CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Reputacijska traka - anketa

Go to page : 1, 2  Next

Reputacijska traka

Reputacijska traka - anketa I_vote_lcap54%Reputacijska traka - anketa I_vote_rcap 54% [ 7 ]
Reputacijska traka - anketa I_vote_lcap46%Reputacijska traka - anketa I_vote_rcap 46% [ 6 ]
Ukupno glasova : 13


Go down  Poruka [Stranica 1 / 2.]

1Reputacijska traka - anketa Empty Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 1:28 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Našao sam da mogu dodati da se level reputacije pokazuje ispod avatara u obliku trake zelenih kockica, od jedne do 10 kockica, slično kako je bilo na croportalu starom.

Evo kako to izgleda:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jeste li za to da to ubacim na forum? Da ili ne?

Još jedan info oko reputacija.
Tamo na croportalu je bilo moguće da korisnici sami sebi isključe taj grafički prikaz, ovdje toga nema tako da ako to postavim svima će se prikazivati.
I da, to radi samo na desktop verziji foruma, mobilna to ne podržava.

2Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 1:29 pm

ally


ally
VIP Član
Ja sam za ja sam za bounce cheers

3Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 1:30 pm

daidza


daidza
VIP Član
zasto pobogu?

4Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 1:31 pm

ally


ally
VIP Član
Ocekivano pitanje Rolling Eyes:

Al demokracija je pa ajd

5Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 1:34 pm

daidza


daidza
VIP Član
da, demokracija ccc Very Happy

mislim, zasto stavljati hrpu nepotrebnih gluposti koje ce na kraju samo napraviti forum nepreglednijim i sporijim?

jesmo vazniji ako imamo zelene kockice i 37365 palceva umjesto nijednog? neznam

ali kako hocete

6Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 1:35 pm

ally


ally
VIP Član
Ti si protiv svega
Na sve gunđas
Mislim ok
Al eto kazem.. Valjda mogu

7Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 1:37 pm

daidza


daidza
VIP Član
mos ne smeta mi Very Happy

pa jesam ako mislim da nicemu ne sluzi, a mislim daidza

8Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 2:03 pm

caveman 78


caveman 78
Forumaš/ica
Nema smisla ni lajk ni ovo jer se ne vidi tko ti je dao a ni tko ti je pisao reputaciju, podržavam daidzu

9Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 2:22 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
I ja smatram da ne treba, ali ako većina odluči, ni to me neće smetati.

10Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 2:34 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ne vidim razloga da se stavi to pošto nije kao kod starog portala da se vidi tko ti je dao reputaciju. Znači ne.

11Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 2:56 pm

PanterroR


PanterroR
Mlađi forumaš
caveman 78 je napisao/la:Nema smisla ni lajk ni ovo jer se ne vidi tko ti je dao a ni tko ti je pisao reputaciju,  podržavam daidzu

Meni ima smisao u tome samo da se, eto tek toliko, vidi da li su postovi ili sadržaj istih upraćeni od strane drugih forumaša ili ne. Ne govorim da je to potrebno u chat temi i sličnim temama, ali nije ovdje sve samo chat, zabava i druženje, ima i ozbiljnih tema, a bit će ih još i više (nadam se), tako da ja sam za, ali ako ostatak ekipe nije nemam ništa protiv.

12Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 3:06 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Brojanje reputacijskog lajkanja sam ionako isključio u podforumu Druženje, tj može se stisnuti palac al daje 0 bodova
Znači u njemu se ne broji "lajkanje"

13Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 3:07 pm

PanterroR


PanterroR
Mlađi forumaš
^palac

14Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 3:12 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
PanterroR je napisao/la:Meni ima smisao u tome samo da se, eto tek toliko, vidi da li su postovi ili sadržaj istih upraćeni od strane drugih forumaša ili ne.
Baš zato uopće i razmišljam da stavim pošto se ne vidi tko te i za šta lajkao (možeš vidjet za šta su te lajkali ako vidiš u nekom svojem postu koliko ima pluseva) da se bar ovako vizualno vidi koliko si kako kažeš upraćen i koliko je podržano tvoje forumarenje od strane drugih.

Al naravno, kako većina odluči tako će biti pivo

15Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 3:34 pm

ally


ally
VIP Član
Onda sta smo izglasali Very Happy

Po ovom ispada da smo samo ja i pant za
A imamo 4da i 2ne
Kako to kako to Laughing

16Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 4:01 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Protiv.

17Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 6:39 pm

zbracun


zbracun
Junior
ally je napisao/la:Onda sta smo izglasali Very Happy

Po ovom ispada da smo samo ja i pant za
A imamo 4da i 2ne
Kako to kako to Laughing

A mene ne računaš Very Happy ? I ja sam za da, samo šta šutim da me netko ne odvali letvom po glavi Laughing .

18Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 7:20 pm

ally


ally
VIP Član
Ahaa
Pa nisam znala
Vidi se broj al ne i ko je Very Happy



19Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 7:31 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Nemože se vidjet tko je kako glasao, nema te opcije
Možda i bolje Very Happy

20Reputacijska traka - anketa Empty Re: Reputacijska traka - anketa čet sij 23, 2020 7:38 pm

ally


ally
VIP Član
Ostavi ovako kako je
Pa idemo u miru misa Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 2.]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.