CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 11.]

1Koji ste zadnji film pogledali? Empty Koji ste zadnji film pogledali? ned stu 24, 2019 1:48 pm

Joks

Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com

meni baššš dobar film palac

ostao sam malo razočaran, čak sam i zaspao u jednom djelu filma

2Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned stu 24, 2019 1:55 pm

daidza

daidza
VIP Član
i ja gledao jokera

a sto da kazem, ok fora ali nije mi ispunio ocekivanja. mada ok za pogledati

premalo je tu jokera a previse ozbiljne glume, nekako sam ocekivao drugaciju pricu neznam

a opet ovo odglumljeno je sasvim ok, ako se potpuno zaboravi batman joker prica

davno gledao i mortal engines, najvise zbog jrrt. blah, nista posebno

3Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned stu 24, 2019 1:59 pm

Joks

Joks
Administrator
a vidiš kod mene bbaš kontra
baš sam očekivao ovakvu priču i zadovoljan sam
po meni, sve je objašnjeno kako i zašto je ovaj postao to što je i još je dijelom i povezano sa početkom batmena što mi se također svidilo

gluma joaquina mislim da se netreba uopće komentirati klanjanje

4Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned stu 24, 2019 2:04 pm

daidza

daidza
VIP Član
ma je, ali i dalje mi je najbolje napravljeno u starom batmanu

ovo je super film za sebe ali nekako sam vise ocekivao da ce biti uklopljen u tu batman pricu

mislim ovdje je joker vec u godinama batman je jos obicni klinac. dok on odrase uvjezba se ovaj ce biti za penziju Very Happy

5Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned stu 24, 2019 2:12 pm

Joks

Joks
Administrator
pa jack nickolson je i bio za penziju Laughing

6Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned stu 24, 2019 2:36 pm

daidza

daidza
VIP Član
al je ovaj tamo vec bio u punoj snazi Very Happy

7Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon stu 25, 2019 11:40 am

Junction

Junction
Mlađi forumaš
Zadnji sinoc na tvu Very Happy

8Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon stu 25, 2019 2:08 pm

MariMar

MariMar
Forumaš/ica
Dracula Untold (2014)

Dobar film, jedino mi se kraj ne sviđa. Moja ocjena 6/10

9Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned pro 01, 2019 10:39 pm

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Gledao sam Rambo Last blood. Film kao i svaki drugi akcijski film, samo su upotrijebili malo više kečapa i par petardi, jer eto to je Rambo pa da se iskažu. Very Happy

10Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri pro 04, 2019 10:35 am

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Špageti western. Što su se likovi zafrkunuli na kraju  Udarac  Dok su na početku filma izveli skoro savršeno akciju kada su opljačkali konvoj sa novcem i onda na kraju ono. Za mene je film dobar pa tko voli ovakvu vrstu filmova može ga odmah pogledati.

[You must be registered and logged in to see this link.]

11Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet pro 06, 2019 9:35 am

caveman 78

caveman 78
Forumaš/ica
pogledao Jokera i meni je dosadan film, previše razvučena radnja i malo akcije, i nakon njega pogledao novi Rambo i on mi je ok s obzirom na to da je to Rambo, svi padaju a on živ Very Happy

12Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto pro 10, 2019 11:33 pm

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Gledao sam Dark Encounter. Film je kao znanstvenofantastičan što bi odmah moglo neke ljude odvratiti od filma ali na kraju ispadne jako tužan film. [You must be registered and logged in to see this link.]

13Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned pro 22, 2019 5:24 pm

Joks

Joks
Administrator
The irishman - traje sto godina al meni je brzo prošao

Once upone a time in Hollywood - baš baš dobar film

14Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned pro 22, 2019 5:29 pm

daidza

daidza
VIP Član
jesam ti rekao, bas mi je drago da ti se svidja pivo

15Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned pro 22, 2019 5:31 pm

Joks

Joks
Administrator
malo me je šokirao kraj jer sam očekivao više da prati neku povijesnu priču al ovako je još i bolje bilo Very Happy

16Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned pro 22, 2019 5:35 pm

daidza

daidza
VIP Član
pa to je ideja, da se napravi sto bi bilo kad bi...

ovdje je bilo kad bi usli u krivu kucu, mada ima on jos filmova na istu foru

17Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned pro 22, 2019 6:38 pm

fat_boy_slim

Forumaš/ica
Osvetnici: Zavrsnica

18Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon pro 23, 2019 8:15 pm

Kjara

Kjara
VIP Član
Joj neki ljubavni nocas na rtl playu, ne znam sto mi bi... nemam izbora znam, ali na sto sam spala Laughing

19Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet pro 26, 2019 9:27 am

daidza

daidza
VIP Član
zadnji star wars

onako, dobar je. malo disney ali nelos

20Koji ste zadnji film pogledali? Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet pro 26, 2019 10:22 am

caveman 78

caveman 78
Forumaš/ica
Gemini man meni dobar

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 11.]

Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next