CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Postavi pitanje osobi ispod vas

Go to page : 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 50.]

1Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 12:10 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Inace cesce pijem vino...

Da li verujes u ono - kako zracis, tako privlacis?

2Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 12:18 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
i ne baš Very Happy


Voliš li imati dugu ili kratku kosu?

3Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 12:21 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Srednju ka duzoj…

Zasto ne verujes? Nisi in...Laughing

4Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 12:32 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
sve ovisi o trenutnom mentalnom stanju, npr. nikad neću kriviti nekog drugog ako nešto ne uspije


Da li ti vjeruješ u tu izreku?






5Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 12:37 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Kod mene ti je vecinom naopako. Laughing Kad mislim pozitivno i ocekujem dobro, bude lose, i obratno.

Sta mislis o ljudima koji u svemu prvo primete nesto negativno i to potenciraju?

6Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 12:46 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ovisi kolika je ta negativnost, ali uglavnom ne volim to, ako ti netko ne odgovara zatvori vrata s vanjske strane


Što misliš o ljudima koja su čista suprotnost (pozitiva) gore navedenim?

7Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 12:50 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Ljudi koji vide dobro u svemu jer su i sami takvi.

Je l' oprastas dvaput?

8Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 12:53 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
teška sam po tom pitanju, ovisi koliki je grijeh prema meni Very Happy


Da li voliš kad fučkaju ili dobacuju za tobom na cesti?

9Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 12:55 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Ne volim.

Je l' zemlja ravna ploca?

10Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 1:00 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ne, ali ima ih koji još vjeruju Udarac


Da li bi htjela otići na Mjesec da ti se pruži prilika?

11Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 1:06 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Nije da me nesto privlaci, mada volim posecivati nova mesta, pa ko zna…Very Happy

Jesi li pala s Marsa?

12Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 1:09 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ponekad mi se čini da jesam Laughing


Dali si letjela avionom?

13Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 1:12 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Da.

Pisala kad dnevnik?

14Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 1:21 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
davno


Imaš li brata ili sestru?


15Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 1:24 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Ne.

Kad ces na spavanje?

16Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 1:28 am

Carlito-B


Carlito-B
Junior
valjda brzo


voliš li miris benzina ?

17Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 1:31 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Ne bas.

Sta bi sada porucio 20-ogodisnjem sebi?

18Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 1:40 am

Carlito-B


Carlito-B
Junior
posveti se više ljudima i guštima koje voliš




crtaš li prstom po prozoru zamagljenog auta ?

19Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 12:26 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
aha, al dobim onda i po prstima


Voziš se brzo ili po propisima?

20Postavi pitanje osobi ispod vas Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas uto vel 11, 2020 7:59 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Malo brže od propisa

Izgubila kad vozačku ?

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 50.]

Go to page : 1, 2, 3 ... 25 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.