CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Mješovite borilačke vještine (MMA)

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down  Poruka [Stranica 10 / 11.]

181Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub oľu 14, 2020 7:27 pm

ReemCP



Mlađi forumaš
@Ana - prijenos večerašnje priredbe je čini mi se u 21h već Eek
U 00.00h je valjda početak glavnog programa.

Valjda ćeš uspjeti stići na vrijeme..

182Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 15, 2020 12:50 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
došla sam na borbu Maia vs. Burns
nisam znala da su borbe počele tako rano hmm

ideš kako se Maia složio na pod Eek

183Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 15, 2020 1:49 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Oliveira nakon dvije runde mučenja, giljotinom završio borbu u 3 rundi, Lee se do tada dobro držao i uspjevao se izvuči iz zahvata, ali ovaj put mu nije uspjelo ....
sve porbe osim zadnjih dviju završile odlukom i čak je jedna neriješena Very Happy

184Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned oľu 15, 2020 9:21 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
ana4 je napisao/la:sve porbe osim zadnjih dviju završile odlukom i čak je jedna neriješena Very Happy
U biti, zadnje 3 su prekidom završile, Moicano je završio svoj meč za 44 sekunde Wink

Ana, izgleda da nam je London (idući event ) propao neznam Svi borci na tom cardu polako otkazuju mečeve.

Par riječi o sinoć...

Dođe mi žao Walkera, zaista je simpa. Ali, izgleda da su ga borci "pročitali". Nikita je odradio savršenu borbu protiv njega. Očekivao sam da će Walker doći bolji budući da je radio sa Firasom Zahabijem (Tristar GYM, GSP i ta ekipa). Ali nažalost, još jedno razočarenje. Ja tvrdim da je nekada bolje izgubiti prekidom nego da te protivnik izgrinda, odnosno izmrcvari sve 3R i da te učini potpuno nemoćnim. Taj poraz, vjerujem, još teže padne borcu.

Maia vs. Burns, očekivao sam i nadao se zapravo da odu malo u parter, da vidimo te tranzicije i sweepove na parteru. Maia je sinonim za parter i jedan u top 3 u povijesti UFC-a što se tiče te tehnike u parteru, a Burns je isto puno puta odlikovan i osvajao tih natjecanja u jiu-jitsi, mislim da je Burns jedno vrijeme bio i glavni jiu-jitsu trener Blackziliansa dok su imali svoje sjedište na Floridi, Belfortu i ekipi. Ali, znao sam i vidjeli smo ranije da Burns ima i taj KO power za razliku od Maie pa se nekako moglo i očekivati ovo, ovakav ishod. Super mi je kad je Burns zastao nakon što ga je oborio, baš se vidi da je fer igrač. A za Maiu, a što da kažem, bilo bi super da je nakon Askrena u prošloj, onoj super borbi okončao svoju karijeru. Ali, ajde ti to njemu reci Smile Teško je to, ratnički duh je u njemu i teško je reći - gotovo je, neću više.

Moicano nam je okrenuo novu stranicu i krenuo u novoj kategoriji, isto dosta impresivno. Otkako je došao u UFC, on je mene jako podsjetio na njegova sunarodnjaka iz naj dana, Baraoa. I nije uopće loš, pao je prvi put protiv Ortege iako je vodio prve dvije runde, onda veliki Aldo, pa i Korean Zombie. Ali dečko zaista ima puno potencijala, sin mu se rodio prije mjesec dana, sigurno je dobio time i još veću motivaciju i neće nikome biti lagan protivnik. Nije mi bilo jasno ono na kraju meča, ona prepirka i lagano naguravanje. Dodao bi za Moicana da je izvrsno što zna engleski jer ne barata puno Brazilaca (valjda se ne trude ili ne žele) engleskim.

Meni je Lee i Oliveira isto bio sjajan meč, naročito što znamo za što su obojica sposobni. Mišljenja sam da je Lee dobro odolijevao zadacima u parteru, možda se kasnije malo i opustio (kao, vidio sam prve dvije runde da mi lik ništa ne može), a Oliveiri jako malo fali. Čudo je taj dečko, baš mi je drag. Ali eto, i on je u toj čudnoj poziciji kad reda tolike pobjede (i to kakve, prekidima!), a još se ne nazire nekakav title shot.

185Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sri oľu 25, 2020 12:21 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
da, svi eventi su odgođeni, ali borba između Khabiba i Fergusona će se održati, makar bez publike, kaže Dana Very Happy

186Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) uto oľu 31, 2020 1:08 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Ferguson neposredno prije 'razočaranja iz Rusije' poslao poruku Khabibu



Organizacija borbe između Khabiba Nurmagomedova i Tonyja Fergusona sve više liči na nemoguću misiju...

Khabib Nurmagomedov danas je razočarao fanove otkrićem da UFC traži novog protivnika za Tonyja Fergusona. Već ionako velik problem postao je još veći onog trenutka kada se aktualni prvak jednim od posljednjih letova zaputio u Rusiju i sada je tamo zbog pandemije koronavirusa ostao zaključan.

U Rusiji su, naime, odlukom Vlade ukinuti svi transportni i komercijalni letovi unutar njihovih zračnih luka. Potez je to koji je organizaciju glavne borbe UFC 249 priredbe učinilo gotovo pa nemogućom.

"Koliko sam ja upoznat sa situacijom, UFC traži novog protivnika za Tonyja Fergusona. To je tako budući da sam ja u Rusiji odakle nemam pravo letjeti, a Tony je u SAD-u. Mi smo napustili SAD jer nam je UFC rekao kako će se priredba 99 posto održati u Abu Dhabiju", objasnio je Khabib obraćajući se UŽIVO preko Instagrama.

Nurmagomedov je trenutno u Dagestanu gdje, kako sam kaže, i dalje trenira, ali ne zna za što se to točno priprema.

Borba najboljih boraca lake kategorije tako će izgleda biti otkazana i po peti put. Nažalost, sve je izgledniji scenarij koji će rastužiti milijune fanova...

Ne možemo sa sigurnošću ustvrditi kada je točno ova informacija stigla do Tonyja Fergusona, ali spomenimo kako se neposredno prije Khabibovog razočaravajućeg obraćanja preko Instagrama oglasio i 'El Cucuy'.

"18. travnja je iza ugla. Znamo da se skrivaš u Rusiji. Zabrane putovanja neće me spriječiti da te prebijem. Stoga, nemoj koristiti to kao izgovor za povlačenje iz borbe. Poslane su ti brojne lokacije, a sad ti nama pošalji samo jednu. I dalje si moja kuja i sigurni smo da to dobro znaš [You must be registered and logged in to see this link.]", poručio je Tony svom rivalu.
izvor:fight site


joj kad dođe do te borbe, imam osjećaj da će Khabib pomesti pod s Fergusonom Very Happy

187Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) uto oľu 31, 2020 1:15 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Trenutna lista borbi:

UFC-249- 18.04.2020.

MAIN CARD:
Tony Ferguson vs. TBD
Jessica Andrade vs. Rose Namajunas
Magomedov Ankalaev vs.  Ion Cutelaba
Islam Makhachev vs. Alexander Hernandez
Jeremy Stephens vs. Calvin Kattar

PRELIMINARY CARD:
Uriah Hall vs. Ronaldo Souza
Lyman Good vs. Belall Muhammad
Khama Worthy vs. Ottman Azaitar
Ben Rothwell vs. Gian Villante

Sijara Eubanks vs. Sarah Moras
Karl Roberson vs. Makhmud Muradov
Hunter Azure vs. Umar Nurmagomedov
Shamil Abdurakhimov vs. TBD

188Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sri tra 01, 2020 1:19 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Cormier objasnio da se borba s Miočićem mora dogoditi do ljeta ili je gotov


Pandemija koronavirusa prisilila je UFC da odgoditi svoje tri priredbe, a još uvijek nije sigurno hoće li doći do borbe između Khabiba Nurmagomedova i Tonyja Fergusona. Ukoliko se situacija u svijetu ne poboljša do ljeta mogli bi ostati i bez treće borbe između Daniela Cormiera i Stipe Miočića.

Cormier se nada kako će kriza završiti do ljeta jer bi se bivši prvak mogao umiroviti do kraja godine.

