CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Mješovite borilačke vještine (MMA)

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down  Poruka [Stranica 9 / 11.]

161Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 7:06 am

ana4



Forumaš/ica
- nemam pojma kaj je ovo bilo, u 5 minuta 2,5 udarca kava
- ista situacija, možda 3 udarca više
- ništa novo

Miragliotta im očitao bukvicu Laughing

- evo malo uzbudljivosti, Romero je dobio prst u oko Laughing
katastrofa, fala Bogu još je samo jedna runda i mučenju je kraj

162Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 7:35 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
katastrofa od "borbe", ako se to može uopće nazvati borbom
obojicu bi diskvalificirala, ovo je bilo vrijeđanje publike koja ih je došla gledati kalašnjikov kalašnjikov

kako fučkaju Adesanyu, sramota.....
žalim kaj sam uopće gledala tu bijedu

163Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 7:36 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
rezultati:

MAIN CARD

Israel Adesanya (c) vs. Yoel Romero – sudačka odluka
Zhang Weili (c) vs. Joanna Jedrzejczyk – sudačka odluka
Beneil Dariush vs. Drakkak Klose – KO, druga runda    kakav nokaut
Neil Magny vs. Li Jingliang – sudačka odluka
Alex Oliviera vs. Max Griffin – sudačka odluka

PRELIMINARY CARD

Sean O´Malley vs. Jose Alberto Quinonez – TKO, 1 runda
Mark Madsen vs. Austin Hubbard  - sudačka odluka
Rodolfo Vieira vs. Saparbek Safarov – zahvat, 1 runda
Gerald Meerschaert vs. Deron Winn – zahvat, 3 runda

Giga Chikadze vs. Jamall Emmers – sudačka odluka
Danaa Batgerel vs. Guido Cannetti  - KO,  1 runda

164Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 08, 2020 1:15 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Ja se probudio u 5 i gledao Very Happy
Dariush super nokaut
Ženski meč totalna makljaža i meč večeri
Glavna borba...neznam što reć...znam da je adesanya taktički igrao protiv takvog protivnika al totalno nezanimljiva borba

165Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon oľu 09, 2020 1:57 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ja ne znam kaj je bilo Romeru, kakav je on imao plan u glavi, ne zna valjda ni on sam, a njegov trener još manje....
nadam se da njih dvojicu više nećemo gledati zajedno, a i onaj koji će biti slijedeći protivnik Adesanyu valja će uputiti više udaraca Very Happy

166Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon oľu 09, 2020 9:32 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica



167Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) uto oľu 10, 2020 12:28 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
evo kako je izgledala Jedrzejczyk nakon borbe sa Zhang Udarac

[You must be registered and logged in to see this link.]

168Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) uto oľu 10, 2020 9:17 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ja mislio Ana da ti nećeš uopće gledati ovaj event uživo, jer te nije bilo prošli event Very Happy A Joks se probudio u pravo vrijeme, taman pred spektakl palac

Zhang i JJ su odlične bile, možda naj WMMA meč u povijesti UFC-a klanjanje Obje su srce ostavile u oktagonu, jako bliska borba. Mislim da je kod sudaca ipak malo prevagnulo što je JJ već rano zadobila taj hematom na čelu pa je vizualno izgledala da je više štete primila. Nsam njen fan, ali joj moram iskazati poštovanje na borbi koju je pružila.

Romero i Adesanya, što pametno reći neznam Žao mi je ako je Ana sad po prvi put gledala Adesanyu, jer ako je tako, dobila je skroz kriv dojam o kakvom se borcu ovdje radi. Romero je isto extra atraktivan, ali ovo je jednostavno bio mismatch, jedan od promašenih parova koje su spojili neznam

Veli Dana White na post-fight presici da je bilo tko drugi bio protiv Adesanye, kao što je to bio Gastelum, Whittaker i slični borci, onda bi to bio pravi rat. Kao što je isto tako najavio da je Costa sljedeći i tu nema šanse da bude snoozefest (uspavanka). I sam sam prije eventa rekao da jedva čekam gledati žene, Romera i Adesanyu nisam niti spomenuo. E sad, Romero kao izazivač je trebao biti taj koji će inicirati borbu i pokušati uzeti pojas. Dana kaže da mu nije jasno jer Romero ima 42 godine i ovo mu je vjerojatno bila zadnja prilika za uzeti pojas. Mogao je ići na sve ili ništa, barem pokušati. Ja sam strepio prve 3 runde, pa i dijelom 4. runde jer sam mislio da će Romero odjednom sijevnuti kako samo on to zna. Jer nije Adesanyi ovdje bilo lako, upravo ta pasivna borba zna biti dosta opasna jer te može dovesti do stanja da se opustiš, a dovoljno je onda sekunda da te protivnik iznenadi i nokautira. Ne vjerujem isto tako da je Romero došao ovdje samo da uzme lovu, ako se sjetimo, nedavno je od tužbe zaradio 27 miliona dolara (što neki UFC borac može samo sanjati da će toliko zaraditi kroz čitavu karijeru) tako da se on ne mora uopće boriti što se tiče financija, on je sebi život itekako osigurao. Ali njegova predstava zaista je u najmanju ruku začuđujuća.

