CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Današnji događaji preko bare

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Go down  Poruka [Stranica 13 / 24.]

241Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare čet ruj 22, 2022 10:20 pm

LeClerc



VIP Član
Ono kada čovjeka koji je rođen kao crnac pitaju dali se identificirate kao crnac. Laughing

Netko je dnom rekao, kada na vlast dođe jedna takva osoba kao ova u videu gdje mora pitati nekoga kako se identificirate da će takva osoba biti odgovorna za uništenje svijeta. Takva osoba će doći na vlast i poziciju gdje će moći bez problema aktivirati atomske bombe i tako će svijet biti uništen. Kada gledam kako se ova osoba ponaša kao super uvrijeđena i super umišljena na um mi je pao razlog ovo što je jednom netko rekao o ljudima i kako će ljudi sami sebe uništiti baš zbog nedostatka pravog obrazovanja pritom ne mislim samo na školsko obrazovanje nego na kulturu i poštivanje drugih ljudi.

242Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sri lis 12, 2022 6:09 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Neki su počeli razmišljati sa svojim glavom kada su ovo napisali ovaj tekst koji sam stavio ovdje na engleskom jeziku. Pošto smatraju da se ovo sve događa samo da bi se ljude držalo podijeljene i u konstantnom strahu. Ja sam dodajem da se slično događa u Hrvatskoj i diljem svijeta i da to najbolji način kako političari mogu vladati i biti korumpirani.  A da ih nitko od građana ne smeta.

Hear me out guys, what if, the American govt, is purposefully pushing for and funding all these delusions we see in America be it BLM, fat activists, gender wars, etc, so as to keep the Americans divided and at each others necks while they get fucked over behind the scenes? I know there is a lot of stupidity in the West but I feel their governments together with their corporates are fueling these nonesense.



Ovaj video govori kako je žena koja vodi grupu koja se zalaže za crnačka prava u Americi kupila vilu za osam milijuna dolara. Vila je kupljena sa novcima koje su donirale  korporacije i pojedinci za pomoć crnačkoj populaciji.

Ovaj video je samo drugi primjer kako se ljude dijeli i to političari koriste da bi lakše vladali narodom. Na kraju novci završe za kupnju vile umjesto da se pomoglo ljudima.

243Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare pet lis 28, 2022 8:30 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Elon Musk je kupio Twiter za 44 milijarde dolara. Odmah je otpustio sve direktore, a zaposlenici Twitera su zabrinuti zbog toga što bi i oni mogli dobiti otkaz. Ja se nadam da je završila eura cenzure na toj platformi, koju su provodili zaposlenici zajedno sa šefovima. Nada se da će se poštovati poštena rasprava, i da određeni likovi neće više cenzurirati poštenu raspravu samo da bi nametnuli svoje argumente. Vrijeme će pokazati što će biti od toga svega.

[You must be registered and logged in to see this link.]

244Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sub lis 29, 2022 4:04 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Opet malo o Twittreru. Na slici je jedan od žena koje su bile glavne u toj kompaniji. Njen izraz lica sve govori, nije joj baš drago što je Musk kupio Twitter, Laughing Neće više moći provoditi cenzuru svih koji joj ne odgovaraju. Izgleda da joj je više krvo što će biti otpuštena, nego to da će dobiti 75 milijuna dolara otpremnine. Uglavnom netko u pozadini je shvatio da sadašnje vodstvo Twittera mora otići, jer sa svojom politikom uništavaju profit kompanije. mahanje

[You must be registered and logged in to see this link.]

245Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sri stu 02, 2022 1:13 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovaj zadnji post o Twitteru nije točan, samo hrpa propagande i gluposti. Twitter i dalje provodi cenzuru, samo su se izvršni direktori promijenili zato da Elon Musk može zaposliti svoje prijatelje i obitelj na ta radna mjesta. Nema ništa protiv toga da on zaposlit koga hoće, mislio sam da će na toj platformi biti od sada drukčije, to jest da će ta demokracija za živjeti, ali ništa od toga. Ne mogu oni dopustiti demokraciju, jer bi ljudi počeli postavljati neugodna pitanja koja se ne smiju pitati.

