CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Politički razgovori.

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 18 / 50.]

341Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. pet tra 16, 2021 5:05 pm

LeClerc



VIP Član
Jedan od većih nepriznati genocida dogodio se nad indijancima.


[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

342Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. ned tra 18, 2021 1:37 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Opet " novinari " pišu da će Kina biti spremna za rat sa Amerikom. Što je još gore, navode za sebe kako su oni dugogodišnji poznavatelji geopolitičke strategije. Novinarka to sve piše na tipkovnici proizvedenoj u Kini, zapravo veliki dio stvari je proizveden u Kini. To je ono što ljudi ne razumiju, da bi Amerikanci i Europljani prebacili proizvodnju izvan Kine morali bi naći radnu snagu koja zna proizvoditi sve dijelove za kompjuter. Moralo bi se uložiti ogromna sredstva samo da bi se proizvodnja mogla nastaviti u nekoj drugoj zemlji. Ako bi iz bilo kojeg razloga prestala proizvodnja u Kini zavladala bi nestašica svega. To znači nemiri, a možda i građanski rat u zapadnim zemljama, jer više ne bi bilo jeftine robe koja građane na zapadu veseli i drži na uzici da se ne bune. Prebacivanje proizvodnje je započela, ali i dalje to nisu idealni uvjeti, jer Kina ima jeftiniju radnu snagu, bar za sada. Možda za jedno trideset godina se scenariji sa ratom obistini, kada zapad možda prebaci proizvodnju u druge zemlje. Do tada možda Amerikanac konačno pobjede u Afganistanu. Laughing

343Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. čet tra 22, 2021 9:33 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Na Izrael je ispaljena raketa 22 travnja koja je uništila Izraelsko nuklearno postrojenje Dimona. Sa tim postrojenjem nestalo je više znanstvenika koji su tamo radili. Neki špekuliraju da je za eksploziju odgovorna raketa S-200 ispaljena iz Sirije. Sirija kaže da je ispalila protuzračnu raketu iz sistema S-200, jer je očekivala avionski napad u to vrijeme iz Izraela.

Osobnom sumnjam da je S-200 mogao proći puta od 40 kilometara da bi pao ravno na nuklearno postrojenje, i izazvati takvo uništenje. Jer Izrael ima mnogobrojne moderne proturaketne sustave, a S-200 je napravljen 1967 godine. Tako da nema teorije da bi ta raketa ušla tako duboko u Izraelski teritoriji da je Izraelci ne otkriju. To je bio napad sa nekom potpuno novom raketom koju Izraelci nisu uopće bili u stanju detektirati. Po izvještajima nuklearno postrojenje je sravnjeno sa zemljom, Izraelci pokušavaju zataškati činjenicu da su dobili po repu.

Mogu samo zamisliti iznenađenje Amerikanca i Izraelaca na ovaj događaj. Sudeći kako se malo piše o tome, ovo je bio veliki događaj, čiju štetu sada pokušavaju umanjiti sa cenzurom.

344Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. sri tra 28, 2021 6:39 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zašto se Hrvatska pravi da je ekološki osviještena?

Čitam članak da će se zabraniti sve vrećice, to je za ekologiju dobro, to jest ako se želite praviti da ste " ekološki "osviješteni. Dućani zamataju sve i svašta u te iste vrećice koje kao zabranjuju. Još se navodi da postoje firme koje se bave zbrinjavanjem otpada. Ali se ne navodi što te firme čine sa tim otpadom kada jednom dođe kod njih? Ako izvoze otpad onda to nije zbrinjavanje. Nego se samo prave da su zbrinuli taj otpad. Osim toga Hrvatska nema spalionice smeća, zbog raznih muljancija koje su se dogodile oko same izgradnje tih spalionica. Pošto razni rođaci i prijatelji ne mogu zgrnuti pare prilikom izgradnje spalionice, jer se nikako ne mogu dogovoriti oko podjele plijena. Tako se Hrvatska i dalje brine o svojem otpadu brižno odvajajući sva otpad da bi na kraju sve završilo u Pakistanu Indiji ili Africi u ogromnim planinama smeća.  Iz priloženog vide se može vidjeti gdje završava elektronički otpad.

