CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Sretan rođendan ReemCP !!!

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Sretan rođendan ReemCP !!! pon tra 13, 2020 4:51 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Sretan Ti rođendan, puno zdravlja i sreće !!! pivo
(sa jednim danom zakašnjenja)

2Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! pon tra 13, 2020 10:42 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Srecan rodjendan! Smile

3Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! uto tra 14, 2020 12:33 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Sretan rođendan pivo

4Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! uto tra 14, 2020 10:25 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Santa, Bellatrix i Ana, hvala vam na čestitkama Smile 37 godina je u pitanju, bliži se lagano 40-a, ajoj Eek Very Happy

Nadam se da ste svi OK, situacija je takva kakva je, ali neće to vječno trajati. Izaći ćemo iz ovoga još jači, mudriji, pametniji. Vjerujem da ćemo i više cijeniti neke male sitnice u životu. Samo se moramo još malo strpiti. Čuvajte se svi i samo pozitivno Smile

5Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! uto tra 14, 2020 11:04 am

daidza


daidza
VIP Član
Sretan rođendan pivo

6Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! uto tra 14, 2020 11:58 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Sretan rođendan!

7Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! uto tra 14, 2020 8:27 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Reem, sretan ti rockas!!

8Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! uto tra 14, 2020 10:53 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Sve najbolje. Smile

9Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! sri tra 15, 2020 6:23 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Sretan rođendan Smile!

10Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! čet tra 16, 2020 1:05 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Hvala ljudi, super ste cmok

11Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! čet tra 16, 2020 1:06 pm

ally


ally
VIP Član
jesam li ja ovo zakasnila Rumenko Very Happy

al ipak
sretan ti rođendan Smile

12Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! čet tra 16, 2020 3:34 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Bio je isti dan kad i Uskrs, a nije kasno, hvala Smile Danas je nećakinji rođendan (4 godine), pa na neki način skupa slavimo Smile Čekamo samo da joj još tata dođe s posla Very Happy

Inače, torta joj je ove godine bila na temu ovog crtića: [You must be registered and logged in to see this link.]

Išao sam jučer rano u susjedni grad (nekih pol sata vožnje) po tortu, s tim da sam prethodno morao nabaviti onu e-propusnicu Udarac Pa sam malo strahovao hoće li mi odobriti ili neće, svom srećom, dopustili su da mogu ići. Baš neka luda vremena, da ne povjeruješ...ali, što se može.

Evo njene torte Smile (mi smo samo dodatno posložili ove životinje)

[You must be registered and logged in to see this image.]

13Sretan rođendan ReemCP !!! Empty Re: Sretan rođendan ReemCP !!! pet tra 17, 2020 12:48 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
To šteta jesti Laughing

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.