CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Da li je gay ok

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 3.]

21Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 2:34 pm

ally



VIP Član
kad je ova tema u pitanju, jel gej ok il ne
trebamo se malo zapitat mi kojima je kao to ipak ok..u biti šta sad takvi su i šta ćemo sad neznam
znači, da nam dijete dođe doma, sin (jer većinim se negativnije gleda ako je muško gej) i kaže, mama tata ženim se, al ne za ženu nego muškarca, gej sam i sl.

da li bi nam ista reakcija bila na to i na soluciju da ženi ženu
mene bi to bocnulo pošteno, ne bi mi bilo svejedno i trebalo bi mi vremena da prihvatim, a prihvatila bi jer eto, najvažnije da mi je on sretan

nismo li malo licemjerni, prihvaćamo gej, ok nam je to..da jer svi mi mislimo da se to nekom drugom događa, a kad bi nama, vjerujem da nam ne bi nikom reakcija bila ista da je gej il hetero

22Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 3:31 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Gledam taj video. Žalibože vremena. Obradović i njemu slični ne razumiju da ljudska prava počinju s onima kojima su ta prava najugroženija. Većina nikad nije ugrožena. Nikad, ni od koga. To je priglupa zamjena teza. Ljudska prava uvijek su ugrožena onima koji se ponašaju drukčije od većine. I ne, demokracija nije proces u kojem većina određuje prava manjinama. Ponovo priglupa zamjena teza. Ljudska prava određena su međunarodnim konvencijama koje je potpisala svaka država, pa i Srbija. Upravo zato da većina ne može reći: "Mi smo većina, i mi ćemo vam reći koja su vaša prava." Jer to nije ništa drugo doli fašizam. Tako su Nijemci određivali prava Židovima. Znamo kako je završilo. Dok Ujedinjeni narodi nisu rekli koja su opća prava i slobode svakog živog bića. A u ta prava i slobode ulazi i seksualna orijentacija. Točka, kraj rasprave.

Dalje, u demokratska prava svakog čovjeka ulazi i pravo na javno okupljanje i pravo na prosvjed. Da je ta sramota od "narodnog poslanika" ikad zavirila u zakone vlastite države, znala bi to. I opet, ne određuje većina zakone. Znamo i kako izgleda zakon rulje. Zakone odobrava skupština, ali piše ih malobrojna, u pravnu struku upućena manjina. I kad se donesu - glasovima većine u skupštini, a ne većine u društvu - vrijede za sve. Pa i za tu kreaturu čija inteligencija ne prelazi broj cipela koje nosi. Opet točka.

Žalibože vremena, velim.

23Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 4:19 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ono što se konstantno ignorira je odgoj. Gledajući način na koji se država generalno odnosi prema obitelji, i kako se djeca odgajaju u tim nekim obiteljima bez obzira dali dijete odgaja gej roditelji ili žena i muškarac, znam samo da su djeca naježila kako se god netko trudio reći da to nije tako. Jedno dijete ili više njih će biti nasilnik i stvarat će probleme do kraja svog života sebi i drugim zbog nedostatka odgovarajuće kazne. I sada si uzmite sustav koji sustavno ignorira takvu nasilnike, sa vremenom će porasti broj nasilnika, jer će djeca vidjeti da im nitko ništa ne može. Primjer vam je Amerika i njihov odgoj bez primjerene kazne, čak na Youtubu se može naći kako se takva djeca odnese prema svima. Kada takvi ljudi narastu, onda oni prerastaju u još veći problem za cijelo društvo.

24Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 5:59 pm

daidza


daidza
VIP Član
Dakle na trece citanje zakljucujem da nisi jos ubojica, samo sadist zubi

25Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 6:12 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
daidza je napisao/la:Dakle na trece citanje zakljucujem da nisi jos ubojica, samo sadist zubi

Ne. Da bih bio sadist, morao bih uživati u tome. A ne uživam. Nema nikakva užitka u nanošenju bola drugom ljudskom biću. No kad se u takvim situacijama braniš, stvari rješavaš brzo i sa što više sile. Tu nema ferpleja. U suprotnom, završit ćeš na cesti, iscipelaren. Možda i mrtav. Ako to ne shvaćaš, glup si.

26Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 6:34 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Ono što se konstantno ignorira je odgoj. Gledajući način na koji se država generalno odnosi prema obitelji, i kako se djeca odgajaju u tim nekim obiteljima bez obzira dali dijete odgaja gej roditelji ili žena i muškarac, znam samo da su djeca naježila kako se god netko trudio reći da to nije tako. Jedno dijete ili više njih će biti nasilnik i stvarat će probleme do kraja svog života sebi i drugim zbog nedostatka odgovarajuće kazne. I sada si uzmite sustav koji sustavno ignorira takvu nasilnike, sa vremenom će porasti broj nasilnika, jer će djeca vidjeti da im nitko ništa ne može. Primjer vam je Amerika i njihov odgoj bez primjerene kazne, čak na Youtubu se može naći kako se takva djeca odnese prema svima.  Kada takvi ljudi narastu, onda oni prerastaju u još veći problem za cijelo društvo.

U pravu si, sve dolazi iz obitelji, i dobro i loše. Te skinse koje sam spomenuo netko je uvjerio da su crnci, Azijci, homoseksualci... loši. Homofobija ne pada s neba, ona potječe od ljudi kojima vjeruješ, čijem se svjetonazoru diviš.

Opet, to su uglavnom pojedinačni slučajevi. Prava se opasnost krije u tome da se takvo ponašanje institucionalizira, da postane općeprihvaćeno. Obradović želi zabraniti parade. Ne znam kako je u Srbiji, pretpostavljam da je slično kao u Hrvatskoj, ali ovdje je Ustavom RH građanima zajamčeno pravo na okupljanja i mirne prosvjede. Ustavom, najvišim državnim zakonom. Posrijedi je znači nešto do čega se drži, to je civilizacijska stečevina vrijedna unošenja u osnovni pravni okvir neke države. Kad to ukineš, dobiješ Tiananmen, trg na kojem vojska mecima i tenkovima ubija prosvjednike, bili oni homoseksualci ili hrastovci na čelu sa Željkom Markić. I jedni i drugi imaju pravo na to, isto kao što i jedni i drugi imaju pravo hodati ulicom a da se nijedan tutlek ne zaleti i razbije im glavu ciglom. A toga je ovdje bilo.

27Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 6:44 pm

daidza


daidza
VIP Član
Bemti, znaci cak ni ne uzivas: hmm

Kako se to onda zove, psihopat? neznam previse je tih definicija

28Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 6:52 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
daidza ne trolaj bezveze

ako želiš raspravljat pokušaj to na normalan način

29Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 6:53 pm

daidza


daidza
VIP Član
Pa ne zelim daidza

A i on je prvi poceo zubi

30Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 7:28 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
daidza je napisao/la:A i on je prvi poceo zubi

S čim sam prvi počeo? Ti si očito netko tko voli maltretirati i tući homoseksualce. S pravom se osjećaš ugroženim. Kada takvo što sljedeći put pokušaš - tko zna, možda budem tamo.

31Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 8:04 pm

daidza


daidza
VIP Član
Vjeruj mi, imam pametnijeg posla Laughing

Ili, nemam pa visim na forumu Eek Eek

32Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 9:28 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ne znam što se onda češeš kad te ništa ne svrbi. Ja jednostavno nisam od onih koji stoje i gledaju kako pet, šest, deset... pijanih siledžija maltretira slabijeg od sebe. Ni kad je posrijedi muško ni kad je posrijedi žensko. Ne podnosim grubost i bezobrazluk, uvijek sam pristojan prema konobaricama i ne mislim da ih svatko ima pravo natezati i šlatati. Nisam jednom zbog toga bio u gužvi, i nisu jednom pištolj na mene potezali. Također, nisam ni budala. Ne pada mi na pamet izgubiti glavu zbog tikvana koji u svakom času može izvaditi nož, bokser ili nešto treće. Poštenu tučnjavu nisam vidio niti sam u njoj sudjelovao od kraja osamdesetih, valjda. Još od rata svatko nešto ima. Makar PTSP, što uopće nije bezazleno. Very Happy

33Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 10:01 pm

daidza


daidza
VIP Član
Ne kazem ja nista, ti si rekao da pucas u koljena i svasta nesto zubi

Ja sam samo nagadjao dijagnozu Laughing

34Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 10:09 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Mah, gledao bih da ne potrefim bedrenu arteriju, od toga bi glupan iskrvario. Tko zna bih li pogodio koljeno. Gađao bih u noge, to je bit. Laughing

35Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 10:26 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
O čemu se ovdje raspravlja? Ponašate se kao da razgovarate o svakodnevnim stvarima, ali vi zapravo razgovarate o tome kako ozlijedi ljude. Usporedio bi vas sa malom djecom, ali vi ste odrasli ljudi Udarac  

36Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 10:33 pm

daidza


daidza
VIP Član
koliko se sjecam ja nisam nigdje napisao da bi bilo koga ozlijedio neznam

niti sam iznio ikakav stav

samo komentiram zubi

37Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 11:32 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ah da možda sam trebao pročitati više od jednog komentara Very Happy Tema je ozbiljna, a takve stvari se ne rješavaju ozlijeđivanjem nego obrazovanjem. A pošto se ne razgovarate ozbiljno nego se zajebavate, zato sam obadvojici napisao što sam napisao.

Imate sto tema na forumu, pa tamo si nađite jednu, i tamo spamajte do mile volje. palac

38Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok sub vel 08, 2020 6:25 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Nigdje nisam tvrdio da je ozljeđivanje ili općenito nasilje rješenje tog ili bilo kojeg drugog društvenog problema. Govorio sam o nasilju kao odgovoru na nasilje, dakle u samoobrani. U stvarnom životu nemaš vremena za obrazovanje. Ako te tko napadne, osobito ako te napadne skupina od nekoliko ljudi, imaš nekoliko sekundi da riješiš situaciju. Najbolje je da napadneš prvi, i to vođu, a onda onoga koji ti je najbliži ili onoga koji je naoružan. No mali su izgledi da se izvučeš, gotovo nikakvi. To može samo izvježban i iskusan čovjek. Jedan moj frend obično bi ozlijedio najglasnijeg, a onda bi ga zgrabio i natjerao ostale da se povuku. No on je to mogao, bio je brz, nemilosrdan i snažan. Bivši specijalac. Ja takvo što ne mogu. Ne znam kako čovjeku slomiti ruku ili vrat. Ako želim preživjeti, moja taktika mora biti bitno drukčija. To je kontekst. Ako je obračun neizbježan, moram imati oružje, i moram ga upotrijebiti. Može to biti štap za bilijar, pepeljara, nebitno. Ali pištolj je najbolji, pištolja se svi boje. Što nikako ne znači da tražim kavgu - upravo suprotno, izbjegavam je pod svaku cijenu. Ako razgovorom mogu smiriti napadača, razgovarat ću s njim do sutra. U jednoj birtiji tip je izvukao i repetirao pištolj samo zato što sam mu prekinuo set narodnjaka - ubacio sam nekoliko kovanica u džuboks i pustio Maidene. Uopće ga nisam mislio provocirati, na pamet mi nije palo da bi malo metala ikomu moglo smetati. I što sad da radim, da pucam u njega? Nema teorije. Smirio sam ga kako sam znao i umio. Na kraju smo još pili zajedno, sve je dobro prošlo. Opet, to često ne prolazi. U golemoj većini slučajeva možeš samo najebati.

39Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok sub vel 08, 2020 8:37 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
A tko će se brinuti o pravima djeteta? Ovo o čemu se sada raspravlja me nije briga, to su odrasli ljudi kojima se ide na ruku, i koji se mogu brinuti za sebe, dok se dječja prava krše i nikoga za to nije briga. Navest ću premjer tog kršenja dječjih prava, kada je socijalna radnica htjela oteti dijete od roditelja iako je socijalna radnica koja je vodila slučaj ostavila svog muža i troje djece da bude sa svojom ljubavnicom. Mislim kako takav čovjek koji ostavi svoju djecu uopće može biti socijalni radnik? Iako su roditelji željeli odgajati to dijete ali to im nisu htjeli dozvoliti dok slučaj nije dospio u medije.

Drugi slučaj je o jednom pedofilu koji je iz jedne strane zemlje došao raditi kao volonter u Hrvatsku i to kao odgajatelj djece. Nitko ga nije provjerio iz službi koja bi se o o teme trebala brinuti tko je on i što je on nego su opet novinari iskopali što je on. Treće Ima puno djece u Hrvatskoj koja trebaju biti oduzete od roditelja, ali ta djeca se ne oduzimaju, nego od socijalnih službi dobivaju obilatu pomoć, a djeca pripadaju manjinama to jest Romima koji koriste djecu da sa njima prose. To je potpuna diskriminacija naspram djece i roditelja koja nisu iz tih manjina, pošto socijalne službe ne daju obilatu pomoć roditeljima koji nisu iz manjina, nego im otimaju djecu ako nemaju dovoljno sredstava za život.

Još je gore to što se oduzimaju tek rođena djeca jer su ona najlakše posvoje. Znači dječja prava u Hrvatskoj su ugrožena od službi koje bi se trebale brinuti za djecu. Sada su donijeli zakon o posvojenju djece od strane gej populacije. Znači biti će još više kršenja zakona na uštrb muža i žene koji žele posvojiti dijete i na uštrb djece koja žele biti sa svojim roditeljima čija prava nitko ne štiti.

40Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok sub vel 08, 2020 9:42 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Sada su donijeli zakon o posvojenju djece od strane gej populacije. Znači biti će još više kršenja zakona na uštrb muža i žene koji žele posvojiti dijete i na uštrb djece koja žele biti sa svojim roditeljima  čija prava nitko ne štiti.

Ne znam baš. Slučaj Zavadlav dokazuje da se djeca ne uzimaju roditeljima čak ni kada se njihova prava ekstremno krše, što je dozlaboga pogrešno, no sustav tako funkcionira jer je hrvatski mentalitet takav. Rastave li se roditelji, dijete će u 99 posto slučajeva pripasti majci - opet, jer sustav tako funkcionira. Tu smo vrlo konzervativni.

S druge strane, kod posvajanja gledaju se starost i materijalni status. Najtraženiju djecu, malu, dobit će razmjerno mladi roditelji s osiguranim primanjima zato što se zahtijeva odgajanje, školovanje, općenito dobrobit te djece. Roditelji koji mogu osigurati maksimalne uvjete imaju prednost, što nije presudno, ali jest bitno, nećemo si lagati. Ako tvrdiš da su homoseksualci i lezbijke bogataši koji će lako "kupovati" djecu, bojim se da si previše filmova gledao. Ili previše Markićkinih pamfleta progutao. Uopće nije tako, ta je populacija presjek hrvatske populacije. Ima bogatih, a ima bogme i siromašnih. I u njihovu slučaju tražit će se da zadovolje određene kriterije, kao i kod svih ostalih.

41Da li je gay ok  - Page 2 Empty Re: Da li je gay ok sub vel 08, 2020 10:09 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Onda se nadam da će gej ljudi početi posvajati djecu romske populacije. Tek toliko da vidimo dali i oni diskriminiraju kao ostali.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 3.]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.