CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Poruka [Stranica 3 / 3.]

41Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sub vel 01, 2020 2:25 pm

tendre poison

Mlađi forumaš
Alita

I tocno se sjecam Kjarinog komentara na film, ali nije mi bilo nekog predobrog izbora.

42Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on ned vel 02, 2020 3:21 pm

Joks

Joks
Administrator
X-men dani buduće prošlosti - pogledao ga već nekoliko puta, uvijek mi je dobar ko i većina marvelovih uradaka

https://cpnovi.forumcroatian.com

43Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on pon vel 03, 2020 1:15 am

ana4

ana4
Mlađi forumaš
Conan barbarin

jedino kaj vredi u filmu je Jason Momoa Smile

Schwarzenegger je bio puno bolji Conan

44Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sri vel 05, 2020 1:05 pm

Kjara

Kjara
Forumaš/ica
Valjda na jednom od fox-ova, po drugi puta jer sam bila zaboravila kraj, gospodjica meadows... katicu su tu malo previse... a ono njo njo... previse je stisnuta... malo i dijalog bzvz, malo i film prespor, a opet nije bas da je los

45Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sri vel 05, 2020 2:03 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
ne znam sto vidite u tom momoi, lik lose glumi a brat bratu ni ne izgleda nesto

inace, na preporuku mnogih pogledao johna wicka, ocaj od filma

46Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sri vel 05, 2020 11:47 pm

ana4

ana4
Mlađi forumaš
^^^
frajer je komad i pol kava

Thor: The Dark World

47Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sub vel 08, 2020 12:10 am

ana4

ana4
Mlađi forumaš
Hobbs and Shaw

film za pustit mozak na pašu i zabavit se Smile
Statham i Elba, odmor za oči Wink

48Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on pon vel 10, 2020 7:29 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
jojo rabbit

onako, drugaciji, dobar je

49Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on pon vel 10, 2020 10:37 pm

ana4

ana4
Mlađi forumaš
Gorile u magli

po istinitom događaju, Dian Fossey i "njezine gorile" kako ih je zvala Smile

50Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on pon vel 10, 2020 10:41 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
Gledao davno mislim, ako je to isti film

1917 onako, dobar je osim nocnih scena

51Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sri vel 12, 2020 1:19 am

ana4

ana4
Mlađi forumaš
Ritam ludila (Whiplash) - drama

radi se o mladom bubnjaru, jako dobar film

52Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on pet vel 14, 2020 1:22 am

ana4

ana4
Mlađi forumaš
Trenuci hrabrosti (The Finest Hours)

po istinitom događaju, dobar film
četvero njih ide spašavati 32 mornara po oluji

[You must be registered and logged in to see this link.]

53Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sri vel 19, 2020 1:21 pm

Optimyst

Optimyst
Mlađi forumaš
Cape Fear- De Niro fantastičan u za njega atipičnoj ulozi , sigurno među najboljim ulogama u karijeri.

54Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? on sri vel 19, 2020 2:12 pm

daidza

daidza
Forumaš/ica
Parasite

Fora, pogotovo jer je korejski

55Koji ste zadnji film pogledali? - Page 3 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? Yesterday at 11:00 am

Macaklin

Macaklin
Mlađi forumaš
^^Moji jučer gledali i kažu da su zadovoljni. Vidio par scena i čini mi se cool.

Hondavtec

Hondavtec
Junior
Svi ove nove gledate... Ja poslije 2012-te nista vise. Zgadili mi se ti noviji filmovi. Sve mi je danas nekak na silu radjeno a i tipovi filma su bezveze. Posebice akcijski gdje je sve CGI. Nadjem se radije opet pogledat stare filmove nego trositi vrijeme na ove nove. A jos oni marveli danas katastrofa. Jednom pogledao i nikad vise.. Ispadam hejter al jbg...

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 3.]

Go to page : Previous  1, 2, 3