CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Razne obavijesti

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Poruka [Stranica 3 / 3.]

41Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti sub lis 01, 2022 4:17 pm

Scorpy



Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Ja ne želim da ga ugasiš. Jedino ako je problem u moderiranju ako nemaš vremena ili volje dato radiš onda ti ja tu ne mogu puno pomoći. Mogu se smo nadati da ćeš ipak ostaviti forum za nas koji tu dolazimo svaki dan.

Kakvom moderiranju? Što se tu točno moderira? Razne obavijesti - Page 3 1152922892

42Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti sub lis 01, 2022 5:31 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja ne želim da se forum ugasi ako je ikako moguće. Ponudio sam mu pomoć oko moderiranja, ako na primjer dođe netko tko napravi đubus na forumu onda bi ja obavijestio Joksa da to dođe pogledati. O tom moderiranju pričam.

43Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti sub lis 01, 2022 8:52 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Slažem se sa Scorpyem, ako je moguće da ostane, neka ostane jer ima nas još nekoliko entuzijasta koji se ovdje na neki način družimo.
Nažalost oko vođenja istog ti nemogu pomoći jer imam premalo informatičkog znanja.
Bilo bi mi drago da ostane, ali ti najbolje znaš može li to tako funkcionirati ili ne pa odluči.

44Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti ned lis 02, 2022 1:20 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Ja ne želim da se forum ugasi ako je ikako moguće. Ponudio sam mu pomoć oko moderiranja, ako na primjer dođe netko tko napravi đubus na forumu onda bi ja obavijestio Joksa da to dođe pogledati. O tom moderiranju pričam.

Nema tu moderiranja, jednostavno zato što se nema što moderirati. Forum je zasnovan na chatu, velikih rasprava nema, a onu jednu temu koju je Joks bacio u smeće zato što je bila duplikat ne možeš smatrati značajnom moderatorskom intervencijom. Drugog posla nije bilo, zato i pitam oko čega ćeš mu pomagati. Very Happy

Ima doduše administratorskih zadaća, ali to nije za tebe. Ne snalaziš se u forumaškome dijelu, kao korisnik, a kamoli u ovome. Administrator mora poznavati trikove zanata, tu i tamo treba promijeniti HTML, CSS, PHP ili dozvole u instalaciji, što se ne može naučiti preko noći. Joks se potrudio, forum je funkcionalan, ali nikad ne znaš što se sutra može dogoditi. Zato bi ponajprije trebalo naći admina. Moderatori su zadnja rupa na svirali, potpuno su nepotrebni.

LeClerc likes this post

45Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti ned lis 02, 2022 1:32 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Tek sada vidim ovo što je joks pisao... ahh naravno da ne želim da se gasi jer sam skoro svaki dan aktivna ovdje. Ali razumijem da joksu više nije interesantno imati forum kada ni sam više nije zainteresiran za njega.

46Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti ned lis 02, 2022 2:28 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Išao sam vidjeti kako kolega Friedrich Engels prolazi. Izgleda da ljudi više vole fotke, tamo je 1261 forumaš. Evil or Very Mad

47Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti ned lis 02, 2022 2:36 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Ja sam na taj način našla prvi croportal. Tražila sam neke slike domaćih zvijezda i nigdje nisam mogla naći slike, osim na tom forumu. I tako je meni croportal bio pojam foruma samo za slike. Došla sam ovdje misleći da će i ovdje biti slike XD. (Ja volim slike iz nekih drugih razloga samo da se zna deda)

Prijavila sam se i na forum od  Friedrich Engels-a ali mi se nije svidio sam forum, tako da se nisam puno zadržala tamo. A i ovdje sam našla svog istomišljenika, pa mi je postalo zabavnije ovdje Very Happy

LeClerc likes this post

48Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti ned lis 02, 2022 3:46 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Scorpy hvala na pojašnjenu Smile Ja sam mislio pomoći, ali sada vidim da to nije za mene.

49Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti pon lis 03, 2022 4:52 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Forum mene osobno ne košta ništa osim šta me koštao vremena na početku da ga vizualno i tehnički "posložim" po nekim svojim zamislima, mogućnostima ove platforme i u suradnji sa vama tada.
Više sam mislio na to da je slaba aktivnost pa osjećam da je to nekakva moja odgovornost i obaveza a više nemam niti volje niti vremena animirati ljude i pokušati nešto napraviti da se to promijeni na bolje.
Moderiranje (kojeg kako scorpy kaže baš i nema jer nema niti puno članova da rade neke probleme Very Happy) i ovaj neki tehnički dio oko rada nije problem.

Vidim da još uvijek ima vas nekoliko kojima ovo mjesto ipak nešto znači i volite tu dolaziti i pisati bez obzira što nema "milion" aktivnih članova pa onda ipak neću zatvarati i brisati ovaj forum, neka stoji kako je Smile

Santa ledena, Kjara, MariMar, LeClerc, Bellatrix and Jozef _K like this post

50Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti pon lis 03, 2022 11:10 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Hvala Joks. pivo bacanje u vis

51Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti pon lis 03, 2022 8:47 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Hvala Joks moj naklon

52Razne obavijesti - Page 3 Empty Re: Razne obavijesti uto lis 25, 2022 5:50 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Dobro je... umalo da šok nisam dozivjela!

MariMar likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 3.]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.