CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Što vam se mota po glavi?

Go to page : 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 50.]

1Što vam se mota po glavi? Empty Što vam se mota po glavi? sri vel 12, 2020 9:20 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Nego kako, kad nemamo u reali da bar imamo u virtuali kjara smalic valjanje

2Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 12, 2020 9:23 pm

ally


ally
VIP Član
ako ne bude ništa od momaka, uvik možemo jedna drugoj
danas je to ionako moderno Rumenko Laughing

3Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 12, 2020 9:29 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Ma bili oni ili ne, obavit cemo to nas dve Laughing

4Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? sri vel 12, 2020 11:48 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
MariMar je napisao/la:Porodiljni za muškarce, htjela sam otvoriti novu temu na to ali nemam gdje. Uskoro ću roditi (sada znate Very Happy) a muž se boji i pitati za porodiljni, radije će uzeti godišnji nego da iskoristi pravo na porodiljni.
Cestitam, MariMar! Smile

5Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 13, 2020 9:44 am

caveman 78


caveman 78
Forumaš/ica
Čestitam Mari mar i muž može dobiti porodiljni ali tek nakon navrsenih 6 mjeseci djeteta

6Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 13, 2020 10:38 am

Kjara


Kjara
VIP Član
na profilu ova opcija: visitor messages uopće ne radi hmm tj. bar ja ne znam kako ostaviti poruku

7Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 13, 2020 2:09 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako vole naglašavati da jedu samo hranu bez puno masti u njoj, dok potpuno ignoriraju šećer kojeg ima previše u hrani koju jedu.

8Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 13, 2020 4:52 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Hvala na čestitkama.

ot: Htjela bi za spavaće sobe uzeti tepih po mjeri, ali se onda vrata ne bi mogla otvarati. Nemam neku pametnu ideju kako to izvesti osim da se tepih izreže na tom dijelu gdje se vrata otvaraju. Ali to neće izgledati najbolje hmm

9Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 13, 2020 4:58 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
^^

Imaš još dvije mogućnosti. Uzmi manji tepih za širinu vrata ili podrezati vrata za debljinu tepiha.

Kad vidim ovog smajlića kjara , asocira me na Kjaru, bez obzira što ga je ona tražila i dobila.

10Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? čet vel 13, 2020 7:43 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Napravio sam paštetu od graha. Kako se toga prije nisam sjetio dok sam kupovao onu bezukusnu paštetu, koja je iz nekog razloga sva postala bezukusna. Oni kao da se trude svu hranu napraviti loše.

11Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet vel 14, 2020 1:24 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Otvorio sam neku web stranicu koju često posjećujem, kada tamo nagradna igra, poštovani korisniče vi ste 10 000 posjetnik i možete osvojiti ajfon. Padaju konfeti svjetle zvijezde na stranici kaže mi samo trebate odgovoriti na neka pitanja. Onda shvatim da je netko hakirao tu stranicu Udarac  Zamalo sam nasjeo Laughing

12Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet vel 14, 2020 1:57 pm

ally


ally
VIP Član
nadam se sutra lijepu vremenu
da ispunim vikend kako sam planirala

13Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet vel 14, 2020 2:03 pm

PanterroR


PanterroR
Mlađi forumaš
Sad sam tek skužio ovo kjara

Hahahahahaaaa, predobro! kjara

14Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet vel 14, 2020 2:10 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
PanterroR, misliš na : kjara ??

kjara valjanje

15Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet vel 14, 2020 2:55 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Stala kisa. Godila bi setnjica. Smile

16Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? pet vel 14, 2020 6:44 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Skoro osam godina pratim jedan kanal na youtubu sada je kanal obrisan Udarac Jebeš youtube sve više postaju kao hrt.

17Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? sub vel 15, 2020 1:32 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Valentinovo šmrkljinovo.

18Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? sub vel 15, 2020 4:52 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kaznili cigu sa 76 tisuća kuna kazne jer je vozio neregistrirani auto Eek Sa druge strane policajac koji je prekoračio brzinu vožnje sud je oslobodio krivnje Udarac Jebeš takvu državu.

19Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? sub vel 15, 2020 9:09 pm

Vesna



Forumaš/ica
Da pokusam da ne veceram

20Što vam se mota po glavi? Empty Re: Što vam se mota po glavi? ned vel 16, 2020 12:48 am

Jozef _K



Mlađi forumaš
putovati ili ne, ali to je tri dana, a na tom putu valja mi....

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 50.]

Go to page : 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.