„Mislim da sve ovo nije previše pomaknulo meč. Mislim da je borba moguća na ljeto, kasno ljeto. Mislim da ćemo do tada biti opet na nogama kao zemlja i kao organizacija“, rekao je Cormier za Bloody Elbow, pa nastavio:

„Da, ako ovo potraje do kasne jeseni, više nema šanse. Bit ću gotov. To se mora dogoditi do kraja ljeta.“

Cormier i Miočić dosad su odradili dva meča te je svaki odnio po jednu pobjedu. Amerikanac je slavio na UFC-u 226 nokautom u prvoj rundi te mu odnio naslov prvaka u teškoj kategoriji. 'Vatrogasac' mu je uzvratio na UFC-u 241 te ga pobijedio nokautom u četvrtoj rundi i vratio naslov prvaka.
izvor:profightstore



valjda bude sve OK, da vidimo i tu treću borbu....

189Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet tra 02, 2020 10:49 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Tračak nade: Khabib ipak stiže u SAD, meč s Fergusonom još uvijek u igri!?



Ne želimo se prerano razveseliti, ali ako ćemo vjerovati pisanjima ruskog Sport Expressa - borba Khabiba Nurmagomedova i Tonyja Fergusona još je uvijek moguća!

"Koliko sam ja upoznat sa situacijom, UFC traži novog protivnika za Tonyja Fergusona. To je tako budući da sam ja u Rusiji odakle nemam pravo letjeti, a Tony je u SAD-u. Mi smo napustili SAD jer nam je UFC rekao kako će se priredba 99 posto održati u Abu Dhabiju", prije nekoliko je dana izjavio Khabib i tako razočarao milijune fanova.

UFC se navodno odmah aktivirao i počeo tražiti zamjenskog protivnika za Fergusona. Kao najizgledniji kandidat spominjao se Justin Gaethje, ali sada su se pojavile informacije prema kojima za zamjenom možda ni neće biti potrebe.

Naime, ruski Sport Express kontaktirao je Federalnu agenciju za zračni promet i saznao da su privatni letovi između Rusije i SAD-a još uvijek izvedivi unatoč svim zabranama koje je uzrokovao koronavirus.

"Da bi Khabibu bio omogućen privatni let za SAD kompanija čije će usluge koristiti mora dobiti dopuštenje za let iz Rusije u SAD. Za odlazak iz Rusije trenutno nema ograničenja kada pričamo o poslovnim letovima", objasnili su iz Federalne agencije za zračni promet.

"No, postoje ograničenja kod dolazaka pa bi tako on mogao imati problema s povratkom", zaključak je teksta na ruskom portalu.

Podsjetimo i na to kako lokacija na kojoj bi se trebao održati UFC 249 još uvijek nije službeno potvrđena, ali najčešće se kao prvi favorit spominje Florida.

Eto, konačno su stigle i neke dobre vijesti oko priredbe koja je zakazana za 18. travnja.

Nadamo se samo kako nije riječ o prvotravanjskoj šali...
izvor:fight site



uf, voljela bi da dođe do te borbe i da Khabib začepi usta Fergusonu Very Happy

190Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon tra 06, 2020 10:54 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Ferguson i Gaethje potpisali ugovor za UFC 249 borbu!


Tony Ferguson i Justin Gaethje potpisali su ugovor prema kojem bi trebali predvoditi UFC 249 priredbu, 18. travnja te bi se trebali boriti za privremeni pojas prvaka lake kategorije. Tu vijest putem svog Twitter profila otkrio je predsjednik UFC-a Dana White osobno.

Stvari su postale ozbiljne. UFC 249 službeno je dobio novu glavnu borbu i to onu o kojoj se posljednjih dana, otkako je Khabib Nurmagomedov najavio kako se neće boriti, najglasnije razglabalo. Tony Ferguson prihvatio je Justina Gaethjea kao zamjenskog protivnika, a njih dvojica danas su na daljinu potpisali ugovore za međusobni okršaj.

Tu vijest otkrio je sam predsjednik UFC-a Dana White, tako da nemamo razloga sumnjati u nju. No, lokacije za borbu i dalje nema. White je čak, kao da se i dalje igra sa svima nama, naveo svojevrsnu lokacija. Ona glasi planet zemlja. Osim toga, važno je navesti kako će pobjedniku ove borbe pripasti pojas privremenog prvaka. Ukoliko to bude Ferguson, on bi do tog pojasa došao po drugi put u karijeri, s tim da se niti jednom još nije uspio boriti za onaj pravi. Ovo mu je za tu titulu zapravo bilo drugo ugovaranje borbe. Prvi put se ozlijedio samo nekoliko dana prije nastupa, padom preko reflektora, a sada svi dobro znamo što se dogodilo.

