pitam mm-a jutros iz zezancije, trebaš li nešto posebno da ti kupim s obzirom da je valentinovo, kaže: nemoj trošit novce, to će mi biti najljepši poklon.

27Što vas je danas nasmijalo do suza   - Page 2 Empty Re: Što vas je danas nasmijalo do suza on pet vel 14, 2020 12:38 pm

Macaklin

Macaklin
Mlađi forumaš
[You must be registered and logged in to see this link.]

Laughing Laughing Laughing

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2