CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Imate li kućnog ljubimca

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

21Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 10, 2020 9:15 pm

ReemCP



Mlađi forumaš
daidza je napisao/la:Crno je bolje Very Happy
zubo

Zadnji pas kojeg smo imali (a prošlo je ohohoho godina), bio je isto crnobijeli (ali punoo veći), pa su nas ovi pomalo podsjetili na njega, iako su zapravo "mini" verzija  Very Happy
Santa ledena je napisao/la:Reem, krasni su i svaka čast da si ih udomio.  :tumbup
Ispočetka sam se nećkao oko toga da li ih uzeti, a danas vidim da je to bila super odluka palac Životinje su stvarno zakon, one kao da nikad ne znaju za brige ili probleme, uvijek se doimaju sretni i zadovoljni, kao da su stalno raspoložene i dobre volje, tako dobijam dojam  Wink A odmah to pozitivno ozračje prenesu i na čovjeka.
Joks je napisao/la:baš slatki psići Smile
Smile

22Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca sub vel 15, 2020 1:04 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
ReemCP je napisao/la:Nabavio dva psića u 11.mjesecu prošle godine, tad su imali 3 mjeseca. Sad već imaju 6 mjeseci, nešto su narasli, iako je to neka pasmina niskog rasta (ne znam točno koja). Linda i Lassie, sestre, non-stop se igraju i zezaju jedna drugu Very Happy

(Slika od nešto ranije, moram napraviti novu sliku pa stavim ovdje)

[You must be registered and logged in to see this image.]
Preslatke su!

23Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 17, 2020 12:09 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Kako sam obećao, stavit ću svježije slike od danas Smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

24Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 17, 2020 12:26 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Boze mili, sto su ti savrseni maza
(A i plocice su ti prekrasne)

25Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 17, 2020 6:40 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Haaa, kao da ih gledaš u ogledalu, šare na glavi Laughing

26Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon vel 17, 2020 7:21 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Kjara je napisao/la:Boze mili, sto su ti savrseni maza
(A i plocice su ti prekrasne)
Hvala Smile Što se tiče pločica, ja sam ih birao Very Happy Sviđala mi se jako ta boja, a i slične boje nam je i laminat u sobama i dnevnom (iskombinirali da se slaže jedno s drugim). Jedino što s takvom bojom pločica, odmah ti se sve živo vidi čim je malo prašine silent

Btw, hvala tebi Kjara i USNULOM LAV-u na dobrodošlici tamo u temi predstavljanja, nisam vam se mogao zahvaliti jer dok sam ja to vidio, tema je već bila zaključana Smile

Santa ledena je napisao/la:Haaa, kao da ih gledaš u ogledalu, šare na glavi   Laughing
Istina, nekad ih i sam jedva razaznam pa pomiješam Laughing Čak i vrhove repova imaju slične (bijele boje). Imam na laptopu još dvije slike, kad smo ih tek dobili. Kupili im one igračke kosti, sin bacio jednu tu kost za probu i ovaj jedan psić odmah počeo nositi klanjanje Stvarno sad kad malo promatram slike, vidi se da su nešto narasli. Ova jedna sličica gdje su u trku, tu su skužili jednu mačku i počeli je ganjati Laughing Iako je mačka bila velika ko njih dva skupa Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]

27Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pon tra 11, 2022 6:14 am

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Da imam psa i macka plus jos jednog macka koji nije moj...

28Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca pet tra 15, 2022 6:26 pm

kerempuh


kerempuh
Mlađi forumaš
Trenutno samo psa, možda kasnije što drugo nabavim.

Dalmatinka likes this post

29Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca sub tra 16, 2022 7:03 am

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Ostala sam bez Slipka,odnio ga Cagalj,posto je bio slip na jedno oko nije se bas dobro snalazio,sve su ga Macke tukle,slabo bi lovio bio je toliko mrsav da je jedva hodao od gladi,malo pomalo bi mu ostavljala vani i on bi jeo cak bi mi u ruke dolazi,same kosti ispod koze  plakala bi svaki put kad bi ga hranila,i taman kad se popravio eto ga vraze odnese ga ima 4 dana da ga nema,moj je macak utekao ali je sav sazuljan ipod

30Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca sub tra 16, 2022 1:54 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
tužan Jadni mačak

31Imate li kućnog ljubimca - Page 2 Empty Re: Imate li kućnog ljubimca sub tra 16, 2022 4:08 pm

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Da bas je bio jadan,a taman kupili i njemu suhu hranu da popravi kosti...A ova moja budala spava na krevetu,pola guzice na deki a druga polovica na lancunu hhhheee

LeClerc likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.