CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Razni prijedlozi

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down  Poruka [Stranica 6 / 6.]

101Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on sri vel 05, 2020 2:22 pm

fat_boy_slim

Forumaš/ica
Ja nemam avatar Very Happy

102Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on sri vel 05, 2020 2:24 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
da, ne ucitava od vas koji ga nemate Very Happy

103Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on sri vel 05, 2020 2:30 pm

PanterroR

PanterroR
Mlađi forumaš
Ajd' ne serite vas dvojica! Jel tendre nema avatar?

[You must be registered and logged in to see this link.]

104Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on sri vel 05, 2020 2:31 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
nema Very Happy

105Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on sri vel 05, 2020 2:33 pm

ally

ally
Forumaš/ica
pant možda si ti gledao na idućoj strani a prikazivalo ti je onog ko je na prošloj upisao zadnji post
i taj tad nema avatara
ako me razumiješ

106Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on sri vel 05, 2020 2:39 pm

fat_boy_slim

Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:nema Very Happy

smijeh

107Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on sri vel 05, 2020 2:42 pm

PanterroR

PanterroR
Mlađi forumaš
[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:nema Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:

smijeh

Kao ni vas dvojica mozga.

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:pant možda si ti gledao na idućoj strani a prikazivalo ti je onog ko je na prošloj upisao zadnji post
i taj tad nema avatara
ako me razumiješ

Moguće...

108Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on sri vel 05, 2020 2:44 pm

fat_boy_slim

Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:

Kao ni vas dvojica mozga.

maza srce grli

čekić Laughing

109Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on sri vel 05, 2020 3:40 pm

Joks

Joks
Administrator
[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:Ajd' ne serite vas dvojica! Jel tendre nema avatar?

[You must be registered and logged in to see this link.]

to je normalno
[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:uključio sam da pokazuje zadnji post sa prethodne stranice na početku nove Very Happy
da vas ne zbuni post se pokazuje bez avatara korisnika

https://cpnovi.forumcroatian.com

110Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on pon oľu 16, 2020 11:24 am

LeClerc

LeClerc
Mlađi forumaš
Joks sada kada sam došao na forumu dobio sam security warning ako kužiš što želim reći. To isto je bilo na Croportalu neko vrijeme pa google više nije htio reklamirati forum zbog toga.

111Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on pon oľu 16, 2020 11:51 am

Joks

Joks
Administrator
na forum je trenutno uopće nemoguće doći jer većina browsera uopće ne učitava forum nego napiše grešku

istekao je sigurnosni certifikat koji se trebao automatski obnavljati

prijavio sam problem i radi se na njegovom otklanjanju

https://cpnovi.forumcroatian.com

112Razni prijedlozi - Page 6 Empty Re: Razni prijedlozi on pon oľu 16, 2020 3:02 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
Dobro zubi

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 6 / 6.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6