CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Go down  Poruka [Stranica 44 / 44.]

861Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus uto oľu 12, 2024 11:36 am

LeClerc



VIP Član
Zato nikada ni ne možemo dobiti lijek protiv raka jer im je bitno da što više ljudi umre a ne da žive. Zato ne možemo ni poboljšati kvalitetu života, jer sve je tako postrojeno da se život uništava zajedno sa ovom planetom.

862Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus uto oľu 19, 2024 11:48 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Opet su objavili da je umro sportaš u 43 godini života? Ništa mi ne bi bilo čudno da je umro netko tko je cijeli život sjedio  pa je umro zbog nakretanja, ali kada umre sportaš koji se cijeli život bavio sportom čovjek koji je u punoj snazi? Jednom sam vidio takve sportaše išli su uzbrdo tako brzo kao da idu nizbrdo toliko su brzo išli da me začudilo koliko su jaki. Samo poslije ove korone i cijepljenja odjednom svako malo objavljuju članke o iznenadnim smrtima ljudi koji bi trebali biti u punoj životnoj snazi. Naravno te sve iznenadne smrti nitko od ovih koji su kreketali o cijepljenju ne želi povezati sa cjepivom da ne bi morali plaćati milijunske odštete.

863Koronavirus - Page 44 Empty Re: Koronavirus uto tra 16, 2024 1:37 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Iznenada je preminula slavna Tik Tok zvijezda, imala je samo 36 godina. Počivala u miru.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 44 / 44.]

Go to page : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.