CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Postavi pitanje osobi ispod vas

Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 36 / 50.]

701Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:14 am

ReemCP



Mlađi forumaš
Od 94' (sa 11 godina naučio zubo). A službeno od 2001. (kad sam dobio vozačku).



Da li pojedeš nešto iz frižidera (npr. jogurt) čemu je istekao rok trajanja?

702Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:20 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ne



Ti?

703Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:26 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Da (posni sir, prošao rok 2 mjeseca Laughing Ali, nije mu ništa Very Happy).



Što misliš, je l' to pametno? Laughing

704Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:28 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
a ne znam baš, možda ovisi o proizvodu


Kako to da ne spavaš?

705Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:31 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ne spava mi se, danas sam nešto radio i često mi se dogodi kad nešto duže radim, umjesto da me umor savlada i da zaspem, ja ne mogu zaspat Udarac A i mogu sutra duže spavati.


Tko ti je draži, Ronaldo ili Messi?

706Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:34 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Ronaldo, iako ga ne volim, ali mi je nešto draži od Messija Very Happy


Misliš li da će otkazivati neke utakmice zbog koronavirusa?

707Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:37 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Moguće, pogotovo u Italiji neznam



Što misliš (u vezi tog virusa), hoće li utjecati što na sezonu kod nas, da će manje turista doći?

708Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:40 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ako prestane ova strka do 5. mjeseca, možda se neće ništa promjeniti u turizmu


Što ti misliš?


709Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:41 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Nisam siguran, a možda će ih na početku ljeta ionako biti manje zbog Eura. Bar će ih biti manje na autoputu i plažama, neće biti gužve Very Happy

Jesi gledala neku večer Aliena?


710Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:47 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
naravno da jesam, zar si sumnjao Smile
ne znam jedino zašto nisu dali Alien 2, nego će dati Alien 3 scratch


Kad si zadnji put gledao Stvora?


711Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:53 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Nedavno, bio na HRT 3 Wink Zapravo, bila je to odlična večer, pratim ti onu emisiju "Posebni dodaci" gdje malo pričaju o filmovima, pa onda svi gledaju u studiju (bude ih 3-4 filmskih kritičara), prikazali su tu večer osim Stvora i Carpenterov Halloween i iznijeli između filmova toliko zanimljivih podataka koje nisam znao Smile

Evo ti linkovi videa od toga, jako zanimljivo pa ako nađeš vremena, pogledaj si:

prvi dio: [You must be registered and logged in to see this link.]
drugi dio: [You must be registered and logged in to see this link.]

Ova trojka u studiju je fenomenalna, još im samo fali Živorad Tomić, isto vrhunski znalac. Ja bi te ljude mogao slušati danima.


Jel ti poznata ta emisija?

712Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 1:59 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ne, ali ću pogledati linkove


Koji ti je režiser najbolji?

713Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 2:02 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Teško mi je to za reći, ali izdvojio bi i možda stavio na prvo mjesto Jamesa Camerona. Iako ih zaista ima sjajnih.


Jel ti drag onaj glumac u Mentalistu? (baš je sad na Domi)

714Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 2:05 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
Jane je OK, sviđa mi se njegova uloga



Da li ti se sviđa izbor filmova naših TV kuća?

715Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 2:08 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Baš i ne, previše forsiraju repriza. HRT 3 mi je na kraju nekako najbolji, kad uhvatim vremena, volim pogledati tamo neki film. Jako mi se sviđaju oni neki stari, crno-bijeli, baš budu dobri.



Gledaš li "Malu kuću u preriji"? (isto je na HRT 3)

716Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 2:13 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ja ti uopće ne gledam niti jedan HRT, osim ako je sport Very Happy


Koji si zadnji film gledao?

717Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 2:15 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Superman 2 Laughing Baš drag film iz djetinstva, mislim da je u nedjelju bio. Uvijek mi bude žao tog glumca i to što mu se dogodilo.


Radiš li sutra?



718Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 2:17 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
jok, još sam na bolovanju


Jesi li primljen u tvoj kotar za šumara?

719Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 2:20 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Nisam razumio pitanje Very Happy

Kako misliš kotar?

720Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 2:25 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
a tam za šumara, ne znam kak se to zove hmm
nije bitno Smile


Nisi još pospan?

721Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 36 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet vel 28, 2020 2:28 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Aha, ne nisam. Ma ta je priča završena tamo još 2014. i vjeruj mi, da mi danas ponude 10 tisuća plaću da se vratim, nema šanse više Very Happy Prošo voz Very Happy

Nisam uopće pospan, čak razmišljam da idem nešto napraviti posla što me sutra čeka. Pa ću spavati po danu Laughing


Ideš ti spavati?

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 36 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.