Dana White je isto tako jučer najavio kako će danas objaviti cijeli program priredbe, no to se još uvijek nije dogodilo. Neke informacije u vezi lokacije danas su ipak postale poznate. Očito je kako se radi o zapadnoj obali SAD-a, a neki čak govore i da bi se borbe mogle održati u rezervatu, odnosno području bez jurisdikcije ikakve sportske komisije. Tada bi UFC-u bilo najlakše organizirati sve potrebno za odvijanje borbi, no upitno je bi li se iste u tom slučaju mogle smatrati profesionalnima ili bi se službeno radilo o ekshibicijama.

Tony Ferguson u ovoj će borbi tražiti svoju 12. pobjedu u nizu. Gaethje je trenutno na tri, nakon što je prije toga doživio dva poraza, ali u po mnogima najuzbudljivijim borbama posljednjih godina. Ono što im je zajedničko je posljednji protivnik. Kod obojice je to Donald Cerrone.
izvor: fight site


borba za privremeni pojas  Very Happy

191Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon tra 06, 2020 11:14 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Najatraktivniji prekidi UFC-ovog nokautera oko kojeg je nekoć vladao nezapamćen 'hype'



Odvije li se sve prema planu i ugleda li UFC 249 priredba zaista svjetlo dana, na njenom će se popisu naći i jedan odličan okršaj u srednjoj kategoriji.

UFC je za event koji je na rasporedu 18. travnja odlučio spojiti nokautera Uriaha Halla (15-9) i slavnog BJJ majstora Ronalda Souzu (26-8-1 nc), a kako bi se dodatno promovirao njihov susret, iz vodeće MMA promocije stiže nam sjajna kompilacija koja izdvaja najatraktivnije nokaute iz karijere borca oko kojeg je nekoć vladao nezapamćen 'hype'.

Tko god je pozornije pratio karijeru Uriaha Halla vjerojatno se jako dobro sjeća njegove epizode u TUF 17 sezoni i jasno mu je o čemu ovdje pričamo.

Adam Cella, Bubba McDaniel i Dylan Andrews trojica su boraca koje je Hall, nakon ulaska u TUF kuću, uništio na svom putu do finala. Dana White već je zadovoljno trljao ruke, a neki su išli toliko daleko da su vjerovali kako je upravo Hall borac koji će detronizirati tada nedodirljivog Andersona Silvu.

No, Hall je imao jedan problem, a on se zvao Kelvin Gastelum. Pomalo u sjeni Hallovih atrakcija i Kelvin je nizao pobjede, a onda u finalu podijeljenom sudačkom odlukom osvojio sezonu.

'Hype' oko 'Prime Timea' malo je splasnuo, a potom i već u njegovom idućem nastupu za UFC u potpunosti nestao. Za to je pak bio zaslužan John Howard koji ga je, također podijeljenom odlukom, svladao u kolovozu 2013. godine.

Od toga dana Hallova karijera konstantno ima svojih uspona i padova, no senzacionalni potezi kojima je oduševljavao u The Ultimate Fighteru još su uvijek tu, samo ponekad jednostavno nisu toliko efikasni...

Danas Hall ima 35 godina i dvije pobjede u nizu te se nalazi u fazi karijere kada je pred njim vjerojatno posljednja prilika za probijanje do samog vrha. Je li za to sposoban, mogli bismo saznati već za dva tjedna i u meču s legendarnim 'Jacareom'.

Dotad uživajte u kompilaciji koju vam je pripremio UFC.
izvor: fight site


koji nokaut :eek






ako se sjećaš Reem tada sam prvi put pisala pozitivne stvari o Sonnenu Very Happy

192Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon tra 06, 2020 11:29 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Daniel Cormier: 'Ljudima je sada potreban Stipe vatrogasac, a ne Stipe koji je prvak svijeta'



Iako njegova borilačka karijera miruje, ona gdje Stipe Miočić radi kao vatrogasac i medicinski tehničar sada se nalazi u jeku borbe protiv koronavirusa. A sav trud i žrtvu aktualnog UFC-ovog prvaka ovih je dana prepoznao i javno pohvalio njegov trenutno najveći sportski rival - Daniel Cormier.

