CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Što ste danas spoznali?

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 23 / 50.]

441Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? pon oľu 09, 2020 9:22 pm

daidza



VIP Član
Nista Very Happy

442Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? uto oľu 10, 2020 7:31 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Idu mi na živce novinari sa onom vijesti.

443Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 11:24 am

daidza


daidza
VIP Član
Ne valja preskakati dorucak

444Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 11:41 am

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Fleka mi je na hlačama, malo iznad lijevog koljena. A nije nakon pišanja Laughing.
Od čeg bi moglo bit? hmm

445Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 12:48 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Mast ti se ocijedila dok si probao hranu koju si dostavljao klijentima. Laughing

Da je ovo tako umorno vrijeme, niti hodati nemogu. ccc

446Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 5:06 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
sve moram sam

447Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 7:55 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Ponekad bih voljela imati više vremena za forum.

Trebam početi razmišljati o nekoj sitnoj štednji i fokusirati se na ono bitno.

448Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 8:05 pm

daidza


daidza
VIP Član
Meni se bas cini da previse vremena izdvajam za forum

449Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 8:13 pm

ally


ally
VIP Član
Sta to znaci previse vremena
Pa valjda smo svi tu onda kad mozemo/zelimo hmm

450Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 8:14 pm

daidza


daidza
VIP Član
Ma je, ali cesto znam da nema nikoga a ipak se spojem da vidim jel tko sto pisao neznam

Mislim da je bolne doci rijedje a dulje nego svako malo na minuti

451Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 8:19 pm

ally


ally
VIP Član
Ja dodjem kad mi cefne i ne mislim se pritom.
Sve je to zabava banana Very Happy

452Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 8:20 pm

daidza


daidza
VIP Član
Lako tako, ni brige ni pameti Laughing

453Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri oľu 11, 2020 8:24 pm

ally


ally
VIP Član
A cem forum drugo i sluzi Laughing
Tu se dolazi odmorit glava

Ot. Spoznala da sam uskoro kuci

454Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? čet oľu 12, 2020 1:02 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Da je pitanje dana kad će nas zatvoriti.
Nešto se kalkulira za ponedjeljak ili utorak.

455Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? čet oľu 12, 2020 3:37 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
bio u kauflandu...gužva je veća nego pred božić i ljudi kupuju ko sumanuti, ko da stiže sudnji dan

456Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? čet oľu 12, 2020 4:22 pm

ally


ally
VIP Član
^^
Opet Laughing

tu zasad ništa
treba vidit hoće li bit tako kad i ovde osvane prvi zaraženi

457Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? čet oľu 12, 2020 5:32 pm

daidza


daidza
VIP Član
Pocelo je

458Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? pet oľu 13, 2020 2:11 pm

Carlito-B


Carlito-B
Junior


ja danas kupuje kozmetiku za motor i sezonu pomalo a ovi pored mene za smak svita i nestanak čovječanstva,
ljudi su bolesni u glavu i ustvari nevjerojatna je moć medija na prosječan mozak,
yebala vam korona mamu pa se sitio i velikog bukowskog Cool



oni su se smijali meni što san drugačiji,
a ja san se smijao njima što su svi isti
,,

459Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? pet oľu 13, 2020 4:14 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Da ljudi stvarno nisu normalni, ovo nije normalno šta se radi po dućanima i sa zalihama. kalašnjikov
Sad se stvaraju gužve po dućanima, masa ljudi na jednom mjestu i veća vjerojatnost da se zaraza širi. facepalm
A na jadne djelatnice i djelatnike po dućanima nitko ne misli, hoće li oni zaraditi koronu. ccc

460Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sub oľu 14, 2020 12:06 pm

caveman 78


caveman 78
Forumaš/ica
Dok nekome smrkne, drugome svane, sad se vrte milijuni mamu im jebem svima od reda, poludilo sve, ljudi nose kao sumanuti a ovi naši iz uprave trljaju ruke i samo trpaju, ali naravno svoje guzice čuvaju a nas ko jebe mi nek se borimo sa idiotima po dućanima

461Što ste danas spoznali? - Page 23 Empty Re: Što ste danas spoznali? sub oľu 14, 2020 12:45 pm

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
^^
Vjeruj da sam i ja tako nešto ovih dana pomislio. Vozim zadnjih dana ko sumanut, posla je definitivno više. A time i zarada. E, al' pitanje je jel nam smrklo ili svanulao. Ovi iz centrale javili da ured za dostavljače idućih dana ne radi. Podrška radi, ali od doma. Umreženi su pa mogu. A nama dali uputak: "...perite ruke prije i nakon dostave." Ne znam kako su to zamislili. Fingiram situaciju, znači donesem ljudima robu pa kažem: "...mogu samo malo do vašeg toaleta da operem ruke... a možda se i popišam usput, znate sila mi je." Mislim da bi me poslali u onu stvar Laughing

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 23 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.