CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koje slatkiše rado jedete

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Koje slatkiše rado jedete Empty Koje slatkiše rado jedete sri tra 13, 2022 2:27 pm

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Koje slatkiše najviše volite jesti,koje kupujete 
stalno  kad  idete u trgovinu.
Većinom kada nam stignu gosti uvijek  donesu neke nove slatkiše,da li ih  pojedete ili ih  odnesete opet vi kod nekoga kad  idete u goste?

2Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete sri tra 27, 2022 5:47 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Da li prenesem nekom drugom te dobivene slatkiše? Hell no!

Svašta volim od slatkiša. Sve ovisi kako koji period mi šta paše. Trenutno mi je hit američki-limun kolač iz Lidla i ona nougat belgijska čokolada, okusa bajadere.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nabrojat ću sve što volim..

Monte (meni osobno službeno proglašen najdraži slatkiš)
Kinder Bueno
Kinder Maxi king
Rafaelo
Ferero mi odgovara samo nakon što pojedem Rafaelo (tu kombinaciju sam otkrila kada sam dobila ono mix pakovanje Rafaela i Ferera) inaće samo Ferero mi nije nešto.
Griotte Praline one Mon cheri su mi lošije
Bajadera je dobra ali je nisam jaaako dugo kupila, valjda zbog paprene cijene.
Toffife ohh da
Milka čokolada bubbly, nikako white.
Twix
Snickers
Kinder Cards
Kinder pingvin
Ritter Sport nougat čokoladica

itd... to be continued.... Very Happy

3Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete sri tra 27, 2022 6:02 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Griotte desert
Ferrero Rocher
Bajadera
Napolitanke Kraš
Čokoladne napolitanke Kraš
Žele bomboni
After eight
Mozart kugle

A od svega toga rađe, razne slane grickalice ako se to isto smatra "slatkišima"

4Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete sri tra 27, 2022 10:49 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Santa ledena je napisao/la:A od svega toga rađe, razne slane grickalice ako se to isto smatra "slatkišima"

Nisu to slatkiši, ali to ne znači da temu ne možemo proširiti. Onako kako mi padaju na pamet, moje su ovisnosti:

1. Speculaas, isključivo bjelovarski keksi - ostale mi ne spominjite. Bože, njih stvarno volim.
2. Čokoladne napolitanke (Kraš) - jednostavno najbolje, pogotovo svježe i hrskave.
3. Soko Štarkov Smoki - po mogućnosti veliki; ostale mi opet ne spominjite jer nema smisla.
4. Kviki gric - to su one male slane pizdarije što ih Podravka proizvodi. U dva puta istresem vrećicu pa otvorim drugu.
5. Crna čokolada bilo kojega proizvođača - nju obožavam, mrzim Milku i njezine dodatke. Toblerone može proći, doduše.
6. Bajadera (Kraš, of skroz) - komentar nepotreban.
7. Tea Time (čajni kolutići, bjelovarski Koestlin) - ali može i Kraš, ne diskriminiram.
8. Ferrero i Kinder u svim agregatnim stanjima.
9. Tvrdi mentol-bomboni (oblikovani u peterokut ili šesterokut; jedni su imali križ u sredini, ne znam čiji, ali super su).
10. Jaffa-keksi, ali Crvenkini. Ne naši, i nikako ne "domaći". Zgrozim se kada vidim da nadobudne tete razmjenjuju recepte.

Već znam da sam dosta toga izostavio, no post neću prekrajati.

5Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete čet tra 28, 2022 12:38 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Jedem samo Bajaderu jednom u dva mjeseca ili tri, od njih mi nije loše kao od Milke. Volio sam čokoladu za kuhanje, ali ne znam što su napravili sa njom da mi je i od nje loše? Valjda je problem što su šećer strpali u nju od kada je ta čokolada postala lagana kao pero za razliku od prijašnjih čokolada za kuhanje koje su bile teške. Ili je problem što sam ja kupio uvozno smeće. Bombone ne jedem više. Sa keksima sam konstantno bio razočaran tko god ih proizvodio.  Kada su neki proizvođači počeli pisati voćne kocke na keksima više ne želim ni probati kekse. Heble ih njihove voćne kocke, ja očekujem voćni okus, a ne suhoću, i nadjev koji nikako ne opravdava naziv voćne kocke.

6Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete čet tra 28, 2022 6:24 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Čokolade za kuhanje imale su više kakaa, bile su slične crnoj čokoladi. Obično sam kupovao zvečevačku, ta mi je bila najbolja. Ili krao je majci iz ladice. Sirota, nikad nije imala dosta za kolače, dođu mali miševi pa pojedu. Very Happy

LeClerc likes this post

7Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete čet tra 28, 2022 3:31 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Scorpy je napisao/la:
Santa ledena je napisao/la:A od svega toga rađe, razne slane grickalice ako se to isto smatra "slatkišima"

Nisu to slatkiši, ali to ne znači da temu ne možemo proširiti. Onako kako mi padaju na pamet, moje su ovisnosti:

Sada si nabrojao više slanih nego slatkih. Ipak se ti rađe drži teme i nabroji samo slatko Very Happy  a slano si mogao barem odvojiti.

LeClerc je napisao/la:Volio sam čokoladu za kuhanje

Sjećam se dok sam bila dijete, kako nisam imala nigdje za uzeti crnu čokoladu za jesti. Pa bi jela tu za kuhanje. Ali je baš tvrda, imala sam dojam da će mi zubi popucati kada zagrizem. Tako da je nisam baš puno jela.

Sada uzmem crne ''jestive'' čokolade arome naranče i mente. Najčešće uzmem marku Anidor jer mi je najpovoljnija, a i dobra.

nisam ništa od sladoleda još nabrojala:

Ledo Lino Lada Duo sladoled U zadnje vrijeme samo njega uzimam, baš mi je dobar.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Silk Milk sladoled obožavam ovakvo punjenje od jagode.
Njofra sladoled aaah punch, fale mi sladoledi s punchom. Ne znam zašto ih miču iz prodaje.
Rumenko sladoled Cijena mi odgovara a i sladoled je baš osvježavajuć
Macho sladoled
King Experience od pistacije
Kesten pire premium od Leda
Šlag Ledo

LeClerc likes this post

8Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete čet tra 28, 2022 5:50 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
MariMar je napisao/la:Sada si nabrojao više slanih nego slatkih. Ipak se ti rađe drži teme i nabroji samo slatko Very Happy  a slano si mogao barem odvojiti.

Kako, pa samo su Smoki i Kviki gric slana jela. Keksi, bomboni i čokoladni proizvodi spadaju u slatka. deda

9Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete čet tra 28, 2022 8:15 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Mislila sam da su ovi prvi keksi ''Speculaas'' isto slani. Vidim sada da nisu. Ja ne volim takve kekse, presuhi su mi. Napolitanke i čajni keksi su mi isto ''out''. Nekada je to bilo dobro, kada nije bilo puno toga na izbor. I domaćicu sam voljela. Sada je više ne volim dobiti niti za poklon Very Happy

10Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete pet tra 29, 2022 4:21 pm

ally


ally
VIP Član
Toblerone!

11Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete pon svi 02, 2022 4:03 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Ferrero rocher.

Bellatrix likes this post

12Koje slatkiše rado jedete Empty Re: Koje slatkiše rado jedete sub tra 27, 2024 7:31 pm

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Sve redom

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.