CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 37 / 50.]

721Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus uto tra 06, 2021 2:17 pm

MariMar



VIP Član
Ljudi polako shvaćaju da je ovo nacističko vođenje države. Kovid redari to ne shvaćaju. Nije im jasno da oni nemaju prava nikoga maltretirati na ovakav način. A oni misle da rade dobru stvar terorizirajući druge.  No

LeClerc likes this post

722Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus uto tra 06, 2021 8:08 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U Srbiji su dva ministra imala večeru za vrijeme karantene. Neki građanin im je poslao poruku gdje je pisalo da ih sram može biti i odmah ga je uhapsila tajna služba. U Zagrebu je isto bio otvoren restoran gdje su žderali političari, u Poljskoj Francuskoj Brazilu i mango drugih zemlja političari tako krše karantenu. U Americi je Nancy Pelosi išla frizeru koji je samo za nju otvorio frizeraj.

MariMar likes this post

723Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus sri tra 07, 2021 10:08 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Najprije sam čuo glasine da u cjepivu za "ronu" ima stanica HIV-a, sada kažu da baziraju na cjepivu za "ronu" cjepivo za HIV pozitivne ljude. Cjepivo je bazirano na cjepivu od Moderne, kažu da su klinička testiranja pokazala 97 postotni pozitivni odgovor antitijela na cijepljenje.

[You must be registered and logged in to see this link.]

724Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus čet tra 08, 2021 9:52 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Neko je snimio Francuske ministre kako se zabavljaju usred policijskog sata koji je Francuzima nametnuo njihov stožer.

Čudno zar nije pandemija tako strašna da svi krepavaju po ulicama a stožer svaki dan panično objavljuju brojeve umrlih i zaraženih. Dok policija provodi agresiju nad narodom ministri bez zabavljaju.  U isto vrijeme ovu vijest se ne može pročitati nigdje drugdje zbog cenzure koju provodi Google facebook Twiter i takozvani slobodni mediji. Ako se političari ne boje pandemije, onda to nije pandemija, ma koliko " stručnjaci " tvrdili suprotno. Čudnovate su to anomalije od samog početka, i onda su čude što im ne vjerujem u njihovu pandemiju.  https://w ww.  logicno.  com/politika  /pojavio-se-videozapis-  zabave-u-  ministarstvu-visokog-obrazovanja.html

MariMar likes this post

725Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus pet tra 09, 2021 11:38 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

726Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus pet tra 09, 2021 1:00 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Koliko puno prosvjeda u svijetu protiv mjera, a naši dnovinari ništa o tome ne pišu.





[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

727Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus sub tra 10, 2021 12:57 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Najprije sam čuo glasine da u cjepivu za "ronu" ima stanica HIV-a, sada kažu da baziraju na cjepivu za "ronu" cjepivo za HIV pozitivne ljude. Cjepivo je bazirano na cjepivu od Moderne, kažu da su klinička testiranja pokazala 97 postotni pozitivni odgovor antitijela na cijepljenje.

Ne kužim što tvrdiš. Već sam nekoliko puta objasnio da su mRNA cjepiva jako dobra i napredna stvar. Napisao sam također da novac igra bitnu ulogu u razvoju te tehnologije. To što je velika lova uložena u cjepivo protiv covida-19 pomoći će, izravno i neizravno, da se brže razvije i cjepivo za sidu, što je krajnje pozitivno. A to što si ti "čuo" možeš objesiti mačku o rep. Jednostavno nisi mjerodavan za procjenu što jest, a što nije istina. Trebao bi biti sretan što klinička istraživanja napreduju i što će čovječanstvo biti spašeno od još jedne pošasti.

728Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus sub tra 10, 2021 1:16 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

729Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus ned tra 11, 2021 12:11 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovaj si ja napravio odličnu zaštitu od virusa. Maska je dobra čak i protiv peludi, ali je nezgrapna. Laughing

730Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus ned tra 11, 2021 11:07 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

731Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus uto tra 13, 2021 6:01 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako policija  u siromašnim zemljama kontrolira mjere. Grupa djeca se okupila pod drvetom policija ih je pronašla sa dronom. Čudno kada se političar okupljaju u restoranima na tajnim zabavama, onda policija čude te polirače. Samo nad narodom vrše represiju. I kakva je to pandemija kada se političari ne boje pandemije?