Evo gdje završava vaše pažljivo sortirano smeće. Upoznajte Ganu, najveće odlagalište elektroničkog smeća na svijetu.



U ovom videu se može vidjeti da plastika koju se isto tako pažljivo sortira na kraju završava u Maleziji. To je ta ekologija o kojoj nam pričaju Hrvatski Ekolozi.

MariMar likes this post

345Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. čet tra 29, 2021 5:57 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako Francuski političari žele vlastitim građanima podmetnuti lažnu borbu protiv islamskog terorizma  

Isto onako kako je Amerika podmetnula svijetu lažnu borbu protiv terorizma koji se razvio u hladni rat. Ili još bolja usporedba je ona kada su ameri rekli da se svijet mora boriti protiv Ruskog utjecaja. Pa smo na kraju dobili sveopću cenzuru. Na isti način Francuski političari žele svojim građanima podmetnuti borbu protiv islamskog terorizma. I to rade preko umirovljenih generala, koje su iskoristili da bi na kraju ispunili svoj krajnji cilj. A taj je da se spriječe daljini prosvjedi protiv Francuske vlade. Vjerojatno svi koji imalo prate vijesti iz Francuske znaju da se tamo svako malo događaju masovni prosvjedi. Prošle godine su bili žuti prsluci koji su između ostalog prosvjedovali zbog mirovinske reforme. Slični masovni prosvjedi se već događaju više godina zaredom zbog različitih stvari. Da bi Francuski političari spriječili građanske prosvjede krenulo je sa tobožnjim pismom Francuskih generala o tobožnjoj Islamskoj prijetnji. Po svim svjetskim medijima su obnovljeni članci kako se kuha u Francuskoj, što će rezultirati sa odgovorom vlade, i to na način da će svima ukinuti građanska prava. Pojačat će se nadzor, povećat će se premetačine i hapšenja svih onih za koje se sumnja da će napraviti nerede. A kao slućajno će se na meti naći i svi oni koji su nezadovoljni sa vladinom politikom što se tiče mirovina i svi sličnih pitanja. Ti ljudi koji prosvjeduju za vlastita građanska prava, uopće neće biti prijetnja po nacionalnu sigurnost, ali će biti prijetnja za političare, kojima je već dojadilo da im građani prosvjeduju svaki puta kada političari žele smanjiti prava za građane, a povećati prava za bogataše.

346Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. pet tra 30, 2021 5:13 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Amerikanci se povlače iz Afganistana, naravno proglasili su pobjedu nad Alkaidom Laughing  Bježe odande kao što su Sovjeti pobjegli odande i sve prijašnje vojske. Iza sebe ostavljaju kaos i Afganistansku vladu koja će pasti čim Amerikanci odu.

Svaki hebeni puta se to događa. Ameri najprije dođu i unište infrastrukturu, naprave ozračje mržnje prema zapadu koje će trajati tamo desetljećima, osim mržnje zemlja će biti rasadnik za teroriste. Sa ovom intervencijom su se osigurali da se Afganistan neće oporaviti, nego će ostati rasadnik terorizma. Kao što je to postala Libija Sirija Irak Jemen itd. Sa time su se osigurali da se imaju sa kime boriti u budućnosti.

MariMar likes this post

347Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. uto svi 04, 2021 10:10 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Neki smatraju Beroša žrtvom adezeja no ja mislim da to nije točno. Čim on i dalje sjedi na toj poziciji i ne želi dati otkaz, znači da je njemu dobro i da nije nikakva žrtva.

Sada mi je na pameti onaj članak o koroni, gdje piše da možda oni namjerno žele da zdravstvo ostane u ovako lošem stanju.

