CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Vijesti iz borilačkih sportova

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Vijesti iz borilačkih sportova Empty Vijesti iz borilačkih sportova čet vel 20, 2020 12:13 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]


Ruski YouTube kanal "Parter TV" je prije nekoliko dana objavio odličan dokumentarni film pod nazivom "Mirko Cro Cop", koji se, baš kao što to naslov kaže, bavi našom borilačkom legendom.

Uradak je dugačak više od sat vremena, a bavi se životom i karijerom legendarnog borca koji je nastupao na najvećim borilačkom pozornicama poput Pridea, Dreama, UFC-a i Bellatora i koji se umirovio prošle godine radi zdravstvenih problema. Upravo je kraj karijere nekadašnjeg pobjednika Prideovog Grand Prixa bio motiv za izradu ovog dokumentarca. Film kreće od Filipovićeve Privlake pored Vinkovaca, gdje se i rodila Mirkova ljubav prema vježbanju i borilačkom sportu.

Kroz uradak se provlače legendarni kadrovi iz Filipovićevih mladih dana, sa samog početka karijere, preko tranzicije iz kicboxinga u slobodnu borbu, pa sve do najvećih uspjeha na pozornicama kao što su Pride, K-1 ili UFC.

Ako i ne znate ruski jezik, dovoljno toga ćete razumijeti da ćete moći pratiti radnju i uživati u ovom uratku. Ako znate ruski, dožiljaj će biti još bolji. U svakom slučaju preporučamo da pogledate ruski dokumentarni film o našem legendarnom borcu.  U samo nekoliko tjedana na YouTube kanalu Parter TV ovaj je dokumentarni film sakupio skoro 150 tisuća pregleda.
izvor:fight site


2Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova čet vel 20, 2020 9:33 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Tito Ortiz mogao bi povećati koloniju bivših UFC-ovih superzvijezda u WWE ringu i pridružiti se Rondi Rousey, Brocku Lesnaru i Cainu Velasquezu koji već nastupaju za američku kečersku promociju.

„Tito Ortiz trenira kako bi postao profesionalni hrvač u WWE Performance Centru. Tamo je proveo čitav tjedan, čuo sam sjajne stvari o njegovoj radnoj etici i entuzijazmu“, javljaje dobro informirani Dave Meltzer.

Ovaj veteran borilačkog sporta odradio je ukupno 27 borbi u UFC-u, te je ostvario 15 pobjeda, 11 poraza i jedan neriješeni rezultat. U periodu od 2000. godine do 2003. godine bio je i prvak u poluteškoj kategoriji. Svoju UFC karijeru završio je nizom od tri poraza te je tada potpisao za Bellator u kojem ima omjer 3-1. Trenutno je u nizu od tri pobjede, a nedavno je potpisao za Combate Americas na više borbi. Ostaje vidjeti kako će ovaj 45-godišnji borac kombinirati MMA karijeru s kečerskom karijerom.
izvor:pfs


nisam znala da je i Cain otišao u WWE Sad

3Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova pet vel 28, 2020 1:55 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]


Ovaj dvojac svoj je dvoboj na nepoznatom terenu odradio na priredbi SubStars promocije u Miamiju. Bivši dvostruki UFC-ov izazivač i jedan od top teškaša svijeta odradili su tri runde, no ono najzabavnije za publiku događalo se između njih. Već sama scena ova dva UFC borca u sumo "outfitu" dovoljno je zabavna, ali oni su tome pridodali još jednu dozu kvalitetne "zafrkancije".
izvor: fight site





Laughing Laughing

4Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova čet oľu 12, 2020 10:11 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Stipe se javio: Vraćam se na ljeto, i to u meču koji želi UFC


Stipe Miočić (37) se od kolovoza prošle godine i pobjede u borbi za pojas prvaka teške kategorije UFC-a protiv Daniela Cormiera (40) nije borio jer je imao velikih problema s ozljedom oka. Javio se prvi put nakon svega

Govorilo se kako bi zbog ozljede oka mogao završiti karijeru, kako je borba za titulu protiv Daniela Cormiera (40) moguće bila i njegova posljednja, ali Stipe Miočić (37) ipak se vraća u oktogon! Za američki TMZ progovorio je prvi put nakon ozljede oka i velikih problema zbog oštećenja.

