CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Postavi pitanje osobi ispod vas

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 39 / 50.]

761Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 5:15 pm

Bellatrix



Forumaš/ica
Prvi put vidim, ali sudeći po stihovima, nije mi draga.

Je l' muževniji muškarac koji miriše na češnjak? Laughing

762Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 5:19 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
A to ovisi o zeni kakvog muskarca voli Very Happy Svakako je to pitanje za zene Laughing

Kad si s nekim u vezi, da li pokusavas tu osobu promijeniti ili je volis sa svim svojim manama i musicama?

763Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 5:59 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Volim je sa svim svojim mušicama i manama, ali je ipak volim malo i "doraditi" kak meni paše. Laughing

Smeta li te kada ti se partner ili partnerica najede luka ili češnjaka, pa joj zaudara iz usta?

764Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:03 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
O daaa Laughing


Posao koji radis, da li si morao/a nekad raditi i za vikend ako je bilo potrebno?

765Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:05 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Da, desi se koji put, čak i po noći, ali vrlo rijetko.

Radiš li u velikoj firmi?

766Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:08 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ne, prije sam radio u HŠ (sumarija), sad u ugostiteljstvu.

Jel ti daleko putovat do posla?

767Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:09 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Osam km

Tebi?

768Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:13 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Na ovom sad poslu sto radim, svega nekih 40 metara Smile

Jel ti dobra ekipa na poslu?

769Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:18 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Odlićna, čak i šefovi, ali zato sam prije dvije godine išao na posao sa grčem jer je bilo nepodnošljivo.

Ovo sad radiš privremeno ili se vidiš i u budućnosti ovdje?

770Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:21 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Mislim da cu tu za stalno, ovo sto sad radim Smile ne volim previse promjene, stari posao mi je isto bio dosta dobar, ali se vise tamo ne bi vracao. Ovdje imam tu neku sigurnost, a i vec sam se uhodao.


Ako smijes reci, gdje si se ono slikao (mislim da sam tebe vidio) sa onim avionom? Smile (inace, relativno blizu mene kod grada Otočca imaju na jednoj livadi izlozena 2 aviona jos iz vremena 2.svjetskog rata)

771Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:31 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Blizina moje firme. Smile


Smatraš li se ličanom ili primorcem?

772Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:36 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Uh, svi koji dodju ovdje svrstavaju moje mjesto u Liku Very Happy Ja bih cak rekao da je ovo kao neki teritorij "nicija zemlja", ono, niti jedno niti drugo Very Happy U Lici pricaju skroz drugacije, mi vise ovdje pricamo po dalmatinski, ali ne bi se reklo da smo primorci iako pripadamo Senju (opcina). Iako bi vise volio i skroz bi mi bilo draze da pripadamo Lici.


Da li znas ispeci janje ili odojak na raznju?

773Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:39 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Janje nisam nikada osobno pekao, ali odojka dobro znam nasoliti i ispeći.

Više voliš janjetinu ili odojka?

774Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:43 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Volim oboje, ali odojak ipak vise Smile Pogotovo kad ga ispeces prvi dan, pa ga pustis da odstoji i iscijedi se i sutradan ga onda ides jesti.


Da li mocis kruh na odojku (pred kraj pecenja) dok se jos okrece na raznju?

(ja to radim obavezno Laughing)

775Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:51 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Ne. Ne da to ne volim, ali onda si pokvarim apetit.
I bolji mi je dok je još malo topli.

Jesi li osobno upoznao kojeg forumaša ili forumašicu?

776Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:55 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Na ovom forumu nisam nikoga. Na proslom Croportalu jesam, a i prosle godine jednu curu i decka sa drugog foruma.


A ti?

(mob mi polako crkava pa idem sad Santa, vidimo se Smile logirao sam se preko starog moba a na njemu nema tipke za odlogirat se, pa cu vjerojatno neko vrijeme biti logiran dok me forum sam ne iskljuci Very Happy pozz)

777Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 6:58 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
upoznao sam većinu aktivnih


što misliš o upoznavanju forumaša?

778Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 7:02 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Volio bi upoznati većinu forumaša, pogotovo one sa kojima se družim ovdje.

Kakvo je tvoje mišljenje, treba li ukinuti rad nedjeljom za trgovine i slične djelatnosti?

779Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 11:37 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Mozda tijekom zimskih mjeseci ukinuti, ali ljeti bi bilo dobro da su radne zbog turizma. I sam radim dosta puta i "svetkom i petkom" kako se kaze, pa me nitko nista ne pita neznam A i ne zalim se.

Budi li te ujutro alarm ili kad se sam/a dignes?

780Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 11:45 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Budi, osim kad nemam ujutro obaveza.

Da li ti svaka stvar kod kuce ima svoje mesto, tj. da li uvek znas gde se sta nalazi?

781Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 39 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas sub vel 29, 2020 11:51 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ne, nekad mi treba vremena da nesto nadjem neznam Iako volim da su mi stvari poslozene da u bilo kojem trenutku mogu naci nesto. A nekad to zaista zna biti problem.


Jesi li clan nekog drustva (npr. planinarskog ili tako nesto..)?

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 39 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.