"Fokusiran sam na svoje intervencije. Ne samo da sam položio zakletvu, nego doista želim pomoći onima kojima je hitna pomoć potrebna. Nadam se da ću se uskoro vratiti borbama i da će se situacija normalizirati, ali zasad učinimo nešto za svoje zajednice", nedavno je Miočić poručio preko Twittera, ali i ponovio tijekom nekoliko svojih posljednjih intervjua.

Da Stipe trenutno čini pravu stvar i da zaslužuje svaku pohvalu, zaključio je i bivši dvostruki prvak Cormier koji je svog rivala u razgovoru s MMA Fightingom naveliko pohvalio.

"Vidio sam neki dan da je Stipe rekao kako briga oko borbe trenutno nije nešto oko čega 'razbija glavu'. On je jedan od onih koji pokušavaju spašavati živote i njegova odgovornost trenutno nisam ja, ali nije niti UFC. Njegova odgovornost sad su svi oni ljudi s područja Clevelanda kojima je potrebna pomoć Stipe vatrogasca, a ne Stipe teškaškog prvaka svijeta. Vjerujem da je on sada fokusiran na prave stvari, ali sam isto tako sretan i ohrabruje me to što je ponovno barem fizički spreman početi s poslom koji i meni ide u korist", izjavio je Cormier.

Naime, 'DC' pozorno prati situaciju s koronavirusom, ali i s Miočićem budući da bi se upravo njih dvojica trebali ponovno obračunati jednom kada prođe ova kriza. Dva elitna MMA teškaša trenutno su na 1-1 u međusobnim okršajima, a njihova se trilogija naveliko planirala za ovo ljeto. Trebao je to biti i Cormierov oproštajni meč pred odlazak u mirovinu, ali njegove je planove, kao i planove većine svijeta, poremetila ova opasna pandemija.
izvor:fight site


193Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sri tra 08, 2020 8:31 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
ReemCP je napisao/la:Ako ti se pruži prilika Him, definitivno pogledaj Zhang i JJ, nećeš se razočarati Wink Ja i ti smo veliki ljubitelji PRIDE FC-a i znamo kako japanski i kineski borci nikada nisu imali nekog pretjeranog uspjeha u MMA-ju (osim srca koje su uvijek ostavljali u ringu), da se približe nekoj tituli ili sl. Iako u filmovima su uvijek slovili kao najbolji poznavatelji borilačkih vještina. Možda u MMA svijetu se najviše tada istaknuo Sakuraba kad gledamo to razdoblje PRIDE-a.

A ovo sad da je jedna Kineskinja prvakinja UFC-a, to je veeelika stvar i zaista rijetkost palac Obično samo osvajaju Amerikanci ili Brazilci titule, pa mi bude drago kad netko drugi uzme naslov.

Ne kužim zašto se recimo Japanci ne iskazuju više. Sakuraba je bio talent ali nije bio borac za divlje protivnike.

kada pogledamo ww2 doslovno su bili strah i trepet na bojištu.

194Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sri tra 08, 2020 8:35 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
ana4 je napisao/la:[b]


valjda bude sve OK, da vidimo i tu treću borbu....

Više bih volio vidjeti Francisa i Cormiera.

195Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet tra 09, 2020 12:45 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Him je napisao/la:

Više bih volio vidjeti Francisa i Cormiera.


Cormieru će ovo biti zadnja borba u UFC-u (barem tako on kaže), zato želi borbu protiv Miočića, računajući kako će ga pobjediti i otići u mirovinu kao nositelj pojasa u HW kategoriji Smile

196Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet tra 09, 2020 12:52 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Otkrivena lokacija UFC-ovih priredbi, ona ima itekako značajnu borilačku prošlost



Napokon je poznata lokacija održavanja UFC 249 priredbe, kao i nekoliko priredbi nakon nje. Riječ je o Tachi Palace kompleksu na indijanskom rezervatu u Kaliforniji. Kompleks je to poznat po održavanju borilačkih priredbi, a imaju čak i svoju vlastitu MMA promociju. Ono što je UFC-u najvažnije je činjenica da se nalaze na području vlastite samouprave.

