CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Svaštarija

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Next

Go down  Poruka [Stranica 29 / 38.]

561Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija pet sij 12, 2024 1:29 pm

MariMar



VIP Član
Malo čitam stare članke o nestalima....

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]


Sve mi se čini da su ovoga oteli i da se bavilo prodajom organima ili u sexualne svrhe... Baš čudno da je netko zvao i dao broj nekoga u Njemačkoj.... zanimljiv slučaj. Užas živi za svakoga tko je otet, tko zna gdje su završili Sad

Sjetila sam se jednom kada sam mala bila, možda 8,9 godina. Igrala sam se ispred kuće i kraj kuće je prošao nekakav kombi dosta brzo je vozio, i čulo se vikanje ''Upomooooć''. Nažalost nisam ništa mogla. Znam da sam trebala vidjeti kombi i registraciju, ali nisam mogla vidjeti jer je ograda od živice bila tu. A i ne bi imalo smisla takvo što prijaviti kada na kraju nisam vidjela niti boju kombija niti išta... ali zbilja mi je žao te osobe, tko zna što se tu događa i zašto otimaju odrasle ljude.

LeClerc likes this post

562Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija pet sij 12, 2024 3:03 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Otimaju ljude na sve strane. Nestaju djeca odrasli ljudi, neki dan čitam članak u jedenim novinama da su u Zagrebu nestala dva dječaka i jedan mislim da je bio iz Rijeke. Znači troje djece u par dana je nestalo i nitko ništa ne zna. To oni ne žele rješavati, godinama nestaju ljudi bez traga i glasa, a sada im je još lakše otimati jer nema više granica. Treba se organizirati neka tajna skupina ljudi sa dovoljno novca i sami da pokrenu istragu pod uvjetom da bude tajna i da ljudi budu potpuno odani da policija ne zna ništa. Nešto slično rade u Americi onaj glumac Mel Gibson upozorava na trgovinu djecom i sada ga svi mrze, i ignoriraju sve što on radi. Onda znaš da zašto vlasti izbjegavaju pokrenuti neku istragu nego se prave blesavi.

563Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija pet sij 12, 2024 3:57 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ma to sam i ja maloprje čitala, tako sam i došla do ovoga... nađeni su ti dječaci, bježal su iz dječjeg doma. Zapravo negdje je bilo pisalo da su pušteni kući u vrijeme blagdana pa se nisu htjeli vratiti nazad u Dom. Tri dječaka su nađena pa je jedan od njih opet pobjegao. Ljudi po fb se žale da vjerojatno djeci nije dobro u Domovima, pa sam čitala razne članke gdje su silovali i zlostavljali djecu po Domovima, užas. Onda država otima djecu iz obitelji a u Domovima ih siluju, katastrofa.

Stave djecu ovako javno kao da su kriminalci. A dobro znaju da su djeca pobjegla od njih jer ih maltretiraju u Domovima.

LeClerc likes this post

564Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija pet sij 12, 2024 4:05 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
A medij napišu da su dječaci nestali ne pišu da su pobjegli iz doma.

MariMar likes this post

565Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija pet sij 12, 2024 10:51 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Domino Day, ovo sam znala gledati 2,3 godine zaredom na televiziji. Šteta što toga nema više na televiziji Sad Čak mi je jedna pjesma od Kim Wild ostala u sjećanju s Domino daya, baš mi se sviđala. Nisam tada znala tko je ta pjevačica.

[You must be registered and logged in to see this link.]



LeClerc likes this post

566Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija sub sij 13, 2024 12:04 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

567Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija pon sij 15, 2024 7:25 pm

MariMar


MariMar
VIP Član


LeClerc likes this post

568Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija uto sij 16, 2024 2:24 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Vidjela sam ovaj video čim je izašao, baš u vrijeme nogometa. Nisam očekivala da će postati ''svjetski popularan''.



[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

569Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija sri sij 17, 2024 9:11 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

570Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija pet sij 19, 2024 6:42 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

571Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija ned sij 21, 2024 6:42 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Stvarno, di ih vrag nosi? Neće mene takva mjesta nikada viditi, nije mi nimalo žao što to propuštam Very Happy



LeClerc likes this post

572Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija ned sij 21, 2024 9:08 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Lik je samo tako odletio dolje kao cigla. Mislio sam da su vezani na tim stepenicama, ali sam pogledao video bolje vidim nemaju nikakve sigurnosne užadi. Udarac

573Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija ned sij 21, 2024 9:12 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
U jednom videu su spominjali da je to žensko, i da je preživjela pad. Primjetila sam da nitko više ne pazi na nikakvu sigurnost. Dovedu turiste na svakakve opasne destinacije, radi love, a nikoga nije briga ako im se nešto dogodi. U sloveniji su neki dan zaglavili u špilji.

LeClerc likes this post

574Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija uto sij 23, 2024 12:04 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Počela sam igrati Remi na ovoj srpskoj stranici.

[You must be registered and logged in to see this link.]

575Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija uto sij 23, 2024 5:47 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

576Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija uto sij 23, 2024 6:18 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Shvatili su da mogu zarađivati na svemu i svačemu. Sada to iskorištavaju. Kinezi grede lažne stanove gdje praktički sagrade samo školjku zgrade bez ičega unutra i to prodaju kupcima koji imaju višak novca pa žele uložiti u nekretnine ne znajući da su prevareni. Proizvode električne aute jer država financira proizvodnju eklektičnih automobila onda te potpuno nove aute bace na otpad.

MariMar likes this post

577Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija uto sij 23, 2024 10:30 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
wtf. Otetu djecu koriste kao prosjake? i imaju ljude koji im služe kao robovi da rade za njih? confused Definitivno ne bi da Kina zavlada svijetom. Ne znam koja je gora opcija kina ili amerika.







Zadnja promjena: MariMar; uto sij 23, 2024 10:44 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

LeClerc likes this post

578Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija uto sij 23, 2024 10:41 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Sve o teorijama zavjere piše na stranici Svj. ekonomskog foruma Very Happy Teoretičari zavjere su pobijedili i bili u pravu Very Happy

LeClerc likes this post

579Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija uto sij 23, 2024 11:19 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledam video gdje čovjek govori o Kini kako ljudi padaju na cesti da bi zaradili pare tužeći ljude koji im pomognu sada sam se sjetio još goreg slučaja. Vidio sam prije par godina kako je jedan auto slučajno pregazio čovjeka na ulici, drugi auti nisu zaobišli tog čovjeka na cesti nego su nastavili vozite preko njega. Netko je onda objasnio u komentarima da nitko ne želi pomoći pregaženom čovjeku jer se svi boje tužbe pa su radže nastavili gaziti žrtvu. Ovaj čovjek izgleda nije vidio ono najgore o Kini, ili ne smije sve reći zbog cenzure na yutubu?

MariMar likes this post

580Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija sri sij 24, 2024 4:59 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

581Svaštarija - Page 29 Empty Re: Svaštarija čet sij 25, 2024 1:53 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Hell no!!

LeClerc likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 29 / 38.]

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.