LeClerc likes this post

348Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. uto svi 04, 2021 10:28 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada bi dali novce za zdravstveno onda ne bi imali za svoje velike plaće. Najprije su pljačkali domaće firme, onda su prodali u bescjenje profitabilne firme, pa sada nemaju novca za ništa. Svi žive na kredit, zato se moraju ulizivati ovima koji ima daju kredite. To su razlozi zašto je zdravstvo u komi.

MariMar likes this post

349Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. sri svi 05, 2021 7:37 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Što je nekada bila apsurdna komedija danas je tragična istina.

[You must be registered and logged in to see this link.]

350Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. čet svi 06, 2021 4:55 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Podignuta je optužnica protiv bivšeg ministra Kuščevića. Za nagradu što se obogatio nelegalnom preprodajom zemlje dobiti će par dana godišnjeg odmora i guljenje krumpira kao glavna atrakcija na godišnjem.  Sve u svemu nitko neće moći reći da uskok ne radi svoj posao. Još samo da uskok organizira godišnju dodjelu nagrade za najbolje odrađeni posao. Pa sam sebi dodjeli tu nagradu. palac

351Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. čet svi 06, 2021 5:10 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Planković je najavio zabranu rada nedjeljom, konačno nešto korisno od njega. Novinari su se naravno digli na zadnje noge, čak su postavili anketu u kojoj tu ideju nazivaju idiotskom. Kao da čujem vlasnike velikih trgovačkih lanaca da progovaraju kroz usta tih " novinara" Ali kada treba platiti radniku višak radnih sati, onda likovi šute i koriste svaku izliku da ne plate višak radnih sati.

352Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. čet svi 06, 2021 8:36 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ja nisam za zabranu rada. Ta zabrana me čak i ljuti ljuta

353Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. čet svi 06, 2021 10:23 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nisam na ja za zabrane, ali radnicima se ne plača rad nedjeljom. Dio "poduzetnika" spretno izbjegava platiti radniku palaču.

354Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. pet svi 07, 2021 9:19 am

MariMar


MariMar
VIP Član
To je drugi problem i treba se riješavati na drugačiji način, a ne ovako. Kod nas se sve radi naopako. Umjesto da radnici dobe veća prava, i da se kažnjavaju poduzetnici zbog neplaćanja, maltretiranja. Oni će naći treću opciju koja ne koristi nikome niti rješava problem.


LeClerc likes this post

355Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. ned svi 09, 2021 1:30 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kakav preokret drugovi i drugarice, novinari su izbjeglice u Francuskoj nazvali islamističkim hordama Very Happy Do prije jedan dan to su bili doktori i inženjeri sa ljudski pravima.

Osim toga ispada da Kostelić ipak neće dobiti 2500 kuna pemzije nego 7000 kune pemzije. Kaže novinar rugate se i sprdate se sa Kostelićem koji je zadužio Hrvatsku. Obraćajući se svim građanima koji su napali Kostelića. Čudno nije se obratio političarima koji sa svime upravljaju, upravo su političari se sprdali sa Kostelićem, ali novinar mora o tome šutjeti, da ne bi postao novinar bez posla. Kome će onda prodavati svoju novinarsku maglu?

356Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. ned svi 09, 2021 7:50 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Prije izbora vlada je najavila obnovu 20 000 kuća na Banovini do jeseni. Laughing dobar vic! Zagreb će pričekati još par godina, je najlakše je na Banovini obnavljati kuće koje nitko ne vidi pa tako se ni neće znati dali su kuće obnovljene ili su ih ostale porušene. Sve mi se čini da je to kraj Banovine da će te kuće ostati porušene a ljudi će otići. Onda će doći takozvane izbjeglice da se tamo nasele.

357Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. čet svi 13, 2021 1:15 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nema više kupovanja auta ili stana za keš, kaže Europska unija. U sklopu borbe protiv pranja novca najavljeno je da će se sve morati kupovati preko računa. Taj zakon vrijedi samo za male ljude. Onda imamo Monako mikro državu koja je velika 1.95 kilometara kvadratnih gdje puno Europskih i svjetskih bogataša drži svoju lovu, ta " država " postoji samo zato da u njoj bogataši drže novce za ništa drugo ne služi. isto je sa Švicarskom. Tko ne želi držati u Monaku drži novce u Panami. ili Kajmanskim otocima.  Znači ovaj zakon koji Europa donosi ne služi da bi se ograničilo pranje novca nego služi da bi se ukinuo papirnati novac. Sa time bi se išlo na ruku bankama a građane tko * ebe. Svaki puta kada ta Europa donosi te neke zakon uvijek idu na ruku bogatašima.

MariMar likes this post

358Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. pon svi 17, 2021 12:23 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izbori za Gradonačelnika Zagreba

Pisat ću samo o Zagrebu jer tu živim. U Zagrebu uvjerljivo vodi Tomašević sa 45,15 $ posto glasova, za Pavičić zamjenicu Bandića nisu glasali čak ni njeni glasaći Laughing dobila je 11 $ posto glasova. valjanje

Uglavnom staviti ću ovdje oduševljene komentare ljudi koji su shvatili da Badićeva stranka gubi izbore.  Politički razgovori.  - Page 18 1152922892

Moj komentar na sve ovo je.  Poruka za sve koji su ljuti na Tomaševića, da ste se bolje odnosili prema vlastitoj državi, ne bi bilo ni ovakvih kandidata za gradonačelnika Zagreba, sami ste doprinijeli da vam ovaj bude gradonačelnika, sada uživajte!   Politički razgovori.  - Page 18 1152922892

Ovo su komentari oduševljenih građana sa pobjedom  Tomaševića. Very Happy

1. Ovo je dokaz koliko smo retardiran narod! tomašević gradonačelnik?

2.aktivist vodi u zg?sramota!

Ovaj komentator je pao sa Marsa.
3.Zagreb je bio jedini dio Hrvatske koji je imao BDP nešto malo viši od prosjeka EU-a. Sada više sigurno neće biti...  Laughing

4. opa probudli se Titovi pioniri….sta ces drugo ocekivati od Zagreba…..sad ce bit TRg Josipa Broza….

Vidi se da ovaj lik namjerno izbjegava  priznati kako je komunizam u Hrvatskoj funkcionirao.
5. Zagreb je ponovo crven...

Likov kao ovaj je od onih što pitaju đe si bio 91? Dok ujedno podržavaju pljačkanje vlastite države. Tri točke na kraju.
6. Roden sam u ZG sramota me je kad vidim tko dolazi ma celo zagreba, crveni kmeri...

7. Da mi je netko rekao da ću moliti Boga da Škoro uđe u drugi krug .....Bolje i on nego JPV.  Laughing

8. Kada budu skidali bana, hoće li opet po skrivečki s nekom instalacijom?

Ovaj bogec se raspisao  Laughing

9.  debil, kreten i ispljuvak prave obitelji (mislim da je to adekvatan izraz za osobu koja ima obiteljsku povijest kakvu on ima), dakle, tomašević ima namjeru kakvu ima, a mi znamo što i kako tu namjeru misli ostvariti, pa da vidimo,kako će tu namjeru, ne njega, naravno, on je piun unitarista (nasuprot fašista i kapitalista, kako je na moj mob danas ujutro najavio) i, ovo nije volja građana,. takva volja se može usporediti sa ulaskom save kovačevića i sličnih jugokretena i jugokrvnika i jugogadova u zagreb 45-e godine prošlog stoljeća- ovo je dno dna morala i hravtastva, ali i vrlo opasna družba istodobno, ukrtako - jebat ćemo vam majku i oca (ako vas se ne odrekne nakon ovoga, a hoće, i svaki bi ovakav otac to napravio u odnosu na dijete koje je rodio i odgojio -da li je?), pravnim sredstvima, naravno, kako znam...........vjeruj, nečeš, razbojniče!