OT- najnovije vijesti iz zemlje slobode i demokracije. Laughing Sve je sažeto u jedan video, čudo da ga nisu već cenzurirali??? Ajde Yubito što čekaš, nakon ovog videa sigurno imaš dovoljno materijala da ga se cenzurira. Pogotovo zato što vrijeđa određenu skupinu ljudi sa ljubičasto ofarbanom kosom.  

246Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sri stu 02, 2022 1:24 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako rade utjerivači " istine ".  Very Happy Tko nije čuo za utjerivače istine kako ih ja zovem, to su oni ljudi i njihove web stranice koji provjeravaju lažne tvrdnje po internetu.

247Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sri stu 02, 2022 11:53 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Bakica na prosi jednu kuna i pedeset lipa, hrabra policija ju uhapsi riskirajući život prilikom sprečavanja velikog kriminala koji je bakica napravili da bi je odvela sucu koji joj sudi za prošnju. Dok porezna objavljuje stup srama, jer su likovi dužni više stotina milijuna kuna poreza, sveukupno dug različitih dužnika ide do par milijardi kuna duga. Kako je država uspješna u sprječavanju kriminala mogli bi poreznoj i policiji svake godine dodijeliti neku nagradu za najhrabrije djelo koje su učinili tijekom godine. Na primjer, za policiju kipić od zlata, dva policajaca hapse bakicu zbog 1.50 kuna. A stručnjacima u poreznoj, kipić od zlata sa natpisom stup srama porezne uprave. Laughing

248Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare uto stu 08, 2022 6:58 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Vlada El salvadora bori se protiv bandi koje su u jednom danu ubile šezdeset dvoje ljudi diljem države. Vlada je krenula u masovna uhićenja, uz to odlučila je uništiti sve oznake bandi čak i na groblju mrtvih bandita. Bande su preuzele jedno lokalno groblje za ukop svojih mrtvih članova, običnim građanima nisu dali se približe tom groblju.

249Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare pet stu 11, 2022 12:19 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Šta se događa u tim njihovima školama da jedan njihov student mora održati ovakav govor. hmm Kao da samo se vratili u šezdesete godine prošlog stoljeća, umjesto da škole napreduju sa učenjem i naprednim znanjem. Još neki žele povratak komunizma??? Ti ljudi uopće nisu svjesni što je komunizam bio.

250Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare pet stu 11, 2022 1:23 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Zar nismo već u komunizmu? Very Happy Korona ga donjela sa sobom.

251Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare pet stu 11, 2022 2:09 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nije to komunizam, još uvijek možemo reći što mislimo. Ja sam u komunizmu bubno kao dijete nešto loše o Milki Planinc ( Ona je bila sekretarica centralnog komiteta Saveza komunista Hrvatske i sedma predsjednica Saveznog izvršnog vijeća SFR Jugoslavije ) Bio je toliki strah u komunizma da se mama bojala da ću to reći u školi pa me naučila pameti. Da sam to rekao u školi po roditelje bi došla ondašnja Milicija pa bi vjerojatno završili u zatvoru, a ja u domu za djecu bez roditelja. Tako je bilo u komunizmu.  Ja onda nisam volio komuniste, ali nisam bio svjestan što su oni u stanju napraviti. Danas ipak imamo veće slobode od onoga što je bilo, iako se te slobode svaki danom smanjuju. Zato sam stavio ovaj video da pokažem kuda oni vode sve nas.

252Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare čet stu 17, 2022 2:55 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
It would be flaking hilarious if he wins in 2024 elections. Very Happy

253Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sub stu 19, 2022 9:19 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Meet the new and improved Greta: Sophia Kianni, 20, is an advisor to the UN Secretary General on climate.

[You must be registered and logged in to see this link.]

254Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare ned stu 27, 2022 11:20 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Malo sam zakasnio ali nema veze.

255Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare čet pro 08, 2022 8:00 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Rusija je oslobodila zarobljenu Američku košarkašicu osuđenu za posjedovanje droge, u zamjenu dobili su natrag svog trgovca oružjem. Trgovac oružjem bio je zarobljen od strane Tajlandske policije pod optužbom Amerike za terorizam. Ova komedija i predstava za javnost može se opisati samo na ovakav način. Dok se Ameri i Rusi natječu tko će više ljudi pobiti diljem svijeta. O tome trgovcu oružjem sniman je film, pod nazivom Lord Of War, film je dosta dobar i opisuje način kako je taj trgovac započeo svoju karijeru. Zato je na slici  Nicolas Keich on je u filmu glumio tog trgovca oružjem.  

Više o tome trgovcu imate u linku [You must be registered and logged in to see this link.]

256Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sub pro 10, 2022 2:52 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Dok se svijet bavi sportom, u Europskom parlamentu privedena je predsjednica Europskog parlamenta zajedno sa još četiri osobe zbog sumnji da su prali novac. Čini se da je ona izabrana na taj položaj kao žrtveno janje, slično kako rade dileri droga, kada vlastima daju da uhite dostavljače droge, da se vlasti imaju sa čime hvaliti da rade svoj posao. Iako droge dalje ima hrpe na ulici, kao što i dalje ima hrpe korupcije među političarima.

[You must be registered and logged in to see this link.]

257Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sub pro 24, 2022 1:03 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Amerika se izgleda povukla iz Afganistana jer je znala da će početi rat u Ukrajini.

Pojavljujući se u State Departmentu na konferenciji za novinare na kraju godine, Blinken je dao ružičastu sliku diplomatskih dostignuća Washingtona. Izlazak iz Afganistana, koji se dogodio u augustu 2021., pojavio se jer je jedan novinar osporavao Blinkenovu tvrdnju o jakim odnosima sa američkim “saveznicima i partnerima”, od kojih su neki, kako je rekla, kritični prema tome kako su te SAD postupile u toj operaciji.

[You must be registered and logged in to see this link.]

258Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare čet sij 12, 2023 9:55 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Djeca iz Amerike mogu tužiti svoje roditelje zato što ih rodili, što je još bolje dobivaju presude. Te neke tužbe možda čak imaju osnovu jer su se neka djeca rodila sa fizičkim nedostacima koji im otežaju život, zbog toga cijeli život im prolazi u konstantnim bolovima. Po onome što kažu tužbe za to su pak krivi doktori koji nisu dovoljno dobro obavijestili roditelje kakav će život imati njihova djeca.

Još bolje je da djeca tuže svoj roditelje jer su se rodili bijeli.


Ovo je su rezultati na internetu o tužbama djece protiv roditelja.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tužbe se mogu podignuti i ako ste provalnik. Ako potražite na internetu na engleskom jeziku provalnik je tužio vlasnika kuće u koju je provalio dobijete hrpu tema o tome. Iako internet tvrdi da se takve tužbe odbijaju, i dalje mi je glupo da se takve tužbe uopće mogu podići s obzirom da je provalnik u pitanju. I da u slučaju tužbe vlasnik mora trošiti svoje vrijeme i novac na takve gluposti.


Ovo su rezultati o provalnicima koji su tužili vlasnike kuća u koje su provalili.

[You must be registered and logged in to see this link.]

259Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sri sij 25, 2023 6:49 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Talibani prije Američke invazije na Afganistan.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Talibani nakon što su se Amerikanci povukli iz Afganistana i nakon što su potrošili dva bilijuna dolara na širenje demokracije u Afganistanu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

260Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sub sij 28, 2023 5:01 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

261Današnji događaji preko bare  - Page 13 Empty Re: Današnji događaji preko bare sub sij 28, 2023 11:01 am

Him


Him
Mlađi forumaš
Ova što je tužila roditelje je psihijatrijski slučaj.



Ja sam došao do zaključka da i najgnusniji zločin može postati legalan i opravdavan. Stvari će se drastično počet mijenjati, kako ljudi budu popuštali i prihvačali nove prijedloge.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 13 / 24.]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.