Joe Rogan rekao je kako bi Miočić mogao u mirovinu, ni Dana White nije bio optimističan, ali izgleda da stvari stoje drugačije. Ovaj put nisu to bile rekla-kazala priče, već je sam prvak progovorio o svojem stanju i planovima za budućnost.

- Osjećam se dobro, nemam se na što pobuniti. Oko mi je jako dobro, oporavljam se i svaki dan sam sve bolje te se polako vraćam u dvoranu. Nisam još počeo sparirati, no tamo sam. Radim i vraćam svoje tijelo u formu. Dobar mi je vid. Imam još nekih malih problema, no ništa što mi ometa vid - rekao je Stipe Miočić.

O njegovom idućem protivniku također se mnogo pričalo. Jon Jones, Daniel Cormier, Francis Ngannou, cirkuliralo je tu mnogo imena, ali izgleda da neće moći izbjeći meč koji su u UFC-u priželjkivali. Trilogija je na putu.

- Vratit ću se negdje tijekom ljeta. Koliko vidim, programi do tada su već većinom popunjeni. Borba protiv Cormiera nešto je što UFC želi. Matchmakeri imaju svoj posao. Da sam ja matchmaker, ne bih bio borac - objasnio je teškaški šampion.

Prvu je dobio Cormier, drugu Miočić, treća bi trebala pokazati tko je pravi vladar teške kategorije.

- Poraz je uvijek loša stvar pa znam kako se osjeća. Ne očekujem kako će mi sada biti išta lakše savladati ga nego što je bilo prvi put . objasnio je Stipe.

Tako bi Stipe najvjerojatnije i po treći put mogao ući u oktogon protiv DC-a, ali datum još neko vrijeme neće biti poznat.
izvor:24 sata



5Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova pet oľu 13, 2020 5:38 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
I ja sam nekako za taj treći meč, da se trilogijom okonča to i da vidimo tko je bolji Cool Samo se nadam da nećemo na to dugo čekati..

6Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova pet oľu 13, 2020 11:29 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
a rekli su na ljeto, a to nije tako daleko....
možda 8 mjesec, najkasnije 9 neznam
vidjet ćemo kako će se stvari odvijati Smile

7Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova pet oľu 13, 2020 11:59 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Samo dugo to Ana traje, 17.8. prošle godine je bila zadnja obrana neznam To će biti onda godina dana bez borbe za titulu u teškoj Sad

8Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova sub oľu 14, 2020 12:08 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
možda će i prije bit think 34

Stipe je sad počeo trenirati, možda ubrzaju tu borbu Smile

9Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova sub oľu 14, 2020 12:22 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Najgore mi Ana, tko god od njih uzme pojas, uvijek neke ozljede prvaka, operacije ccc To je ostalo standarno, nije se promijenilo ništa Very Happy

10Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova sub oľu 14, 2020 12:37 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
da, svaki prvak je imao neku ozljedu od koje se morao duže vrijeme oporavit ili se nikad nije više borio za titulu (Cain Sad )

11Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova sub oľu 14, 2020 12:39 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Caina nikad neću prežalit ccc

12Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova sub oľu 14, 2020 12:50 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ti, a kaj bi ja rekla Sad
šteta što je morao zbog ozljeda odustati od mma ccc
bilo bi interesantno gledati borbu između Caina i Stipe

13Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova sri oľu 25, 2020 12:26 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Umro je hrvatski tigar Branko Cikatić

LEGENDARNI hrvatski borac Branko Cikatić preminuo je u 65. godini. Vijest je potvrdio njegov prijatelj i suborac, predsjednik Saveza tajlandskog boksa Mario Franić.
Dugo se borio za život, a problemi su započeli u svibnju 2018. godine.

Sepsa, bolnička bakterija, plućna embolija, a zatim i Parkinsonova bolest zadesile su hrvatskog tigra. On je u svibnju 2018. godine završio u bolnici i mjesecima nije stao na noge.
Problemi su započeli u svibnju 2018.

