CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Sagradili bolnicu za samo 8 dana

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Sagradili bolnicu za samo 8 dana Empty Sagradili bolnicu za samo 8 dana pon vel 03, 2020 12:46 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
SAGRADILI BOLNICU ZA SAMO OSAM DANA! Od danas prima pacijente zaražene koronavirusom.



Epidemija je do sada usmrtila 361 osobu, a zaraženo je više od 17.000 u Kini te najmanje 171 osoba izvan nje

Sagrađena u samo osam dana, kineska bolnica za liječenje osoba zaraženih novim koronavirusom u Wuhanu, epicentru epidemije, počinje u ponedjeljak primati nove pacijente, objavili su državni mediji.

Bolnica Huoshenshan (ili planina boga vatre) opremljena je s 1000 kreveta za pacijente u kojih je zaraza potvrđena i sagrađena je kako bi se ublažio pritisak na druge bolnice u gradu u kojem se virus širi.

Epidemija je do sada usmrtila 361 osobu, a zaraženo je više od 17.000 u Kini te najmanje 171 osoba izvan nje.

Brzinski ju podiglo 7500 ljudi

U pokrajini Hubei u kojem se nalazi grad Wuhan zaraženo je više od 11.000 ljudi, objavila je u ponedjeljak državna televizija.

Bolnica Huoshenshan sagrađena je po uzoru na bolnicu u Pekingu podignutu 2003. godine za pacijente pogođene SARS-om (teški akutni respiratorni sindrom).

Više od 7.500 radnika sudjelovalo je u gradnji brzinski podignute bolnice u Wuhanu na kojoj su radovi počeli 25. siječnja i zgotovljeni za vikend.

Kina gradi i drugu bolnicu u Wuhanu u kojoj će se također liječiti pacijeniti zaraženi koronavirusom. Ta će bolnica imati 1600 kreveta i zvat će se Leishenshan (planina gromovnika) i trebala bi biti završena 5. veljače.
Izvor:net.hr




Mi nismo u stanju izgraditi bolnicu desetljećima Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]





2Sagradili bolnicu za samo 8 dana Empty Re: Sagradili bolnicu za samo 8 dana pon vel 03, 2020 1:09 pm

ally


ally
VIP Član
itekako smo mi sposobni sagradit bolnicu i sve ostalo
imamo vrijedne i sposobne ljude
ali..uprava nam loša Laughing ccc

pogledaj samo naše koji su vani..rekla bi da rijetki imaju pritužbe na njih
u biti takvi se najčešće vrate doma..ovde su na plodnom tlu za nerad

3Sagradili bolnicu za samo 8 dana Empty Re: Sagradili bolnicu za samo 8 dana pon vel 03, 2020 2:52 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]
nisam mislila na radnike, nego na ove gore koji samo pobiru novce, a prstom ne mrdnu....
uzeli su novac koji se skupljao za tu bolnicu, pa gdje su sad ti novci???

4Sagradili bolnicu za samo 8 dana Empty Re: Sagradili bolnicu za samo 8 dana pon vel 03, 2020 3:07 pm

ally


ally
VIP Član
e da o toj upravi ja pričam

a novci..znaš i sama
odavno potrošeni

5Sagradili bolnicu za samo 8 dana Empty Re: Sagradili bolnicu za samo 8 dana pon vel 03, 2020 3:12 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
ally je napisao/la:

a novci..znaš i sama
odavno potrošeni


gade mi se svi ti političari, samo gledaju gdje će maznuti kakve novce palica
a narodu ako ne paše, daleka im zemlja....

6Sagradili bolnicu za samo 8 dana Empty Re: Sagradili bolnicu za samo 8 dana pon vel 03, 2020 5:24 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Kad se kod nas pojavi epidemija te vrste, i mi ćemo graditi bolnice. Lako je Kinezima, oni su motivirani. Wink

7Sagradili bolnicu za samo 8 dana Empty Re: Sagradili bolnicu za samo 8 dana sri vel 05, 2020 7:53 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pelješki most se naveliko gradi, a naši nisu godinu dana bili u stanju izabrati tvrtku koja bi gradili pristupne ceste do mosta. Kada su konačno izabrali tvrtku za izgradnju mosta, sada moraju čekati žalbeni rok.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.