CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22

Go down  Poruka [Stranica 22 / 22.]

421Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 22 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući uto oľu 23, 2021 12:24 am

LeClerc

Forumaš/ica

422Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 22 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući uto oľu 23, 2021 12:51 am

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Zamamljivo mi je to da su Britanci Amerikanci i Njemici skoro istodobno napravili svoje verzije mlaznih zrakoplova za vrijeme drugog svjetskog rata. Njemici su napravili Messerschmitt Me 262, Amerikanci su napravili P-80 Shooting Star. Britanci su napravili prvi mlazni motor 1930 godine, motor je napravio Frank Whittle. Deset godina kasnije Englezi su napravili svoj prvi mlazni zrakoplov Gloster E.28/39.

U videu je riječ o prvom Američkom zrakoplovu P-80 Shooting Star.

423Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 22 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući sri oľu 24, 2021 12:39 am

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
WTF Laughing Very Happy

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Profesor fizike objašnjava kako bi u stvarnosti djelovala fizika kod filmskih superheroja.

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Pokvarila mi se brusilica za drvo. Motor se nije htio više okretati jer se ležaj jako zapekao. Kada sam shvatio da je ležaj kriv, očistio sam ga sve složio natrag i probam dali radi sve radi, ali se ležaj jako škripi kao da će se sve raspasti, znači ležaj više ne valja. Da bi promijenio ležaj moram kupiti izvlakač ležaja i ležaj. Udarac Sam svoj majstor fall

426Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 22 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet oľu 25, 2021 11:00 pm

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Napuštena vila bogataša. Vila košta osamdeset milijuna dolara, izgradio ju je neki bogataš koji nije znao što bi sa svojim parama zarađenim na burzi. Na kraju kao i obično bogataš je umro, vila je ostala napuštena u svoj svojoj veličanstvenosti, sa svim zlatnim zahodima i zelenim mramorom koji je uvežem iz Kine, sa lusterima koji koštaju malo bogatstvo. Naravno vilu su posjetili vandali da doprinesu svoj obol bogataševoj vili.

MariMar likes this post

428Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 22 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući pon oľu 29, 2021 11:18 pm

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica

MariMar likes this post

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Ovo je Meksički pas Xolos. Pas je meni je jako sličan na Egipatskog psa Anubisa, iako kažu da nema poveznice, jer je Anubis temeljan na Šakalu Čagalj koji uopće ne sliči na psa kojeg su drvni Egipćani prikazivali na slikama.

Prva slika prikazuje Xolosa iz Meksika. Koža mu je crna za razliku od Šakala iz Egipta, jedina poveznica su dugačke uši. Anubis je uvijek bio prikazivan kao potpuno crn pas ne smeđi kao što je šakal.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovako izgleda Čagalj ili Šakal, zovu ga jednim i drugim imenom. Ne znam zašto danas Egiptolozi misle da bi Drveni Egipćani koji su bili profinjeni u svojoj umjetnosti i svemu ostalome uzeli skoro neuglednog psa poput Šakala za svoju pratnju. Kada je Xolos mnogo bolji za to.

Ova slika prikazuje crnog Anubisa kako su ga prikazivali drveni Egipćani. Ne smeđeg kao što je Šakal. Možda je to ona poveznica koju ne žele današnji Egiptolozi priznati. Jer bi se onda postavilo pitanje kako je Xolos završio u Meksiku.

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Novinar je bacio na bivšeg korumpiranog predsjednika FiFE hrpu novca. U znak protesta protiv korupcije

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Kažu katastrofa i tragedija da je djevojčica mrtva. Veća tragedija su likovi iz nesocijalni službe koji će tu stvar ponoviti. Još već tragedija su oni koji su dozvolili da takvi rade u socijalnoj službi. Ali vrijeme sve liječi, kako narod kaže, pa će za dva dana sve biti zaboravljeno. Ako se opet to ponovi, narod će opet reći oh kakva tragedija, oh novi mobitel, gle nove cipele idem si to kupiti za utjehu. Oh mogu se zaposliti preko veze u državnoj upravi i biti dio problema koji je i doveo do tragedije.

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Najviši čovjek na svijetu je bio Robert Wadlow, div St. Louisa kako su ga zvali. Bio je visok 2.72 centimetra, živio je 1930 godine, umro je sa 22 godini života.

MariMar likes this post

MariMar

MariMar
Forumaš/ica
Jadnik, zbog visine ne može normalno hodati pa koristi štap.

MariMar

MariMar
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:Kažu katastrofa i tragedija da je djevojčica mrtva. Veća tragedija su likovi iz nesocijalni službe koji će tu stvar ponoviti. Još već tragedija su oni koji su dozvolili da takvi rade u socijalnoj službi. Ali vrijeme sve liječi, kako narod kaže, pa će za dva dana sve biti zaboravljeno. Ako se opet to ponovi, narod će opet reći oh kakva tragedija, oh novi mobitel, gle nove cipele idem si to kupiti za utjehu. Oh mogu se zaposliti preko veze u državnoj upravi i biti dio problema koji je i doveo do tragedije.

Veliki propust u slučaju te djevojčice je bio što su vratili dijete roditeljima. A dijete niti ne poznaje te roditelje kada je odraslo sa udomiteljima. Koja budala to može napraviti, oduzeti dijete udomiteljima koje ona zove mamom i tatom.

Evo još jedan slučaj gdje su institucije zakazale. Oduzeli su bebu majci, pa je beba u domu umrla od upale pluća. Eto kako su pazili na bebu. Ma grozno kakvi to ljudi tamo rade.

LeClerc likes this post

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
To oni tako rade već desetljećima, u komunizmu su tako radili pa su nastavili u Hrvatskoj. To znam iz vlastitog iskustava kada sam bio dijete kakvi su bili prema mojim roditeljima u to vrijeme. Dijelili su pomoć ljudima kojima uopće nije bila potrebna, dok nekim drugim ljudima nisu željeli uopće pomoći, iako su živjeli gore od mene. To se uopće ne može nazvati propustom, jer je to preblaga riječ za te u socijalnoj službi. To su namjerno napravile osobe koje uopće nije briga za ljude.

MariMar likes this post

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica

MariMar likes this post

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Jedna cura je otišla na prvi spoj sa mladim farmerom, on joj je poklonio 12 kilograma sira.  mljac   Cool

MariMar likes this post

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Snizite zvuk prije slušanja.

MariMar likes this post

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Uvijek sam se pitao kako miču sa ceste snijeg koji je visok više od sedam metara.

LeClerc

LeClerc
Forumaš/ica
Udarac odvala

Sponsored content

[Vrh]  Poruka [Stranica 22 / 22.]

Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22