CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 3.]

1Koji ste zadnji film pogledali? Empty Koji ste zadnji film pogledali? on ned stu 24, 2019 1:48 pm

Joks

Joks
Administrator

meni baššš dobar film palac

ostao sam malo razočaran, čak sam i zaspao u jednom djelu filma

https://cpnovi.forumcroatian.com

2Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned stu 24, 2019 1:55 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
i ja gledao jokera

a sto da kazem, ok fora ali nije mi ispunio ocekivanja. mada ok za pogledati

premalo je tu jokera a previse ozbiljne glume, nekako sam ocekivao drugaciju pricu neznam

a opet ovo odglumljeno je sasvim ok, ako se potpuno zaboravi batman joker prica

davno gledao i mortal engines, najvise zbog jrrt. blah, nista posebno

3Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned stu 24, 2019 1:59 pm

Joks

Joks
Administrator
a vidiš kod mene bbaš kontra
baš sam očekivao ovakvu priču i zadovoljan sam
po meni, sve je objašnjeno kako i zašto je ovaj postao to što je i još je dijelom i povezano sa početkom batmena što mi se također svidilo

gluma joaquina mislim da se netreba uopće komentirati klanjanje

4Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned stu 24, 2019 2:04 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
ma je, ali i dalje mi je najbolje napravljeno u starom batmanu

ovo je super film za sebe ali nekako sam vise ocekivao da ce biti uklopljen u tu batman pricu

mislim ovdje je joker vec u godinama batman je jos obicni klinac. dok on odrase uvjezba se ovaj ce biti za penziju Very Happy

5Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned stu 24, 2019 2:12 pm

Joks

Joks
Administrator
pa jack nickolson je i bio za penziju Laughing

6Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned stu 24, 2019 2:36 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
al je ovaj tamo vec bio u punoj snazi Very Happy

7Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on pon stu 25, 2019 11:40 am

Junction

Junction
Mlađi forumaš
Zadnji sinoc na tvu Very Happy

8Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on pon stu 25, 2019 2:08 pm

MariMar

MariMar
Mlađi forumaš
Dracula Untold (2014)

Dobar film, jedino mi se kraj ne sviđa. Moja ocjena 6/10

9Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned pro 01, 2019 10:39 pm

LeClerc

LeClerc
Mlađi forumaš
Gledao sam Rambo Last blood. Film kao i svaki drugi akcijski film, samo su upotrijebili malo više kečapa i par petardi, jer eto to je Rambo pa da se iskažu. Very Happy

10Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sri pro 04, 2019 10:35 am

LeClerc

LeClerc
Mlađi forumaš
Špageti western. Što su se likovi zafrkunuli na kraju  Udarac  Dok su na početku filma izveli skoro savršeno akciju kada su opljačkali konvoj sa novcem i onda na kraju ono. Za mene je film dobar pa tko voli ovakvu vrstu filmova može ga odmah pogledati.

[You must be registered and logged in to see this link.]

11Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on pet pro 06, 2019 9:35 am

caveman 78

caveman 78
Forumaš/ica
pogledao Jokera i meni je dosadan film, previše razvučena radnja i malo akcije, i nakon njega pogledao novi Rambo i on mi je ok s obzirom na to da je to Rambo, svi padaju a on živ Very Happy

12Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on uto pro 10, 2019 11:33 pm

LeClerc

LeClerc
Mlađi forumaš
Gledao sam Dark Encounter. Film je kao znanstvenofantastičan što bi odmah moglo neke ljude odvratiti od filma ali na kraju ispadne jako tužan film. [You must be registered and logged in to see this link.]

13Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned pro 22, 2019 5:24 pm

Joks

Joks
Administrator
The irishman - traje sto godina al meni je brzo prošao

Once upone a time in Hollywood - baš baš dobar film

14Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned pro 22, 2019 5:29 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
jesam ti rekao, bas mi je drago da ti se svidja pivo

15Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned pro 22, 2019 5:31 pm

Joks

Joks
Administrator
malo me je šokirao kraj jer sam očekivao više da prati neku povijesnu priču al ovako je još i bolje bilo Very Happy

16Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned pro 22, 2019 5:35 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
pa to je ideja, da se napravi sto bi bilo kad bi...

ovdje je bilo kad bi usli u krivu kucu, mada ima on jos filmova na istu foru

17Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned pro 22, 2019 6:38 pm

fat_boy_slim

Forumaš/ica
Osvetnici: Zavrsnica

18Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on pon pro 23, 2019 8:15 pm

Kjara

Kjara
Forumaš/ica
Joj neki ljubavni nocas na rtl playu, ne znam sto mi bi... nemam izbora znam, ali na sto sam spala Laughing

19Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on čet pro 26, 2019 9:27 am

daidza

daidza
Forumaš/ica
zadnji star wars

onako, dobar je. malo disney ali nelos

20Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on čet pro 26, 2019 10:22 am

caveman 78

caveman 78
Forumaš/ica
Gemini man meni dobar

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 3.]

Go to page : 1, 2, 3  Next