CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Kako danas snimaju filmove

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Kako danas snimaju filmove Empty Kako danas snimaju filmove čet lip 18, 2020 4:23 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovo je primjer kako naprave pozadinu u filmu gdje se glumac nalazi. Skoro sve je nacrtano u filmu od automobila vlakova vrata itd. Tako kada jednom snime film, čak se i glumac začudi kako sve to izgleda na kraju kada je film snimljen.

MariMar likes this post

2Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove uto srp 21, 2020 12:51 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Computer-generated imagery vlada Hollywoodom. CGI je nadomjestak za sve, glumu, režiju, scenarij, scenografiju, pa i maštu. Ako imaš love za specijalne efekte, ništa ti drugo ne treba, film može biti dozlaboga manjkav, a ljudi će svejedno hrliti u kina. I nestrpljivo iščekivati nastavak.

Ima tu iznimaka, pojedini hitovi znaju biti zabavni, no loš je to trend ako gledaš cjelinu. Dijalektički, tako sedma umjetnost nepovratno nazaduje. Barem u Americi.

3Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove uto srp 21, 2020 10:29 am

daidza


daidza
VIP Član
ja gledao invisible man prosli tjedan, cuda sad vec mogu sa tim efektima

4Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove ned srp 26, 2020 2:23 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Po meni bolji su oni filmovi koje naprave neovisne kompanije, iako su to kratki filmovi, mnogo su zanimljiviji od ovoga što sada snima Hollywood.

5Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove sri ruj 16, 2020 9:09 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Thats what im talking about Jezik



LeClerc likes this post

6Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove ned sij 24, 2021 9:27 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako su snimali film " Grand Hotel Budapest "

MariMar likes this post

7Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove sub tra 10, 2021 9:47 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Film Everest iz 2015. Kako su krenuli, mogli su se i na vrh popeti Laughing

LeClerc likes this post

8Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove sub tra 10, 2021 11:44 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Taj Everest skriva jako zlokobnu priču i sudbinu stotine ljudi koji su se gore smrznuli. Ima na Yotubu nešto o tome ako si hrabra pogledani si. Ja sam neka meka duša pa me te slike i danas proganjaju. Tako da znaš ako misliš to gledati. trk

MariMar likes this post

9Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove ned tra 11, 2021 10:36 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Već jesam. Smile I prije filma sam malo njuškala o K2 i Mount Everestu. Pa kasnije vidim da ima i film na tu temu. Nažalost po meni te planine postaju popularne samo kao groblje tih penjača. Ne vidim smisao zabave i njihova užitka kada dođu na vrh. Ti ljudi su kao ovisnici. Moraju oni to pošto poto, pa i pod cijenu života, nije ih briga. :O A pojedinac za taj put u smrt plati oko 60.000 dolara da bude tamo Udarac

Evo točnija cijena ''The price range for a standard supported climb ranges from $28,000 to $85,000. A fully custom climb will run over $115,000 and those extreme risk-takers can skimp by for well under $20,000.''

Žalosno je što je to postalo turistička atrakcija koja privlači sve više ljudi koji gube život tamo. Već ima žrtava i ove godine. Troje ljudi nestalo na K2 u veljači. Jedan od njih ima šestero djece. Ne znam kako ta obitelj može podržavati to što radi, pa eto im sada posljedice toga. Užasno. ccc

LeClerc likes this post

10Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove ned tra 11, 2021 11:30 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Dok god plaćaju neće im zabraniti da na tim planinama povremeno ostavljaju svoje kosti. Udarac

MariMar likes this post

11Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove pon svi 24, 2021 7:24 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Stručnjak za drveno ratovanje opisuje koliko su u današnjim filmovima realistične scene borbe i taktika koju su upotrebljavali nekadašnji ratnici Jedan od filmova je troja, i film 300.

MariMar likes this post

12Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove pet pro 03, 2021 3:19 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Još jedan primjer kako se snimaju filmovi.

MariMar likes this post

13Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove pon pro 27, 2021 4:55 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član


14Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove pet pro 31, 2021 5:58 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Video govori o razvoju softvera za videoigre. Ta tehnologija je toliko napredovala da običan čovjek skoro više ne može  razlikovati što je stvarnost, a što je naslikano ovim ovim softverom.  Primjerice taj softver se prije koristio samo za videoigre i filmove. Ali dizajneri interijera su ga prihvatili da bi napravili nevjerojatno dobar video budućeg interijera kuće, da bi mušterija iz prve ruke mogla vidjeti kako bi njihova kuća izgledala kada se jednom preuredi.   Sličan softver se koristi naveliko za filmove i serije. Uglavnom da ja ne pričam dalje, pogledajte video. Smile

15Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove sri oľu 30, 2022 8:41 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako su proizvodili specijalni efekti za filmove na početku 1980 godine u Čehoslovačkoj.

16Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove pet sij 13, 2023 6:58 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovo nikad prije nisam primijetio u starim filmovima o Supermenu kada je u njima glumio glumac Clark Kent. On je znao da drukčiji izraz lica i drukčije držanje tijela čine veliku razliku tako da drugi ljudi u filmu nisu mogli prepoznati supermena u Clark Kentu.

Slika je primjer takvog držanja tijela koje čini čovjek neprepoznatljivim. Tu tehniku skrivanja su vjerojatno i špijuni koristili na ravno uz masku za lice.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

17Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove čet stu 16, 2023 6:10 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
It's not the fact that the scene was actually pretty easy to film, the running sequence was simple shot as a normal scene and imposed in the mirror this being a green screen. It's the fact that is so incredibly genius, so simple, so elegant. Zemeckis is a master!





18Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove ned sij 07, 2024 1:04 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

19Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove čet vel 15, 2024 3:57 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledatelji su očito jako " oduševljeni "kako su filmaši uspjeli uništiti popularni lik do kraja u ovom filmu.

Nekoliko komentara gledatelja sa interneta.

I bought tickets for this movie last night. Almost every seat in the theater was taken, and it has a capacity of about 75. When I walked in the movie theater it was packed full of Spider-Man fan boys and nerds. The film starts, and about 10 minutes into the actual movie, 30 people walk out. And throughout the span of the movie, me and 4 others were the only ones who stayed for the rest of the movie. Madame Web really isn’t as bad as you heard guys, it’s so much worse.

It was doomed when they hired Morbius writers.

Madame Web is truly the anti-movie. The movie no one wanted and nobody thought would ever be good. Sony has truly gone sicko mode for this


MariMar likes this post

20Kako danas snimaju filmove Empty Re: Kako danas snimaju filmove pet oľu 01, 2024 11:40 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.