CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Što se gleda trenutno na tv-u?

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Što se gleda trenutno na tv-u? sri tra 13, 2022 7:26 pm

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Što gledate trenutno na tv-u?

Ja hledam Dr.House

2Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? sri tra 13, 2022 8:25 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Uopće ne gledam tv

3Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? čet tra 14, 2022 11:54 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Ja ne pratim naše programe uopće, osim programa za djecu sa crtićima. Ali si zato prebacim na stick serije i filmove, pa to gledam na tv-u. Trenutno mi je IN reality emisija ''Naked and Afraid'' a počela sam ponovo gledati i Dosije X. A na drugom tv-u se vrte stalno crtići za djecu koje pasivno gledam dok sam na kompjuteru. Tako da trenutno ''gledam'' crtani Bobi i Bero na MINI tv Very Happy

Dalmatinka likes this post

4Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? čet tra 14, 2022 4:22 pm

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Trenutno nista ne gledam tek sam stigla  doma,tv iskljucen

5Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? pet tra 15, 2022 8:48 pm

kerempuh


kerempuh
Mlađi forumaš
Iskreno ništa, moram ustai u 02:00h, jer radim od 03:00h sutra.

Pa nisam baš za nikakvo gledanje.

6Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? pet tra 15, 2022 11:04 pm

Jozef _K



Mlađi forumaš
^^uh, čovjek treba puno kofeina za tako nešto

nema tv, niti mi treba

7Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? ned tra 17, 2022 6:44 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
za sad ništa jer nisam ovdje bio par dana al uskoro ću neki film

8Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? ned tra 17, 2022 7:45 pm

kerempuh


kerempuh
Mlađi forumaš
Ništa iskreno. Odmaram od svega. Ako budem što pogledao, biti će dokumentarac.

9Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? pon tra 18, 2022 1:57 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Uopće nema tv. Dovoljno me razočarao dok sam bio dijete, pa kada bi došao gledati crtiće, a kada tamo nema crtića sport je ili neka dosadna emisija koja traje i traje. Mislio sam da će biti taj crtić poslije te dosadne emisije kada on šipak, umjesto crtića bila je neka politička emisija koja se zvala upravo vijeće SIV-a tako nekako. Kada sam odrastao bacio sam još ispravni televizor iz kuće van Laughing To mi je bio najbolji dan ikada u mom životu Evil or Very Mad

Sada gledam Red Poppy Ranch, Onelonleyfarmer, Andru Caramata na Yotubu prvi gradi svoj ranč na selu u Americi drugi je farmer, treći uređuje okućnice gradi odvode itd. Ima ih još, ali to su mi najzanimljiviji kanali. Uglavnom iako spomenuti kanali sve sami snimaju meni je zanimljivije gledati njih nego bilo koju emisiju na tv-u. Po meni tv je zastario i taj koncept koji tv kuće pokušavaju promovirati.

10Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? pon tra 18, 2022 6:57 am

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Trenutno nista

11Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? pet tra 22, 2022 7:18 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Za promjenu nisu crtići na tv-u. Gledam N. Geo. Wild, ''10 životinja koje će te ubiti''

12Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? uto tra 26, 2022 12:09 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Vec dugo nisam gledala tv, a zadnje sto sam gledala na laptopu je Sluga naroda. Zanimljivo napravljena serija.

13Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? pon svi 02, 2022 4:07 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Volim pogledati Specijalizanta navecer za opustanje. I Potjeru.

Traljav posao.
Covjek i divljina.

14Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? uto svi 03, 2022 4:08 pm

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Nista nema ga u sobi

15Što se gleda trenutno na tv-u? Empty Re: Što se gleda trenutno na tv-u? sri sij 04, 2023 12:06 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Gledam HRT 2 Inače bojkotiram domaću televizuju zbog usrane političke propagande koja se sije svuda po medijima... ovaj puta gledam uvodnu emisiju skijanja, snježne kraljice.
Pričaju kako im je teško jer nemaju snijega pa moraju praviti snijeg umjetnim putem. Kako mi se čini za desetak godina neće niti biti uvjeta za snježnu kraljicu Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.