CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Postavi pitanje osobi ispod vas

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 34 / 50.]

661Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 11:29 am

daidza



VIP Član
jesam

najdraza pjesma?

662Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 11:48 am

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Pa naravno, dalmatiiiinac saaam.. Laughing

Joj, neznam. Ustvari ne mogu samo tako izdvojiti. Volim Belana, ko klinac volio sam springsteena.



Ako zavirite u bilboardovu ljestvicu, koja je pjesma bila u vrhu kad ste rođeni?

663Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 11:53 am

daidza


daidza
VIP Član
ne znam a ne da mi se traziti gdje da to nadjem

cesto pijes tablete za glavu itd?

664Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 12:28 pm

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Ne. No, recimo, generalno gledajuć nos je dio glave, pa eventualno one šumeće za hunjavicu kad me fakat stisne, odnosno kad se "otvori" Very Happy.



Zašto kažu da su u trgovinama pokupovali "sve živo"? Zar kupuju piliće? Very Happy

665Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 2:07 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Laughing  A valjda je to taj neki izraz kojeg smo prihvatili zdravo za gotovo Very Happy




Koliko je vremensko ograničenje za -edit posta na ovom forumu?

666Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 4:58 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
20 minuta


kako si sad?

667Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 6:53 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Sad mi treba ispiranje mozga.

Ti?

668Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 6:58 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
([You must be registered and logged in to see this link.] - hvala Wink)

A onako, pamtim i bolje dane.


Spavaš li uvijek u pidžami?

669Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:00 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Ne.

Kako to da ne volis rakiju? Wink

670Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:03 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
A ne znam neznam Very Happy Svi oko mene piju, i muško i žensko, radio sam i na jednom poslu gdje se stalno "loče", a meni nekako to ne paše neznam Koristio sam je jedino kad me zub bolio Laughing Najviše volim crno vino od alkohola, bambus je recimo za mene super. Lagano se pije i taman me "opali" kako treba Laughing Iako baš ne pijem u zadnje vrijeme.

Voliš plesati?

671Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:05 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
OK. Very Happy

Pa bas i ne volim…neznam

Kako izgleda to "opali" kako treba? Very Happy

672Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:09 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Pa da se osjećam totalno opušteno, samo se smijem i sve mi je zabavno zubo

U tom mjestu gdje živiš, postoji li nekakva turistička atrakcija, nešto što vrijedi vidjeti i istražiti, razgledati?


673Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:17 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Ima, dolaze turisti. Mada, mislim da svugde ima nesto zanimljivo, zavisi ko sta voli.

Jesi li posetio svaku EX YU zemlju?

674Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:22 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Nisam, a želja svakako postoji.

Imaš li više od 70 kg? Jezik

675Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:26 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Nisam se odavno merila, ali nemam toliko. Nesto sitno iznad 60...odokativno.

Koliko vodis racuna o ishrani?

676Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:30 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Kad stigne jesen, pa i za vrijeme zime, tad jedem baš sve. Oko 2.mjeseca (negdje u ovo vrijeme) počnem paziti na prehranu i onda krenem skidati ono suvišno što se nakupilo tijekom zime.


Je l' preskačeš doručak?

677Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:32 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Ne, iako nekad bude kasno.

Jedes voce pre ili nakon obroka?

678Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:36 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Nakon obroka, ali ne odmah. Recimo, jabuku pojedem nekih sat ili sat i pol nakon doručka i čitao sam da ju je najbolje pojesti tako ujutro (kao međuobrok). Navečer nije loše pojesti bananu, jagode i sl.



Jesi li ozbiljna osoba ili si jedna od onih koja se voli zezati?



679Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:41 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Smrtno ozbiljno se zezam. Wink

Sta je poslednje sto si zamerio sebi?

680Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:46 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
(dobar odgovor Smile)


Posljednje zamjerio sebi, hm.. možda što sam neku stvar odgađao pa tek nedavno to napravio.


Kod tebe? (sorry na prepisivanju Laughing)

681Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 34 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet vel 27, 2020 7:52 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Very Happy

Poslednje - sto vodim tudje borbe, umesto da pustim…

Sa osobama kojih horoskopskih znakova se najbolje slazes?

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 34 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 42 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.