Ali ajde, ono što ćemo pamtiti iz ovog eventa su Zhang i JJ, vjerujem da će za par godina ovu borbu isto svrstati među one klasike, u UFC Hall of Fame kao što su na ovom eventu tako uradili sa borbom Jones vs. Gus 1.

169Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sri oľu 11, 2020 3:52 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
slažem se u potpunosti s ovim što si napisao Reem, ali Adesanya neću gledati kao borca, onako bježati pred Romerom....sramota
nevezano za to što ni Romero nije pokazao ama baš ništa u toj borbi, nosioc pojasa si ne može dozvoliti da bježi od protivnika....

170Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sri oľu 11, 2020 11:01 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
A znaš onu, za ples je potrebno dvoje Very Happy

Kad budeš imala vremena, moraš pogledati Adesanya vs. Gastelum, ovo moraš vidjeti king Ostavit ću ovdje video pa ako nekad ti se bude dalo, pogledaj. Adesanya i Costa je sljedeći meč za titulu, tu nema šanse da bude uspavanke.

171Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet oľu 12, 2020 1:34 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
šteta što ga Kelvin nije nokautirao jače već u prvoj rundi....
nije me baš oduševio, ne mislim da je nešto posebno, bar ne u ove dvije borbe što sam vidjela Very Happy

172Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet oľu 12, 2020 9:27 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
A ne znam, možda bi bilo lakše da si gledala kronološki njegov put prema vrhu Smile Primjerice počevši od njegovog UFC debija protiv Wilkinsona pa nadalje do dana današnjeg. Od 8 borbi u UFC-u, on ima 4 izvedbe večeri i 2 borbe večeri. Nakon 5 UFC borbi, u 6. UFC borbi je već uzeo pojas, zaista impresivno palac

173Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet oľu 12, 2020 7:22 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Nisam ništa pogledao, vidio na fight site kako je Joanna loše prošla.

174Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet oľu 12, 2020 8:23 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ako ti se pruži prilika Him, definitivno pogledaj Zhang i JJ, nećeš se razočarati Wink Ja i ti smo veliki ljubitelji PRIDE FC-a i znamo kako japanski i kineski borci nikada nisu imali nekog pretjeranog uspjeha u MMA-ju (osim srca koje su uvijek ostavljali u ringu), da se približe nekoj tituli ili sl. Iako u filmovima su uvijek slovili kao najbolji poznavatelji borilačkih vještina. Možda u MMA svijetu se najviše tada istaknuo Sakuraba kad gledamo to razdoblje PRIDE-a.

A ovo sad da je jedna Kineskinja prvakinja UFC-a, to je veeelika stvar i zaista rijetkost palac Obično samo osvajaju Amerikanci ili Brazilci titule, pa mi bude drago kad netko drugi uzme naslov.

175Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet oľu 13, 2020 11:27 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Zhang i JJ su jedia borba koja se isplati pogledati, osim nokauta Smile
Adesanya i Romera preskoči sa velikim zaletom, borba je katastrofa Very Happy

176Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub oľu 14, 2020 12:00 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Darisuh je isto odličan bio, 2R su krenuli kao da sutra ne postoji Very Happy Ali, sjajan nokaut palac

177Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub oľu 14, 2020 12:36 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
vidjet ćemo kaj bu sutra bilo Very Happy

178Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub oľu 14, 2020 12:40 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Vatromet, ja ti garantiram palac

179Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub oľu 14, 2020 12:51 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
tako si rekao i za Adesanya Very Happy

180Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub oľu 14, 2020 10:20 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Za ovu priredbu gdje se borio sa Romerom, nisam ga ni spomenuo, samo žene i pogodio sam Jezik

181Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 9 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub oľu 14, 2020 7:27 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
@Ana - prijenos večerašnje priredbe je čini mi se u 21h već Eek
U 00.00h je valjda početak glavnog programa.

Valjda ćeš uspjeti stići na vrijeme..

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 9 / 11.]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.