MariMar likes this post

732Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus uto tra 13, 2021 10:51 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Smiješne su mi te scene. Very Happy

Koja je država posrijedi, Indija?

733Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus uto tra 13, 2021 10:55 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Video je iz Indije. Onaj sa stolom je meni smiješan. Very Happy

734Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus uto tra 13, 2021 10:58 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Onaj sa stolom je meni smiješan. Very Happy

Pa taj, da. Inače nije smiješno kad policija proganja klince koji se igraju u prirodi. No zabavno je gledati kako se svi vraćaju po stvari koje su u panici zaboravili. Jedan je ostavio motor, a drugi stol. Very Happy

MariMar and LeClerc like this post

735Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus čet tra 15, 2021 2:38 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kakao zaustaviti epidemiju i strah.

[You must be registered and logged in to see this link.]

736Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus pet tra 16, 2021 10:19 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Slućaj iz vrtića u koji moja mala ide. Tjedan dana nije bilo vrtića jer su se tete razbolile. Jedna teta bila pozitivna na testu, druga nije. Ova koja je imala koronu danas već radi, nije joj ništa. A ova koja nema koronu, rastrgana od  prehlade, još je na bolovanju Very Happy

Ja sam već par dana prehlađena, nemam nikakvu temperaturu ali sam izgubila osjet okusa i mirisa. Ništa strašno. Muž je rekao da se malo loše osjeća pa je ostao doma 2 dana. Bole ga mišići.

Rekla sam mu neka zove doktora da ode na testiranje.. možda je ova prehlada korona, baš da vidimo. Doktor mu kaže da mora biti u samoizolaciji do testiranja i da se do tada vodi kao ''pozitivan''. Eto kako oni pumpaju brojke, 3000 zaraženih ''my ass''. Vrijeme je prehlada i gripa i sada se svi preplašili, zovu doktore sumnjajući da možda imaju koronu. Automatski se vode kao pozitivni iako nisu ni testirani još. A političari koriste sezonu prehlada dižući svoje brojke za koronu.

737Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus pet tra 16, 2021 2:23 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Već drugu godinu za redom nema više obične prehlade ni obične gripe svi imaju ronu. Zato im ne ljudi ne vjeruju, posebno kada političari imaju tajne zabave, dok stožer svima ostalima nameće ograničenja.

738Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus ned tra 18, 2021 6:56 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ne vjerujem u kukanje zbog gospodarske situacije, vjerujem u konkretne poteze. Prije pet dana počela je crowdfunding-kampanja Podrži KCM! Crowdfunding je oblik alternativnog financiranja, praksa da se od velikog broja ljudi putem interneta prikupljaju mali iznosi, bilo kao donacija bilo kao kupnja neke usluge. [You must be registered and logged in to see this link.] pokrenuo je tu akciju da ublaži posljedice uzrokovane pandemijom i spasi klub od zatvaranja. Više o tome možete pročitati na linku [You must be registered and logged in to see this link.]

Stavit ću i fotografije da vidite kako prostor izgleda. Mislim da smo ga lijepo uredili.

[You must be registered and logged in to see this image.]

739Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus ned tra 18, 2021 10:02 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
A to je umjesto da se borite protiv restrikcija radije tražite milostinju? ako sam dobro shvatila. A evo preporućam da se javite Plenkoviću i ekipi neka doniraju. Jezik

740Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus ned tra 18, 2021 11:48 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Neka se učlane u HDZ pošto je sada ta stranka na vlasti. Pa im neće trebati milostinja. Very Happy

741Koronavirus - Page 37 Empty Re: Koronavirus pon tra 19, 2021 12:02 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Jeste li vas dvoje uopće pročitali tekst? Donacije su samo jedan oblik crowdfundinga - tu je jedanaest usluga s pregledom koliko je čega kupljeno.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 37 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.