CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Reputacija/lajkanje - Anketa

Go to page : Previous  1, 2

Lajkanje na forumu - da ili ne?

Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 I_vote_lcap20%Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 I_vote_rcap 20% [ 2 ]
Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 I_vote_lcap30%Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 I_vote_rcap 30% [ 3 ]
Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 I_vote_lcap50%Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 I_vote_rcap 50% [ 5 ]
Ukupno glasova : 10

Poll closed

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

21Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa ned pro 08, 2019 11:49 am

daidza



VIP Član
oce zubi

22Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa pon pro 09, 2019 1:17 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
napiši Joks tko je kako glasao, zanima me tko misli isto kao i ja Very Happy

23Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa pon pro 09, 2019 1:49 pm

fat_boy_slim



Forumaš/ica
utefterio se zubi

24Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa uto pro 10, 2019 5:49 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Unatoč većem broju glasova da ostane samo palac gore to je ipak zbog tehničkih razloga neizvedivo trenutno pa ću kompletno isključiti "lajkanje" za sad.
Hvala na pažnji.

25Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa uto pro 10, 2019 6:08 pm

daidza


daidza
VIP Član
obrisi ovo "za sad" i imas pivo daidza

26Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa uto pro 10, 2019 7:33 pm

ally


ally
VIP Član
meni je to skroooz bezveze kava

ali prihvaćam zubi

27Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa uto pro 10, 2019 9:47 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
daidza je napisao/la:obrisi ovo "za sad" i imas pivo daidza

a-ha, dakle ti si drugi, još jednog moram otkriti Laughing

ma, ustvari, meni ama baš svejedno, kako god želite

28Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa uto pro 10, 2019 10:35 pm

daidza


daidza
VIP Član
e jesi detektiv, bar sam 20 puta ovdje napisao kako sam glasao Laughing

29Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 11:32 am

fat_boy_slim



Forumaš/ica
tko je ovaj jedini pametni clan koji je, osim mene, glasao za prvu opciju, palac gore/dolje?
ja mu/joj zelim dati palac gore palac

mislim ono WTF, tehnologija nam omogucuje mnoge stvari ali ajmo ih ugasiti/ne kroistiti Rolling Eyes:
sta ce nam pametni touchscreen mobiteli kad mozemo imati one stare na tipke mobitele...sta ce nam ABS na autu kad se moze voziti i bez njega...
kava

30Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 12:19 pm

daidza


daidza
VIP Član
...sto ce nam fbs kad je bilo dobro i bez njega... zubi

31Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 12:24 pm

daidza


daidza
VIP Član
uglavnom, ne trebaju nam palcevi ni gore ni dolje ni u bilo koju drugu stranu, cak i brojanje postovva nije vazno jer ne pridonosi komunikaciji na forumu

a komunikacija, odnosno izrazavanje misljenja je srz foruma, inace ako cemo samo dolaziti stisnuti taj palac bez napisane rijeci mozemo slobodno otvoriti face ili instagram ili koji od 453513416 slicnih i udarati palceve do mile volje

32Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 12:27 pm

ally


ally
VIP Član
vidi ti njega sta nas je opra Laughing

33Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 12:30 pm

fat_boy_slim



Forumaš/ica
Ally iz tvog posta bi se dalo zakljuciti tko je jos pametno glasao, zar ne?

34Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 12:33 pm

ally


ally
VIP Član
ja sam glasala samo za zelenog
a razlog je, što sam dvaput kliknula crveni greškom Rumenko
pa računala bolje da ga makne da ne radim pizdarije Laughing

35Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 12:34 pm

fat_boy_slim



Forumaš/ica
Znaci polupametna si...ajde dobro, i to je dovoljno Laughing

36Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 12:36 pm

ally


ally
VIP Član
ne ne shvaćaš, tako sam silom odlučila
što znači da sam pametnije ,kad sam već smotana Laughing

37Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 1:36 pm

fat_boy_slim



Forumaš/ica
i kako da sad ja dam lajk za tvoj potpis
gaah

38Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 2:26 pm

ally


ally
VIP Član
Ja cu zabiljezit da si mi ga da.
A ovo njima ne sluzi na cast ccc

39Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri pro 11, 2019 2:50 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
ko djeca...

na kraju se čak i mogu djelomično složit sa daidzom al samo zato jer se ovdje ne vidi tko ti je stisnuo lajk, a nema niti mogućnosti nikakve da se to omogući (fbs žali se na zaostalost tehnike onome tko je besplatno omogućio ovakve forume)
tako da na kraju čak i bolje da nema ništa jer niti neznaš da ti je netko nešto lajkao osim ako naletiš na taj svoj post i vidiš dva ili tri ili više zelenih palaca, ili crvenih, da ih je netko stisnuo...

pošto lakanja više nema tema ide pod ključ

ako se štogod bude u međuvremenu mijenjalo bit ćete pravovremeno obavješteni...ili nećete

40Reputacija/lajkanje - Anketa - Page 2 Empty Re: Reputacija/lajkanje - Anketa sri sij 15, 2020 12:19 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Uspio sam napraviti da bude aktivna samo pozitivna reputacija, samo lajkanje, a kako je anketa rekla da većina to želi ponovno sam uključio opciju lajkanja.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Reputacijska traka - anketa

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.