CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Što ste danas spoznali?

Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 28 / 50.]

541Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? ned tra 05, 2020 4:50 pm

Macaklin



Forumaš/ica
Postajem baba-fejsbukača Very Happy

542Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? pon tra 06, 2020 3:09 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Podložak za miš mi je odjednom posto loš, miš se više ne može kretati po njemu uopće. I onda shvatim da sam okrenuo gumeni dio podloška prema gore umjesto prema stolu. Laughing

543Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? pon tra 06, 2020 3:43 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
ove kineske led žarulje koje sam stavio na napu su za drek ccc
od četiri već su tri počele crkavat i treptat Mad

544Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? pon tra 06, 2020 5:31 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ja sam iz Kine nabavio četiri led žarulje prije 4 godine, dva dolara po komadu, još uvijek rade. Dok ove koje kupujem u Hrvatskoj sve redovito crknu nakon dva ili tri mjeseca.

545Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? uto tra 07, 2020 8:07 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Problem ne dolaze pojedinačno nego dolaze u društvu drugih problema.

546Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? čet tra 09, 2020 11:00 am

ally


ally
VIP Član
sutra je veliki petak, i bakalar
čekam ko ozebao sunce, ubit ću se u njemu i onda patit, jer mi uvijek teško padne
al volim pa vrijedi malo i patit Udarac Laughing

547Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? čet tra 09, 2020 11:14 am

daidza


daidza
VIP Član
Tijesne mi ove bokse ccc

548Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? čet tra 09, 2020 11:22 am

ally


ally
VIP Član
šta nema za kupit broje veće Laughing

549Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? čet tra 09, 2020 11:57 am

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Da kad ja dodjem na forum, nikog nema.

550Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? čet tra 09, 2020 5:56 pm

Santa ledena


Santa ledena
VIP Član
Da do daljnjega opet ne radim.

551Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? uto tra 14, 2020 12:01 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
nigdje nikog

552Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? uto tra 14, 2020 2:17 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ne mogu kupiti germe koliko hoću nego na blagajni ti daju pet germi, kaže limit dućana. Šta ću ja sa pet germi? Kaže nemoj ići u grad poštuj karantenu bla bla a onda nema germe pa moraš ići u dućan. Švedska nije uvela sve ove mjere pa imaju smanjenje oboljelih. Sve je otvoreno kao da se ništa ne događa. Samo ovdje džihad novinari jedu ******* Mad

553Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? uto tra 14, 2020 2:33 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
^^Uvek moze gore - ono kad ti prodavnice rade 4 dana u sedmici/tjednu, pola radnog vremena, pa su redovi ispred sve duzi, cak i u 7 ujutro. Za sirenje virusa dusu dalo. A kvasac - koji crni kvasac! I tako. Very Happy

554Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? uto tra 14, 2020 4:04 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
^^ Koda vas tako rade dućani? Udarac Mogli su uvesti ograničenje koliko ljudi može ući u dućan, tako da se ne stvara gužva. Pa bi dućani mogli biti otvoreni puno radno vrijeme. Bar je tako u Italiji.

555Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? uto tra 14, 2020 4:32 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
^^Naravno da postoji ogranicenje, zbog toga se stvaraju redovi. Da, da, puno radno vreme, a policijski cas svakodnevno od 17 do 5 ujutro, preko vikenda, preko produzenog vikenda…
Zapravo, radno vreme je vecinom 1/3 uobicajenog (onih koje inace rade non-stop).

556Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? uto tra 14, 2020 4:43 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kod vas je gore nogo ovdje, a ja se žalim.

557Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? uto tra 14, 2020 7:30 pm

ally


ally
VIP Član
ovi s indexa
svako malo mijenjaju nazive nekih kao prijelomnih članaka i klikneš na njih i očekuješ nešto novo u skladu s tim novim imenom, a ono bude onaj isti članak kakav su još ujutro napisali
koja navlakuša
kreteni

zato sam se i odmorila par dana od njih i ostalih..

558Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri tra 15, 2020 3:42 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
ako se ovako nastavi uskoro će mi prestati rad ok kuće

559Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri tra 15, 2020 4:17 pm

daidza


daidza
VIP Član
Moram u shopping

560Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri tra 15, 2020 6:25 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Shopping mi svaki put uzrokuje sve više stresa. Ne mogu više sve ovo, počelo je da me slama.

561Što ste danas spoznali? - Page 28 Empty Re: Što ste danas spoznali? sri tra 15, 2020 6:33 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
u petak sam online kupio pekač za kruh, jedini model koji sam uspio nać uopće da ga ima online za kupiti i brže bolje ga odmah platio i naručio

kasnije sam skužio da mi takav model ne paše, prevelik je, peče xxl kruhove a u međuvremenu se u jednom dućanu pojavio model koji mi više odgovara i onda sam kupio odmah i taj drugi a onaj prvi sam stornirao (moglo se stornirati)

i tek danas mi odgovorili na moj storno tiket da su zaprimili i da povrat novca mogu očekivati kroz 5-7 dana ?!?
svašta...ja njima mogu odmah uplatit a njima za povrat novca treba toliko ccc

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 28 / 50.]

Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.