CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Filmovi crtići serije.

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Filmovi crtići serije.  Empty Filmovi crtići serije. pet tra 09, 2021 2:05 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovo su stare serije filmovi i crtići iz šezdesetih pedesetih i četrdesetih godina prošlog stoljeća kojim su istekla autorska prava i svako ih može gledati. Meni su najzanimljiviji su stari crtići.

U linku je stranica za sve to [You must be registered and logged in to see this link.]

2Filmovi crtići serije.  Empty Re: Filmovi crtići serije. pet tra 09, 2021 9:49 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Nisi trebao otvarati novi temu, to si mogao staviti pod crtiće Jezik Ove neke crtiće mi nije zanimljivo gledati ako nisu sinkronizirani. Barem oni koje sam gledala kao mala, sinkronizacija mi je bitna Jezik Ovog starog popaja baš i nisam voljela gledati, previše staro izgleda Very Happy Gledala sam samo onu noviju verziju, mislim da je iz 90-ih. Popaj i sin.

3Filmovi crtići serije.  Empty Re: Filmovi crtići serije. sub tra 15, 2023 7:33 pm

darkokovac



Sviđaju mi se crtići i jako mi je drago zbog ovog izvora besplatnih public domain crtića! Crtići su jedan od mojih najdražih oblika zabave zahvaljujem ti na preporuci ovog izvora i veselim se gledanju nekih novih crtića! Smile

4Filmovi crtići serije.  Empty Re: Filmovi crtići serije. ned tra 16, 2023 12:34 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Provjeri i sajtove, mnoštvo portala objavljuje članke s raznim specijaliziranim popisima.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Takve tekstove nije teško naći. Ako u svakoj kompilaciji linkova nađeš dva korisna, začas ćeš skupiti materijala za višemjesečno gledanje.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.