Do informacije je prvi došao vlasnik Sherdoga, Jeff Sherwood, koji ju je objavio na svom Twitter profilu, da bi kasnije prenijeli i ostali. Tachi Palace se nalazi blizu grada Fresno u Kaliforniji te je značajan dio MMA povijesti u Americi. No, osim toga UFC ima još neke jako dobre razloge zašto su se odlučili upravo za taj kompleks hotela i kockarnica.

Radi se o indijanskom vlasništvu unutar rezervata koji ima vlastitu samoupravu Santa Rosa zajednice. Dakle, ne odgovaraju komisiji Kalifornije, ali niti zakonima te američke savezne države, koja je zabranila sva sportska događanja do kraja svibnja. Kompleks također sadrži većinu stvari potrebnih za održavanje priredbe te UFC neće morati odrađivati previše dodatnog posla.

Tachi Palace inače je poznat po svojoj promociji Tachi Palace Fights u kojoj su nastupili mnogi poznati borci, ali i po tome da su se tamo održavale priredbe WEC promocije prije nego je istu kupila Zuffa, a na kraju i pripojila UFC-u.

UFC i dalje nije otkrio koja komisija će regulirati priredbe. Tachi je inače jako dobro surađivao s onom kalifornijskom, no oni su rekli kako će ovog puta pratiti naredbe guvernera. Kao što smo naveli, on je zabranio priredbe na području svoje savezne države, tako da će UFC tu morati povući neki drugi potez. No, za pretpostaviti je kako se Dana White pobrinuo i za to.

U međuvremenu se javilo Udruženje boksačkih komisija i borilačkih sportova koji su rekli kako ne podržavaju ovo održavanje te da bi svi borci koji nastupe mogli snositi sankcije svojih vlastitih komisija.
izvor:fight site


UFC- 249

MAIN CARD:

Tony Ferguson vs. Justin Gaethje
Jessica Andrade vs. Rose Namajunas
Greg Hardy vs. Yorgan de Castro
Vicente Luque vs. Niko Price
Jeremy Stephens vs. Calvin Kattar

PRELIMINARY CARD:

Francis Ngannou vs. Jairzinho Rozenstruik
Uriah Hall vs. Ronaldo Souza
Alexsander Hernandez vs. Omar Antonio Morales Ferrer
Marlon Vera vs. Ray Borg

Michael Johnson vs. Khama Worthy
Sijara Eubanks vs. Sarah Moras
Ryan Spann vs. Sam Alvey



Dana će sve napraviti samo da budu borbe, ne brine ga zdravlje boraca ccc

197Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned tra 12, 2020 12:41 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]


Dana White je poražen! Predsjednik UFC-a proteklih je mjesec dana vodio bitku s tolikom količinom ljudi i institucija koju je gotovo nemoguće izbrojati. Sve to da bi organirao UFC 249 priredbu. Došao je jako blizu, puno dalje nego što je većina vjerovala da je moguće, da bi onda pokleknuo u trenutku kad su mu ljudi napokon krenuli vjerovati da će do priredbe uistinu doći. Ispostavilo se kako je apsolutno ciljano i s razlogom pokušavao sakriti podatke o lokaciji priredbe što je dulje moguće, no nije uspio. Mediji su saznali gdje bi se trebala priredba održati, a onda je protiv sebe dobio malo više institucije protiv kojih ipak nije mogao.
izvor:fight site



mislio je da je svemogući, ali nažalost za njega morao je otkazati UFC-249....

[You must be registered and logged in to see this link.]

198Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet tra 16, 2020 12:10 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
White otkrio datum idućeg eventa, pogledajte kako bi trebao izgledati brutalan 'card' s tri meča za titulu!


Sjajne vijesti stižu iz UFC-a! Manje od tjedan dana prošlo je otkako je Dana White teška srca morao otkazati UFC 249, a već je poznat datum kada bi najjača svjetska promocija trebala nastaviti sa svojim programom!

Dana White razgovarao je s ESPN-om i otkrio da već planira idući event i to za 9. svibnja!

