CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Predsjednički izbori

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

21Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori pet sij 03, 2020 9:30 pm

Kjara



VIP Član
baš to

i baš nekako boli i pročitati to ccc Very Happy

22Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori pet sij 03, 2020 9:31 pm

daidza


daidza
VIP Član
ma tko ih jebe sve skupa, ne znam zasto se uopce petljam u ove teme Very Happy

23Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori sub sij 04, 2020 5:53 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Ništa ne pratim jer me politika osobito ne zanima, ali hoćeš nećeš, načuješ nešto.

Za Kolindu znam da nije glupa, ali djeluje mi isprazno i neuvjerljivo. Smatram da je produkt lažne, prevarantske i korumpirane političke opcije, po političkim nazorima nije mi bliska, a i organski ju ne mogu podnijeti, stoga moj glas ide arogantnom Zokiju, koji bar nikad nije krio da je đubre.

Što se tiče ustavnih ovlaštenja predsjednika, ne mislim ima osobiti politički utjecaj, stoga je ovo samo još jedna šarada.

24Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori sub sij 04, 2020 9:35 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Trebalo bi potpuno ukinuti mjesto predsjednika. Ali od toga opet ne bi bilo ništa, jer svi oni koji su tamo radili bili bi samo razmješteni po drugim državnim funkcijama. Prelijevanje iz šupljeg u prazno.

25Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori ned sij 05, 2020 8:36 am

fat_boy_slim



Forumaš/ica
Upravo se vratio s glasanja.

26Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori ned sij 05, 2020 10:49 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Ja neću glasati ovaj puta. Nemam za koga, malo više sam za Zokija ali pošto nisam zadovoljna ni njime neću ići. za hdz i sdp neću nikada glasati.

27Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori ned sij 05, 2020 11:09 am

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Obavio svoju građansku dužnost, ranom zorom, zajedno sa svojom punicom. Rumenko

28Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori ned sij 05, 2020 1:12 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
i ja ranom zorom
i nisam čekao u redu

29Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori pon sij 06, 2020 7:52 am

fat_boy_slim



Forumaš/ica
Zoki pobijedio
53:47

30Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori pon sij 06, 2020 10:02 am

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
^^
Nismo znali čekić

31Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori pon sij 06, 2020 10:15 am

Kjara


Kjara
VIP Član
neka je

32Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori pon sij 06, 2020 11:00 am

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Definitivno će bit zanimljivije na političkoj sceni

33Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori pon sij 06, 2020 4:51 pm

Optimyst


Optimyst
Mlađi forumaš
Upravo sam izvukao jako interesantan podatak : Milanović je porijeklom iz Glavica kraj Sinja , a Kolinda je odrasla u Dražicama u Istri.Kakve li slučajnosti i kompatibilnosti Rumenko

34Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori pon sij 06, 2020 6:01 pm

ally


ally
VIP Član
Koliko ja cula milanovici su iz bosne dosli u glavice
Tako neki upuceni kazu.
A i zena mu je negdje od tamo

Nikako od bosne i 'ercegovine utec Very Happy

35Predsjednički izbori - Page 2 Empty Re: Predsjednički izbori pon sij 06, 2020 6:45 pm

fat_boy_slim



Forumaš/ica
Nema do bosanaca nogica

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.