Primljen je tada na hitni odjel splitske bolnice zbog bolova u potkoljenicama, u kojima su mu se od udaraca za vrijeme karijere stvorili krvni ugrušci.
Liječen je potom na odjelu za kardiologiju, ali jedan tromb mu je kroz krvotok došao u pluća i prouzročio plućnu emboliju.

U splitskoj bolnici za život se borio tri mjeseca. Selili su ga s odjela na odjel, nakon čega je prebačen u kninsku bolnicu. Ondje je proveo dva mjeseca i stanje mu se stabiliziralo, međutim daleko je to bilo od potpunog ozdravljenja.

Javnost nije bila informirana što je s njim sve dok njegova kći nije poslala apel i tada je cijela priča bila jasna.

Liječio se potom u Zagrebu, a krajem 2019. u boljem stanju dovezen je doma u Solin, gdje se obitelj brinula o njemu.

Nažalost, najvažniju bitku je izgubio.

Prvi je osvajač K-1 Grand Prixa, glumio je i u Hollywoodu
Cikatić je rođen 3. listopada 1954. u Splitu i bio je prvi pobjednik K-1 Grand Prix turnira u Japanu 20. travnja 1993. Tada je s 38 godina nokautima pobijedio u sve tri borbe, a u završnici je dobio slavnog Ernesta Hoosta.

Turnir je osvojio s 38 godina i 208 dana te je i danas najstariji borac kojemu je to uspjelo.
Njemački časopis Karate Budo Magazine 1989. mu je dodijelio nagradu Zlatna rukavica te ga proglasio najpopularnijim u svijetu borilačkih sportova, ispred Chucka Norrisa i Jean-Claudea Van Dammea.

U svoje vrijeme bio je jedan od najboljih svjetskih boraca uopće, apsolutna legenda kickboksa. posebno u Japanu, gdje je ostvario najveće uspjehe.

Šokirao je borilački svijet pobjedom na prvom K1 World Grand Prix, na kojem je kao 38-godišnjak 1993. u jednoj večeri nokautirao tri protivnika, među kojima i legendarnog Ernesta Hoosta u finalu.

Rekli su mu da je preslab za nogomet

Borilačkim sportovima počeo se baviti s 12 godina nakon što je kao pionir ondašnje Sloge izgubio od vršnjaka iz Hajduka 10:0 i shvatio da nogomet nije za njega, pogotovo jer su mu govorili da je fizički preslab.
To se promijenilo kad je počeo trenirati taekwondo, pa judo i boks, sve dok se nije potpuno pronašao u kickboksu.

Uslijedile su europske i svjetske titule u tajlandskom boksu i kickboksu, u kojima je ostvario čak 87 pobjeda u 98 profesionalnih borbi.Nekoliko godina nakon osvajanja K1 prekinuo je karijeru jer ga tijelo više nije slušalo.

Tada se okušao i u Hollywoodu kao glumac u filmu "Neboder" s Anne Nicole Smith. Imao je ugovor da snimi još dva filma, ali je odustao jer "holivudski način života nije za sportaša".
Zatim se pokušao vratiti kao MMA borac, okušao se i u PRIDE-u, ali doživio je tri poraza i definitivno se oprostio od borbi.

Nakon toga okrenuo se biznisu i osnovao zaštitarsku tvrtku Tigar Cikatić, no to mu je samo donijelo probleme, među kojima i optužbe za teške kriminalne radnje, poput naručivanja likvidacije Mirka Filipovića. Iako je Cro Copu otvorio vrata Japana i pomogao mu da se probije u svijet velikana borilačkog sporta, godinama su bili u vrlo lošim odnosima, prvenstveno jer je bio okružen krivim ljudima koji su potencirali njihov sukob.

Prije nego što se razbolio u svibnju 2018., radio je s tvrtkom koja se bavi alarmima i videonadzorom, te je pomagao mladim borcima poput Antonija Plazibata, koji je 2017. osvojio K1 Grand Prix, baš kao Cikatić 24 godine ranije.

