CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Smiješne scene iz filmova

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Poruka [Stranica 2 / 2.]

21Smiješne scene iz filmova - Page 2 Empty Re: Smiješne scene iz filmova čet svi 25, 2023 11:09 am

MariMar



VIP Član
Ovako i ja blejim kada netko ima nešto na faci, pa poslije shvatim da ljudi skuže da blejim bašš u to  Rumenko  ne radim to namjerno, aliii uvijekkk se dogodi Very Happy

LeClerc likes this post

22Smiješne scene iz filmova - Page 2 Empty Re: Smiješne scene iz filmova čet svi 25, 2023 11:45 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Laughing Nešto slično se meni dogodilo kada sam sreo u gadu grupu Američkih turista. Laughing Svaki puta kada se toga sjetim moram se smijati na to koje su oni face složili. Very Happy

MariMar likes this post

23Smiješne scene iz filmova - Page 2 Empty Re: Smiješne scene iz filmova pet svi 26, 2023 10:35 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Komedija na europski način, više je žalosno nego smiješno Smile

LeClerc likes this post

24Smiješne scene iz filmova - Page 2 Empty Re: Smiješne scene iz filmova pet svi 26, 2023 9:36 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
OJ Simpson mi je odličan u ovom filmu. Ali ipak svaki puta se prisjetim tko je on i šta je, šteta, imao je smisla za komediju.


25Smiješne scene iz filmova - Page 2 Empty Re: Smiješne scene iz filmova sub svi 27, 2023 12:06 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Čuo sam za O.J Simpsona bezbroj puta, tek sada sam išao vidjeti zašto ga svi toliko spominju.

MariMar likes this post

26Smiješne scene iz filmova - Page 2 Empty Re: Smiješne scene iz filmova sub svi 27, 2023 9:10 am

MariMar


MariMar
VIP Član
On je sada najpoznatiji po ubojstvu svoje žene i to što se izvukao na sudu... i to ga je odvjetnik Kardashian (otac od onih Kardashianki) izvukao. A crnci idioti diljem amerike slavili što je pušten. A to što postoji ogromna sumnja da je on ubio ženu, mehh nije bitno, važno da je to njihov crnac. Prije toga je bio poznati sportaš.

LeClerc likes this post

27Smiješne scene iz filmova - Page 2 Empty Re: Smiješne scene iz filmova sri lip 07, 2023 3:54 pm

MariMar


MariMar
VIP Član


[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

28Smiješne scene iz filmova - Page 2 Empty Re: Smiješne scene iz filmova uto pro 05, 2023 9:25 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Heble je te naočale ništa ne vidi sanjima. valjanje

29Smiješne scene iz filmova - Page 2 Empty Re: Smiješne scene iz filmova čet pro 07, 2023 12:47 am

MariMar


MariMar
VIP Član

LeClerc likes this post

30Smiješne scene iz filmova - Page 2 Empty Re: Smiješne scene iz filmova pon oľu 11, 2024 2:18 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Bonova reakcija, predobro Laughing

LeClerc likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 2.]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.