CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Vaše najdraže alkoholno piće?

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Vaše najdraže alkoholno piće? Empty Vaše najdraže alkoholno piće? sri tra 13, 2022 2:35 pm

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Koje  je  vaše najdraže Alkoholno piće kad  izađete vani   sa društvom,ili kada idete na  proslave?

 Meni je Votka od šumskog voća  bounce bounce

2Vaše najdraže alkoholno piće? Empty Re: Vaše najdraže alkoholno piće? sri tra 13, 2022 8:27 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Gemišt i rakija

3Vaše najdraže alkoholno piće? Empty Re: Vaše najdraže alkoholno piće? ned tra 17, 2022 12:20 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ne pijem alkohol, nisam ga okusio skoro četiri godine. No belgijska samostanska piva bila su mi omiljena. Sad su to limunada i kapučino.

Dalmatinka likes this post

4Vaše najdraže alkoholno piće? Empty Re: Vaše najdraže alkoholno piće? ned tra 17, 2022 6:50 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
nemam omiljeno
pijem sve

5Vaše najdraže alkoholno piće? Empty Re: Vaše najdraže alkoholno piće? sri tra 27, 2022 8:30 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Jako malo alkohola sam pila u životu. Voljela bih probati koktele, martini... ali ni'š od toga, ne idem na takva mjesta gdje se to pije Jezik

Pive ne volim, vino pokušavam shvatiti što ljudi vole u vinu, meni je svako koje probam užasno kiselo, pa mi ne paše. Rakije su bljutave. Likeri su dobri ali ih ne mogu puno popiti. Jedino što sam otkrila da mi najbolje odgovara su šampanjci, ili nekakva mješavina šampanjca. Nisu prekiseli, a mogu ih popiti dovoljno da se napijem ak hoću Very Happy

6Vaše najdraže alkoholno piće? Empty Re: Vaše najdraže alkoholno piće? sub lip 04, 2022 6:34 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Meni paše jedino domaća rakija, sve ostalo je šrot pogotovo ako je iz dućana. Ali zadnje valjda četiri godine ne pijem ništa, jer ne mogu naći domaću rakiju od pouzdanog dobavljača. neznam Nisam se zapravo ni trudio naći nekoga. Šrot iz dućana ne želim piti.

7Vaše najdraže alkoholno piće? Empty Re: Vaše najdraže alkoholno piće? ned lip 05, 2022 12:07 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Borovniček mi je najfiniji. Iako najcesce pijemo pelinkovac 🤣
A ako je rakija na fešti, onda sam na soku.

Santa ledena likes this post

8Vaše najdraže alkoholno piće? Empty Re: Vaše najdraže alkoholno piće? čet ruj 15, 2022 11:33 pm

Doden


Doden
Junior
Ožujsko pivo

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.