Cikatićeva profesionalna karijera
1998. svjetski prvak po organizaciji WMTA u Zagrebu
1995. 3. mjesto na K-1 Grand Prix u Tokiju
1993. K-1 World Grand Prix prvak u Tokiju
1991. svjetski prvak u tajlandskom boksu u Berlinu
1990. svjetski prvak po organizaciji IKBF u kickboksu
1989. prvak po WKA u kickboksu
1987. svjetski prvak u tajlandskom boksu o 82,5 kg u Amsterdamu
1986. europski prvak u tajlandskom boksu u Parizu
1985. europski prvak u tajlandskom boksu u Amsterdamu
Izvor: index


14Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova pet oľu 27, 2020 12:35 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Uhićen Jon Jones! Napio se pa vozio automobil, imao i pištolj

Kao dio ove istrage, testirat ćemo njegov pištolj kako bismo provjerili je li iz pištolja počinjen neki zločin, poručili su iz policije. A baš kada smo mislili da se smirio, Jones napravi novu glupost...

Taman kada samo pomislili da Jon Jones (32) neće više puniti rubrike crne kronike svojim ponašanjem u slobodno vrijeme i dopingiranjem, prevarili smo se. Amerikanac je u veljači obranio titulu u poluteškoj kategoriji pobijedivši Dominicka Reyesa. Od tada nismo čuli za njega, primirio se. U cijelom svijetu, pa tako i u SAD-u, zavladao je strah od korona virusa i ljudi su pohitali u kućne karantene.

U redu, sad tek neće napraviti neku glupost, pomislili smo. Ali ne bi to bio Jon. Dosadilo mu je u karanteni pa se 'nacugao' i odlučio voziti se automobilom i puškarati po ulici.. Ubrzo ga je dočekao znak stop od ljudi u uniformama.

Policija u Albuquerqueu uhitila je Jonesa nakon što se u alkoholiziranom stanju vozio u automobilu, a uz to su i pronašli pištolj za koji nema potrebnu dozvolu. Prije nego što su ga uhitili, policija je dobila dojavu da netko puca po ulici, a kako su pronašli pištolj kod Jonesa, on je odmah postao prvi sumnjivac. No u tako alkoholiziranom stanju uspio je reći da nije on i da nije čuo nikakve pucnjeve.

A osim pištolja koji je bio u pretincu kod suvozačevog mjesta, pokraj njega je bila i poluprazna boca tekile, ali odbio je puhati. Ipak su ga uspjeli podvrgnuti alkotestu, a dozvoljeni prag je lakoćom prešišao.

- Kao dio ove istrage, testirat ćemo njegov pištolj kako bismo provjerili je li iz pištolja počinjen neki zločin - poručili su iz policije.

Jones je neko vrijeme proveo u postaji kako bi se stabilizirao, ali iduće jutro su ga pustili na slobodu nakon što je netko platio jamčevinu za njega.

Jones je itekako sklon problemima, a jedan poveći incident imao je 2015. godine. On je skrivio prometnu nesreću u kojoj je stradala jedna trudnica. UFC prvak u poluteškoj kategoriji prošao je kroz crveno svjetlo, udario u drugi automobil i pobjegao s mjesta nesreće.

Jones se sljedeći dan predao policiji, koja je u njegovom rentanom automobilu pronašla marihuanu. Prve informacije ukazivale su i na kokain, ali to nije potvrđeno. UFC je reagirao i oduzeo je titulu Jonesu. Amerikanac je platio jamčevinu od 2500 dolara te su ga na kraju pustili.

No bilo je tu i padova na doping testovima zbog čega mu je također oduziman pojas, no borac je nakon toga priznao da su svi problemi iza njega. Ali nakon posljednjeg incidenta, čini se da baš i nisu.
izvor:24sata




ja njega ne kužim, taman kad čovjek pomisli da se smirio, on napravi teško sranje ccc

15Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova sub oľu 28, 2020 12:37 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Pogledajte gdje je i čim se danas bavi bivši dvostruki UFC prvak teške kategorije



UFC nam donosi priču o bivšem dvostrukom prvaku teške kategorije, Timu Sylviji. Pogledajte kako je izgledao put kroz njegovu karijeru, što je rekao o korištenju steroida zbog čega mu je titula prvi put oduzeta te zašto se odlučio na to. Osim toga, Sylvia objašnjava čime se bavi danas, kad već dugo godina nije blizu borilačkog sporta. Ovo je još jedna sjajna priča iz "Where Are They Now" serijala.