Radi se o datumu koji je inače bio rezerviran za UFC 250 koji se trebao održati u Rio de Janeiru. Koliko je poznato, ta priredba se ipak neće dogoditi u Brazilu, ali taj datum ostaje u igri za veliki UFC-ov povratak na lokaciji koju bismo tek trebali saznati.

Zbog pandemije koronavirusa UFC je već odgodio priredbe planirane za 21. i 28. ožujka te 11. i 18. travnja, a dio okršaja koje smo trebali gledati na njima naći će svoje mjesto na popisu borbi za 9. svibnja. Sjajna vijest za fanove je ta da se već zna kako bi trebao izgledati jedan zaista bombastičan 'card'. ESPN je u svom izvještaju naveo čitav niz spektakularnih dvoboja, uključujući i tri borbe za titulu, ali prema Whiteu, promjene su još uvijek moguće.

Jedan od razloga zašto ovo još uvijek nije služben popis borbi skriva se u činjenici da su neki okršaji samo verbalno dogovoreni.
izvor: fight site

[You must be registered and logged in to see this link.]

evo kako izgleda trenutno card:

Tony Ferguson vs. Justin Gaethje - borba za privremeni pojas
Henry Cejudo vs. Dominick Cruz - borba za titulu u bantamu
Amanda Nunes vs. Felicia Spencer - borba za titulu u perolakoj
Francis Ngannou vs. Jairzinho Rozenstruik
Jeremy Stephens vs. Calvin Kattar
Donald Cerrone vs. Anthony Pettis
Greg Hardy vs. Yorgan de Castro
Alexei Oleinik vs. Fabricio Werdum
Carla Esparza vs. Michelle Waterson
Ronaldo “Jacare” Souza vs. Uriah Hall
Vicente Luque vs. Niko Price
Charles Rosa vs. Bryce Mitchell



Dana je neumoran, samo me interesira gdje će sad organizirat card Very Happy

199Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet svi 07, 2020 11:26 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
UFC oduzima Miočiću naslov prvaka? "Izbor je jednostavan"



STIPI MIOČIĆU ne žuri se s povratkom borbama, a to bi ga moglo koštati naslova prvaka.

Američko-hrvatski borac nije se borio od kolovoza prošle godine kada je nokautirao Daniela Cormiera i vratio titulu teške kategorije UFC-a u svoje vlasništvo. Tada je Miočić ozlijedio oko pa se odužio povratak u oktogon, a kada se nova borba trebala dogovoriti dogodila se pandemija koronavirusa.

"Nema šanse da ću se boriti u kolovozu. Možda se pred kraj godine budemo mogli boriti. Nemam pojma o čemu priča. Pa cijeli Ohio je zatvoren. Što on želi? Nemam kavez, sparing partnera, ništa. Potreban mi je puni trening-kamp kako bih uhvatio ritam. Nije normalno da ulazim u trening-kamp bez ikakvog treninga. A trenirati ne mogu nigdje. Ne izbjegavam ga, borit ćemo se, ali ne mogu potpisati ugovor kad ne mogu ni trenirati", poručio je Miočić.

Takva izjava razljutila je Cormiera koji želi borbu što prije, ali i prvog čovjeka UFC-a Danu Whitea.

"Vidio sam da je Stipe rekao kako će borbe zauvijek biti tu. Ne, neće. Kao profesionalni sportaš morate koristiti prilike. Nadam se da će se Stipe uskoro vratiti i da će se s borbom njega i Cormiera pokrenuti teška kategorija."

White: Jednostavno je - ili se želite ili ne želite boriti

Drugi borci traže da se u tešku kategoriju zbog Miočićeve neaktivnosti uvede privremena titula. White odbija takvu mogućnost i prije će odabrati oduzimanje pojasa prvacima koji se odbijaju boriti.

"Gledat ćemo meč za naslov. Borbe se sada mogu odvijati. Jednostavno je - ili se želite ili ne želite boriti. Oni koji se ne budu htjeli boriti, moguće je da će ostati bez naslova."
izvor:index


seronje i Cormier i White Mad
interesantno da u drugim kategorijama ima borba za privremeni pojas, jedino u teškoj nema...
očigledno bi Stipe trebao svima hebat mater i oca, pljuvat po borcima, pa bi onda bio interesantan Dani.....
pošten nemaš šanse da preživiš u UFC-u....

200Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet svi 07, 2020 11:31 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Miočić odgovorio na pritisak Whitea i Cormiera: 'To će se dogoditi i točka'



Stipe Miočić oglasio se nedugo nakon što je predsjednik UFC-a Dana White izjavio da postoji mogućnost oduzimanja pojasa prvacima koji će stvarati probleme s povratkom u Octagon.

Aktualni UFC-ov prvak u teškoj kategoriji pod velikim je pritiskom ovih dana. S jedne strane ima Daniela Cormiera koji koristi svoje učestale medijske nastupe za forsiranje trećeg susreta, a s druge Danu Whitea koji je u srijedu prokomentirao Miočićev slučaj.

White je, podsjetimo, u razgovoru s Barstool Sportsom jasno dao do znanja da ga ne zanima uvođenje novih privremenih titula.

"Gledat ćemo meč za naslov. Borbe se sada mogu odvijati. Znači, ili se želite ili ne želite boriti", izjavio je White pa dodao kako je "moguće" oduzimanje naslova prvacima koji neće htjeti nastupati.

Do takve je Whiteove reakcije došlo nedugo nakon što je Stipe u razgovoru s ESPN-om otkrio da ne može nastupiti u kolovozu te da bi novi susret njega i bivšeg dvostrukog prvaka Cormiera mogao biti izvediv tek u kasnijim jesenskim terminima.

"Nikad nisam odbio niti jednu borbu i nikada to neću napraviti. Uskoro stiže i šesti pojas", napisao je Stipe na Twitteru kao odgovor na posljednje vijesti pa objasnio probleme s kojima se suočava ovih dana:

"Zakon mojem glavnom treneru onemogućava otvaranje dvorane. Ne smatram da sam iznad bilo koga drugog po pitanju stvari koje su mi dopuštene. Ohio je pod ovim mjerama do 29. svibnja. One sekunde kada se dvorana otvori, ja ću započeti s trening kampom. Kratko i jasno. Nikad nisam nikog zbjegavao."

Miočić je imao potom i jednu jasnu poruku za svog rivala.

"Želim se boriti s Cormierom. To će se dogoditi i točka. Dat ću svojim fanovima ono što žele vidjeti. Moj menadžment već s UFC-om radi na datumima. A ja trenutno slijedim upute guvernera DeWinea i obavljam svoj posao kao predstavnik hitnih službi. Ja ne mogu kontrolirati globalnu pandemiju", zaključio je prvak.
izvor:fight site


Stipe, Dani fali lova Very Happy

201Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 10 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet svi 07, 2020 11:35 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Khabib najavio povratak ranije od očekivanog: 'Sve ću ih porazbijati!'



Khabib Nurmagomedov mogao bi se u akciju vratiti puno ranije od očekivanog...

Aktualni UFC-ov prvak tvrdi da će za novi nastup u Octagonu biti spreman već u srpnju, a uz svoju je objavu zaprijetio i svima onima koji će mu se naći na putu.

"Mogu se boriti bilo kada. Mjesec ramazana završava 23. svibnja. Bit ću spreman u srpnju. Prestanite pričati o meni. Ovo je vrijeme koronavirusa, a kad dođe Khabibovo vrijeme - sve ću ih porazbijati", napisao je neporaženi Dagestanac u jednom komentaru na Instagramu.

Ovakve vijesti sigurno će se svidjeti fanovima prvaka iz lake kategorije budući da bi njegov povratak mogao stići puno ranije nego što se očekivalo. Podsjetimo, ne tako davno se kao najraniji termin spominjao kolovoz u kojem bi UFC mogao organizirati event u San Franciscu, dok se kao onaj najizgledniji spominjao rujan u kojem bi nas mogla čekati jedna priredba u Abu Dhabiju.

Kada se vrati, ako se sve odvije prema planu, Nurmagomedov će za idućeg protivnika imati uspješnijeg iz borbe Tonyja Fergusona i Justina Gaethjea koji će se već ovog vikenda boriti za privremeni pojas.
izvor:fight site


sam se ti vrati i prvog kojeg razbi to je Ferguson Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 10 / 11.]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.