CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Imate li kućnog ljubimca

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 2.]

1Imate li kućnog ljubimca Empty Imate li kućnog ljubimca ned sij 26, 2020 3:59 pm

Optimyst


Optimyst
Mlađi forumaš
Nekad sam imao pse , a sad jednog malog bijelo-sivog mačka starog godinu dana.

2Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca ned sij 26, 2020 4:34 pm

daidza


daidza
VIP Član
Imao sam orhideju ali nije prezivjela zadnji godisnji

3Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca ned sij 26, 2020 6:11 pm

Optimyst


Optimyst
Mlađi forumaš
daidza je napisao/la:Imao sam orhideju ali nije prezivjela zadnji godisnji


R.I.P. orhideja  misa

4Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca ned sij 26, 2020 6:59 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Imam, pasicu.

5Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon sij 27, 2020 3:33 pm

zbracun


zbracun
Junior
Imam nekoliko mačaka Jezik .

6Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon sij 27, 2020 4:07 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Imam akvarijske ribice i kozice. Htjela sam nabaviti mačku radi djeteta ali neki od ukućana se protive. A prije toga sam imala najviše mačke, pse, pa ribice, ptice (2 papagaja i zebu) i hrčka. Mislim da je to sve scratch

7Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon sij 27, 2020 8:27 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Kao mala sam imala macku, kasnije ribice a sada macora od sedam kila evo mu 12-ta godina

8Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca uto sij 28, 2020 9:25 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Imam tri staforda, Jumbo, Tila i Kim.

9Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca uto sij 28, 2020 9:35 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Imam kosa i kosovicu, i nekih šest sedam sjenica. Svako jutro me vani čekaju da im dam jesti. Very Happy

10Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca sri sij 29, 2020 10:23 am

Kjara


Kjara
VIP Član
možete i slike ubaciti Very Happy




[You must be registered and logged in to see this link.]

11Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca čet sij 30, 2020 1:25 pm

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Nekad su mi mačke činile društvo, a sad imam psa. Malog, ali u srcu velikog Very Happy

12Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 10, 2020 10:08 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Nabavio dva psića u 11.mjesecu prošle godine, tad su imali 3 mjeseca. Sad već imaju 6 mjeseci, nešto su narasli, iako je to neka pasmina niskog rasta (ne znam točno koja). Linda i Lassie, sestre, non-stop se igraju i zezaju jedna drugu Very Happy

(Slika od nešto ranije, moram napraviti novu sliku pa stavim ovdje)

[You must be registered and logged in to see this image.]

13Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 10, 2020 2:19 pm

daidza


daidza
VIP Član
A jesu slaaatki Smile

14Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 10, 2020 3:14 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Aha, super su Smile Inače Daidza, slučajno smo vidjeli da ih neki čovjek iz susjednog mjesta (Otočac) daruje tamo početkom 11.mjeseca prošle godine (a tog čovjeka znam), pa smo ih odlučili uzeti. Prvo je bila neka opcija da se uzme jedan od njih, ali onda smo razmislili i uzeli oba. I dobro smo postupili, jer baš im je fora skupa, stalno se igraju, valjaju, grickaju, nisu sami i uvijek imaju društvo palac

Evo dio slike koja je bila na fejsu kad smo ih vidjeli i odlučili uzeti, tu su imali 3.mjeseca:

[You must be registered and logged in to see this image.]

15Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 10, 2020 3:41 pm

daidza


daidza
VIP Član
dobro ste odabrali, njima je vazno da se imaju s kim igrati a i bilo bi ih steta razdvojiti tako male maza

16Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 10, 2020 4:42 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
A ta kujica što ih je okotila, ona je onako - neke žućkaste boje i okotila je (pored ova dva psića) još jednog psića koji je isti kao ona, znači ovo što ova dva moja imaju crno, taj psić ima žuto, tog su sebi ostavili Smile

17Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 10, 2020 4:43 pm

daidza


daidza
VIP Član
Crno je bolje Very Happy

18Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 10, 2020 5:03 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Reem, krasni su i svaka čast da si ih udomio. :tumbup

19Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 10, 2020 5:45 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
baš slatki psići Smile

20Imate li kućnog ljubimca Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 10, 2020 9:15 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
daidza je napisao/la:Crno je bolje Very Happy
zubo

Zadnji pas kojeg smo imali (a prošlo je ohohoho godina), bio je isto crnobijeli (ali punoo veći), pa su nas ovi pomalo podsjetili na njega, iako su zapravo "mini" verzija  Very Happy
Santa ledena je napisao/la:Reem, krasni su i svaka čast da si ih udomio.  :tumbup
Ispočetka sam se nećkao oko toga da li ih uzeti, a danas vidim da je to bila super odluka palac Životinje su stvarno zakon, one kao da nikad ne znaju za brige ili probleme, uvijek se doimaju sretni i zadovoljni, kao da su stalno raspoložene i dobre volje, tako dobijam dojam  Wink A odmah to pozitivno ozračje prenesu i na čovjeka.
Joks je napisao/la:baš slatki psići Smile
Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 2.]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.