CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Postavi pitanje osobi ispod vas

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 4 / 50.]

61Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:31 am

ana4



Forumaš/ica
da sam plesačica (ne balerina)



Ti?

62Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:35 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Samo da odem negde daleko... think 34

Znas li sta je offside? Very Happy

63Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:41 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
nedozvoljeni položaj u nogometu kad se protivnički igrač nađe pred suparničkim golmanom, a suparnički obrambeni igrači su iza njega



Voliš gledati nogomet?



Zadnja promjena: ana4; čet oľu 05, 2020 1:47 am; ukupno mijenjano 1 put.

64Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:45 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Desavalo se da gledam utakmice ranije, trenutno ne gledam.

Jesi li nekad uplatila veliku svotu na kladionici?

65Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:47 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ne, iako sam jednom pogodila sve rezultate Smile



Pratiš li koji sport češće?

66Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:48 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Ne pratim nijedan trenutno.

Jesi li pogodila ili dobro procenila? Treba imati i nesto znanja tu.

67Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 6:32 am

daidza


daidza
VIP Član
Ne kladim se

Sto je za dorucak?

68Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 7:32 am

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Još se nezna, prerano je

Jesi li trenutno na radnom mjestu?

69Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 9:06 am

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Jesam.



O čemu najčešće pričaš s frizerkama?

70Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 12:05 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
o svemu jer smo rodbina



koju radio stanicu najčešće slušaš?

71Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 12:55 pm

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
HR1


Jedno od tvojih nezaboravnih putovanja bilo je...?

72Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 12:59 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
toskana i umbrija


a tvoje?

73Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:05 pm

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Noćnim vlakom za Zagreb, preko Knina, u 7 razredu osnovne. Te večeri Zadar je u prvenstvu Juge tukao Cibonu u završnoj finalnoj utakmici. Very Happy



Voli li tvoj mačak lazanje, onako kao Garfield?

74Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:22 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
ta mala budala voli sada baš sve Laughing



jesi li ikada izašao ljut od svog frizera jer te nije dobro ošišao?

75Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:32 pm

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Je, kao klinac dok me ćaća šiša. 5-6 razred, a ja ono, što će me sad drugi tračat. Uh, jada velika ccc Laughing



Jesi ikad otišao/la iz birca a da nisi platio/la?

76Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:34 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
nema šanse



što joj kažeš kad ti ručak nije baš ukusan?

77Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:49 pm

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
A niš posebno... zbijamo si interne šale jerbo već znamo svoje ukuse.



Imaš li tlakomjer doma?

78Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 1:53 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
imam


kakav ti je posao, moraš li ga ikada i od kuće raditi?

79Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 4:38 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
u zadnje vrijeme naporan i stresan i sve češće ga nosim doma ili ostajem duže na poslu, ko danas


tvoj?

80Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas čet oľu 05, 2020 4:43 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Posao ko posao, ništa posebno.
Moram fizički biti u firmi da bi ga mogao raditi, a od kuće mogu nekome samo dati savjet šta da učini dok se ja ne pojavim u firmi.

Ako radiš od kuće, jel ti je to posebno plaćeno?

81Postavi pitanje osobi ispod vas - Page 4 Empty Re: Postavi pitanje osobi ispod vas pet oľu 06, 2020 8:38 am

Kjara


Kjara
VIP Član
nije



plaćaš li si dopunsko zdravstveno?

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 4 / 50.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.