Imamo i teoretičara zavjere među Bandićevim poklonicima.  Very Happy
10. Rockefeller fondacija je lijepo progurala svog kandidata Tomaševića. Jer oni Mogu. Frajer će postati gradonačelnik sa 50 000
glasova. Hahaha to je kao demokracija.

Ovo su komentari iz nekih drugih novina.

11. Balavi nihilistu nećeš pobjediti, nikad više mentalni komunisti i nostalgičari partizanskih patoloških ubojica nikadaaaaaa, crvena banda je uništila ovaj narod. Lenjin i Staljin su zajedno pobili skoro 70.000.000 rusa i oni se danas slave, e nećeš uspjeti zlikovće vratiti svog tita monstruma.

12. pionir zla

359Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. uto svi 18, 2021 6:50 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Danas su nas dresirali da manje razmišljamo o ratovima koji se događaju. Što više ljudi bez problema navijaju za te ratove jer ne moraju osjetiti sav ušas tih ratova. U videu vojnik iz prvog svjetlog rata opisuje kako je bilo boriti se u ratu. Pokušao sam što točnije prevesti riječi vojnika na Hrvatski za ne koji ne razumiju Engleski.

Njemački vojnik opisuje kako je izgledalo ratovanje u prvom svjetskom ratu. Jednog dana dobili smo naredbu sa napadnemo Francuske položaje. Krenuli smo u napad, moji drugovi padali su mrtvi lijevo i desno. Onda je mene napao Francuski Kaplar, on je imao svoju bajonetu spremu za napad, ja sam imao svoju bajonetu spremnu za napad. Za trenutak osjetio sam strah od smrti, u djeliću sekunde shvatio sam da me želi ubiti, isto kao što sam ja njega želio ubiti. Bio sam brži od njega, bacio sam njegovu pušku ustranu, i zabio sam sam svoju bajonetu u Francuskog Kaplara. Pao je, stavio je ruke na ranu koju sam mu zadao na prsima. Krv mu je izašla na usta, i onda je umro. Osjetio sam se fizički bolestan, zamalo sam povratio, moja koljena su drhtala, ja sam se osjetio posramljen sa time što sam učinio.  Moji drugovi ( ja sam u to vrijeme bio kaplar) bili su potpuno ravnodušni sa tim što se upravo dogodilo. Jedan se pohvalio da je ubio " poli " sa kundakom svoje puške. ( iz pretraživanja po internetu riječ " poli "je izraz za uglađenu osobu) Drugi je udavio Francuskog kapetana, treći je lopatom ubio nekoga. Svi ubijeni su bili obični ljudi, kao što sam ja bio. Jedan je bio vozač tramvaja, drugi je bio komercijalni putnik, dvojca su bili studenti, ostali su bili farmeri. Obični ljudi koji nikada ne bi pomisli da nikoga ozlijede. Kako je došlo do toga da smo svi odjednom postali tako okrutni jedni prema drugima? Sjećam se tada da sam nam rekli da dobar vojnik ubija bez da misli da je naš neprijatelj ljudsko biće. Sam trenutak ako vidiš neprijateljskog vojnika kao čovjeka više nisi dobar vojnik. Ali ja sam imao ispred mene mrtvog čovjeka, mrtvog Francuskog vojnika. I kako bi volio da je on digao svoju ruku da se rukujemo, da postanemo najbolji prijatelji. On nije bio poput mene, samo siromašan dječak, koji se morao boriti, koji je morao upotrebljavao najokrutnije oružje protiv ljudi koji nisu imali ništa osobno protiv njega, koji su nosili uniformu druge nacije koji su govorili drugi jezik, ljudi koji su imali očeve i majke, i možda obitelji. Ponekada sam se probudio noću mokar od znoja, zato što sam vidio oči mojih palih protivnika. Pokušao sam se uvjeriti, što bi se meni dogodilo meni da nisam bio brži od njih? Što bi se dogodilo meni da nisam prvi zabio svoju bajonetu u svoje protivnike? Što je sa nama vojnicima da se tako ubijamo sa bajonetama, da jedni druge davimo, zašto jedni druge napadamo kao ludi psi? Što se dogodilo da mi koji nismo imali ništa osobno jedni protiv drugih da se odjednom moramo boriti jedni protiv drugih do smrti? Bili smo civilizirani ljudi. Ali osjetio sam da je civiliziranost i  kultura kojom smo se tako jako hvalili samo jako tanki lak koji se okrhne na sam spomen rata. Da pucamo jedni na druge iz daljine, da bacamo bombe jedni na dug, je nešto neosobno. Ali kada gledamo u oči jedni druge, i kada bajonete zabijamo u svoje neprijatelje to je bilo protiv mojeg koncepta unutarnjih osjećaja.  



360Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. uto svi 18, 2021 2:39 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Bivši izraelski pilot optužuje vlastitu vladu to jest političare da vode cijelu regiju u katastrofu. Još samo treba istu poruku poslati palestinski državljani palestinskim političarima. Pošto su Palestinski i Izraelski političari najodgovorniji za desetljetne ratove, ne žele sjeti za stol i dogovoriti se da svako popusti u svojim zahtjevima da bi narodu bilo dobro. Od ratu su napravili biznis pa i nije u interesu mir. Baš me interesira kada će komunistički yotube blokirati ovu poruku izraelskog časnika?

MariMar likes this post

361Politički razgovori.  - Page 18 Empty Re: Politički razgovori. pet svi 21, 2021 1:51 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Hrvatska je izabrala Francuske avione koji će zamijeniti stare migove. Dobiti ćemo 10 godina stare avione, vrijedne 900 milijuna Eura. Svi Hrvatski političari zadnjih 30 godina odnosili su se prema Hrvatskoj kao prema svojoj maćehi. Koliko su ti ljudi koji su sebe nazvali domoljubima rastjerali pametnih ljudi iz Hrvatske. Koliko je samo novca pokradeno od strane tih takozvanih domoljuba i različitih probisvijeta koji su podržavali te lažne domoljube. Hrvatska je sa tim novcima mogla sama izgraditi pogone za proizvodnju zrakoplova naši ljudi su dovoljno pametni da se puno ljudi moglo zaposliti u konstrukciji Hrvatskih zrakoplova što ne bi znali sami mogli smo kupiti tehnologiju. Nitko zapravo ne shvaća koliko je novca Hrvatska izgubila zbog tih Hrvatskih političara, nitko ne shvaća da se tu ne računaju samo pokradeni novci, nego i novci koji bi zaradili ljudi koji su morali otići iz Hrvatske. Dio Hrvata je dosta pametan, dio je glup toliko da se njihova glupost može mjeriti sa majmunima iz zoološkog vrta, ispričavam se majmunima iz zoološkog vrta što sam ih usporedio sa ovim probisvijetima. Oni koji su najpametniji više nisu u Hrvatskoj već desetke generacija, izgradili su svoj živote u drugim državama, plaćaju poreze u drugim državama, prodaju svoj pamet stranim državama. Jedan od njih je bio Mike Vucelić, koji je bio rukovoditelj projekta i jedan od direktor Američkog svemirskog programa Apolla. Koliko je takvih ljudi moralo otići iz Hrvatske, koji su mogli ovu državu pretvoriti u jednu od bogatijih država na svijetu.

Posvećujem ovo pjesmu svima koji su morali otići iz Hrvatske.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 18 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 34 ... 50  Next

Similar topics

-

» Politički razgovori.

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.