Tim Sylvia dva puta bio je UFC prvak teške kategorije. Prvi put to je postao u veljači 2003. godine, savladavši Ricca Rodrigueza, a titulu je jednom uspješno obranio prije nego mu je oduzeta zbog pada na doping testu. Sylvia je koristio steroide, a u ovom videu je priznao zašto se na to odlučio. Rekao je kako nije htio biti veći, snažniji ili mišićaviji, nego da je jednostavno htio izgledati bolje.


Vratio se nakon toga s dva poraza u borbi za titulu, s tim da se jednim radilo o privremenoj. Jedan od tih poraza nanio mu je Andrei Arlovski, kojeg je nakon toga dva puta pobjeđivao, tako i po drugi put osvojivši titulu. Njihova trilogija jedna je od najvećih u povijesti najveće svjetske MMA promocije. Svoju drugu titulu izgubio je 2007. godine porazom od Randyja Couturea, a nedugo nakon toga odradio je svoju posljednju UFC borbu, u kojoj je za privremenu titulu poražen od Antonio Rodriga Nogueire. U to vrijeme već je polako gubio interes za borbama, a karijeru je u potpunosti završio kad mu se rodio sin. Izjavio je kako je tim putem izgubio onaj "killer instinct" koji je imao kroz cijelu karijeru.

Borilačku karijeru Sylvia je završio s 31 pobjedom i deset poraza, dok je kao UFC borac upisao devet pobjeda i četiri poraza. Titulu je osvajao dva puta, uspješno ju je obranio tri puta, a još tri puta je poražen kao izazivač. Nakon UFC-a borio se u raznim promocijama, među kojima vrijedi istaknuti Affliction i ONE Championship. U Afflictionu je svoju najpoznatiju borbu odradio protiv Fedora Emelianenka, kad je poražen gušenjem nakon samo pola minuta borbe.

Sylvia se danas baci lovom te na taj način dolazi i do većine hrane za sebe. Posjeduje svoju farmu u Iowi te također i vlastitu emisiju o lovu imena "Hit Squad Outdoors with Tim Sylvia". Pored svega toga ima i redovan posao kao projektni menadžer poduzeća za postavljanje krovova. Sve o tome i o cijeloj karijeri, uz inserte iz njegovih najboljih borbi, možete pogledati sami u videu ispod teksta.
izvor:fight site






davno je bilo kad smo ga gledali kako se bori Smile

16Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova čet tra 02, 2020 10:52 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Jon Jones prekinuo šutnju i konačno komentirao svoj posljednji incident



Jona Jonesa nismo čuli otkako je 26. ožujka uhićen u Albuquerqueu, ali i to se promijenilo nakon što je UFC-ov prvak u utorak postigao dogovor i uspješno izbjegao zatvorsku kaznu.

Jones je priznao da je prošlog tjedna vozio pod utjecajem alkohola i sada ga čeka nešto drugačiji život te niz kontrola i obveza koje su stigle kao dio kazne za njegov posljednji incident.

"Dok svi radimo na razumijevanju i suočavanju sa stresom i problemima u kojima se trenutno nalazi naš svijet, želim vam reći kako sam zaista razočaran što sam opet postao izvor negativnih naslova. Posebno u ovim teškim vremenima. Razočaran sam što sam iznevjerio ljude do kojim mi je najviše stalo, moju obitelj, prijatelje i fanove", započeo je prvak iz poluteške pa nastavio:

"Postigao sam dogovor o priznanju krivnje i prihvaćam puno odgovornost za svoje postupke. Znam da moram poraditi na sebi, a to uključuje i moj nezdravi odnos s alkoholom. Toliko sam vremena i energije uložio da poboljšam svoju zajednicu i neću dozvoliti da ovo ometa moj daljnji rad u zajednici i to u trenucima kada nam je on najpotrebniji. Cijenim podršku ljudi iz Albuquerquea i svih fanova diljem svijeta. Veselim se danima kada ću ovo ostaviti iza sebe. Hvala vam na konstantnoj ljubavi i podršci i molim vas - čuvajte se", poručio je Jones.
izvor:fight site

[You must be registered and logged in to see this link.]



17Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova pon tra 13, 2020 12:06 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Rousey progovorila o WWE-u: Nastupati tamo u lažnim i namještenim borbama za čistu zabavu je sjajno, najbolja stvar na svijetu


Ronda Rousey odlično je krenula u UFC-u, brzo postala prvakinja i mnogi su ju proglasili za najbolju borkinju u promociji. Međutim, nakon poraza od Holly Holm i gubitka titule sve se je okrenulo.

Nakon te borbe još je samo jedanput nastupila za najbolju borilačku promociju na svijetu te je poražena od Amande Nunes. S tom borbom završila je svoju MMA karijeru te se prebacila u kečere i počela nastupati za WWE. Sada se čini kako je i to poglavlje njenog života završilo.

Sa suprugom (Travis Brown) je kupila ranč te su se udaljili od gradskog života i u potpunosti posvetili obitelji. O toj temi progovorila je i u Wild Ride podcastu u kojem ju je ugostio Steve-O.

„Zašto da nešto radim ako zbog toga neću svoje vrijeme i energiju moći trošiti sa svojom obitelji, nego ću ih trošiti na gomilu nezahvalnih fanova koji me nimalo ne cijene?Stvar je u tome da je volim nastupati. Volim moje cure i volim biti tamo, odnosno volim WWE. Tamo sam provela sjajno vrijeme. Nastupati tamo u lažnim i namještenim borbom za čistu zabavu je sjajno, najbolja stvar na svijetu. Volim koreografije, volim glumu uživo“, kazala je Ronda, pa nastavila:

„Da odrađujem sve njihove priredbe gdje me žele, bila bih kod kuće samo dan i pol tjedno. To jednostavno nije bilo vrijedno toga da zapostavljam svoju obitelj. Osim toga, riješili smo se svega nepotrebnog i drugačije smo posložili život. Ne treba nam više novca nego što imamo. J**eš te fanove. Moja obitelj me voli i cijeni, zbog toga sva moja energija odlazi njima.“
izvor:profightstore

nije ni čudo da ju ne vole kad kad tako priča o njima Very Happy

18Vijesti iz borilačkih sportova Empty Re: Vijesti iz borilačkih sportova čet svi 07, 2020 11:37 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Vraća se The Ultimate Fighter: Poznati glavni kandidati za trenerske uloge u novoj sezoni!



Sjajne vijesti za sve obožavatelje The Ultimate Fightera! Dana White potvrdio je da se TUF vraća na male ekrane, a otkrio je i nekoliko najizglednijih opcija za glavne trenere u novoj sezoni popularnog reality šoua.

Pojava Contender Seriesa bacila je TUF u drugi plan i mnogi zaključili da je šou koji je doslovno spasio UFC postao prošlost. No, Dana White još je prije nekoliko dana odgovarajući na pitanja fanova potvrdio da se radi na povratku popularnog serijala.

Neke nove detalje predsjednik UFC-a otkrio je gostujući na ESPN 690 Jacksonville radiju, a najzanimljivije informacije izdvojio je Aron Bronsteter s TSN-a.

"Doslovno upravo radimo na tome", izjavio je White kada je upitan o budućnosti TUF-a da bi potom i otkrio glavne kandidate za trenere u novoj sezoni.

White je, prema Bronsteteru, spomenuo sljedeće kombinacije: Kamaru Usman/ Colby Covington, Kamaru Usman/ Jorge Masvidal, Israel Adesanya/ Paulo Costa i Khabib Nurmagomedov/ Tony Ferguson ili Justin Gaethje.

Podsjetimo, posljednju sezonu The Ultimate Fightera (TUF 28) 2018. godine su kao treneri vodili Robert Whittaker i Kelvin Gastelum.
izvor:fight site


fakat, davno je bilo ....

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.