CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Da li je gay ok

Go to page : 1, 2, 3  Next

Go down  Poruka [Stranica 1 / 3.]

1Da li je gay ok  Empty Da li je gay ok uto sij 14, 2020 4:39 pm

Optimyst


Optimyst
Mlađi forumaš
Mišljenja o homoseksualcima ,  istospolnim zajednicama i pravima istih.Jesmo li još uvijek kao društvo ne samo netolerantni ,nego i agresivni prema različitostima  i iz kojih razloga ?

2Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok uto sij 14, 2020 5:05 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ne samo da smo netolerantni prema gejevima nego prema svima koji su drugačiji. Ljudi ne vole ljude s kojima ne dijele isti način života i isto mišljenje.

A svi koji su drugačiji su u manjini pa su ranjivi od strane društva. A društvo voli gurati nos u tuđa posla.

Eto ako si gledao onaj zadnji loš big brother na tv-u, tamo je bio taj jedan gay kojega je društvo potpuno odbacilo. Neki iz mržnje a drugi zbog različitog mentaliteta.

3Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok uto sij 14, 2020 7:05 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Po meni najzanimljivija stvar dolazi kada šef radnicima ne isplati plaću a država šafa ne kazni niti ne šljivi pet posto te radnike. U ovom slučaju govorim o običnim radnicima u proizvodni među kojim je i jedna gej osoba. Ono što hoću reći sa time da uz sve donesene zakone o ljudskim pravima ta prava se ne poštivaju u ovom slučaju pravo na isplatu plaće.

Što onda gej ima sa svojim pravima kada nema od čega živjeti, jer dok mu se poštuje njegovo pravo da bude gej, ne poštuje mu se druga prava. Zapravo gdje je tu pravo svih nas da država i određeni poslodavci poštuju ostale zakone?

4Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok uto sij 14, 2020 10:29 pm

daidza


daidza
VIP Član
Koga briga tko je sto neznam

5Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok sri sij 15, 2020 6:31 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Optimyst je napisao/la:Mišljenja o homoseksualcima ,  istospolnim zajednicama i pravima istih.Jesmo li još uvijek kao društvo ne samo netolerantni ,nego i agresivni prema različitostima  i iz kojih razloga ?
Ja kao pojedinac sam tolerantan i nemam s tim nikakvih problema neznam
"Mi" kao društvo smo još uvijek netolerantni i agresivni prema svemu što je drugačije i bit ćemo takvi bojim se još jako dugo vremena

6Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok sri sij 15, 2020 11:58 am

caveman 78


caveman 78
Forumaš/ica
neka bude tko šta hoće za sebe, ono što me smeta je tolika medijska pažnja i stalno poticanje toga da ljudi to prihvate, i prije su bili gejevi ali se nije znalo toliko jer nisu bili po medijima non stop kao sada, nije bilo parada i skupova... ne mogu i neću prihvatiti da netko mojoj djeci puni glavu kako je to normalno i kako i oni moraju posvajati djecu, da se žene itd...da je to planirano tako tamo negdje gore onda svijet ne bi bio ovo što jest...

7Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok sri sij 15, 2020 12:09 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
al svijet je to što je skupa i sa takvim ljudima
očito je to netko tako "planirao"

to što je ajmo reć većina uredila svijet po svojim mjerilima to je druga stvar

8Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok sri sij 15, 2020 12:20 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U Indskoj kulturi stoljećima prije nego je zapadni čovjek došao tamo bilo je potpuno normalno gestvo. Onda su došli Englezi Francuzi i tko zna tko još i to su puškama zatrli. Sada opet ti isti tupe o pravima i prave se kao lideri slobodnog svijeta. Svakih sto godina mijenjaju pravila, baš me interesira što će biti za sto godina koja će onda pravila uvesti a koja su jednom zatrli.

9Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok sri sij 15, 2020 12:24 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Oni su oduvijek postojali tako da se ne može reći da nije prirodno. Prirodne su i ostale bolesti i poremećaji, sve to postoji i dio je nas. Ne sviđa se ni meni ovo paradiranje ali ono služi da bi ih ljudi kao shvatili, prihvatili jer su do sada bili diskriminirani. Još što mi smeta kod tog pokreta je što samo služi za njih, za gay populaciju. Trebalo je biti neki drugačiji pokret nešto kao pokret za sve različitosti.

10Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok čet sij 16, 2020 8:43 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
Ok je.

Je li normalno? Pa ako definiramo normalno kao ono što je većina, onda nije. Je li prirodno? Svakako!

Podržavam i brakove i posvajanje djece.

11Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok pet sij 17, 2020 1:41 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
Netko će reći, da žene nisu digle glas i dan danas bi prale noge svojim muževima i bile samo kod kuće... da nisu roditelji skretali pažnju za svoju djecu invalide... da nisu ovi... da nisu oni...

Ne uspoređujem, da se razumijemo, ali moramo biti svjesni da su oni tu, ali i svjesni da homoseksualnost nije stvar izbora, oni su rođeni takvi.

Osobno, ja ih razumijem, iako mislim da to nije normalno, ali da mi moje dijete dođe i kaže kako gaji ljubav prema istom spolu, ona bi bila i dalje moje dijete i ni u ludilu joj ne bih okrenula leđa.

Isto tako neka se žene i imaju djecu.

12Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok pet sij 17, 2020 10:58 pm

Him


Him
Mlađi forumaš
Od industrijsko doba je krenulo. Nisu se žene sam tako pobunile kao nečemo mi prati i slično. Na kraju danas i muškarac ne mora slušati ženu. Mene nitko danas ne tjera da se ženim iako znaju pitatiti je sam li oženjen...  Prije je to bila norma.

Pustite što je prirodno a što nije. Ono što je meni jedan prijatelj znao reći, da ljudi trebaju prestati živjeti tuđe živote. S vremenom sam takav stav prihvatio.

Da znate kako će te se bolje osjećati cheers

13Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 12:25 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
''USTAVNI SUD ODLUČIO: Istospolni parovi u Hrvatskoj imaju pravo biti udomitelji pod istim uvjetima kao i svi drugi!''

hmm ne znam što da mislim na ovo.

14Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 12:47 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ustavni sud dobro je odlučio. Ne postoji nijedan dokaz da homoseksualnost roditelja ikako utječe na posvojenu djecu, tu Markićeva i društvo besramno lažu. Također, homoseksualnost nije bolest i ne može se liječiti. Možemo govoriti o uvjetovanoj homoseksualnosti, npr. u zatvorima i sličnim izoliranim zajednicama, ali to nije prava homoseksualnost. Prvoj se objekt žudnje može mijenjati, ovisno o prilikama, ali drugoj ne. Pravi je homoseksualac u svakoj okolini homoseksualac.

I ne, meni ne smetaju ni homoseksualci ni lezbijke. Parade su potrebne sve dok ljudi na ulici dobivaju batine zato što se drže za ruku s osobom koju vole. Da meni tkogod pokuša to zabraniti - ili da me napadne - pucao bih mu u koljeno bez imalo grižnje savjesti. Pa neka idući put šepajući razmišlja komu će što objašnjavati.

15Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 1:54 pm

daidza


daidza
VIP Član
Citajuci ovo ja bas mislim da je opasna, evo u skorpiju izaziva agresivu i zelju da puca ljudima u koljena hmm

16Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 2:05 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ne svima, Daidža. Samo pamtim slučajeve kada su se zagrebački skinsi kurčili zbog premlaćivanja nekoliko siromaha koji su nadrljali zato što su krive boje kože ili seksualne orijentacije.

E pa sa mnom se ne bi dobro proveli. Em obožavam nasilnike koji su hrabri samo u gomili, em postoji objektivna mogućnost da ne bih dugo ležao da ih odlučim odležati. Win-win situacija.

17Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 2:08 pm

daidza


daidza
VIP Član
Sad citajuci ovo mislim da je dvostruko opasno, izaziva agresiju na obje strane Eek

I to rapidno progresivnu, od pucanja u koljena do ubojstva i zatvora u 10 minuta Eek

18Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 2:09 pm

PanterroR


PanterroR
Mlađi forumaš
Na ovu temu samo ovo reći, kao da me dotični pitao šta da kaže, samo jebeno savršeno rečeno i za mene tu priča počinje i završava! NE, uvijek i zauvijek ne!!!

19Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 2:20 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
daidza je napisao/la:Sad citajuci ovo mislim da je dvostruko opasno,  izaziva agresiju na obje strane Eek

I to rapidno progresivnu, od pucanja u koljena do ubojstva i zatvora u 10 minuta Eek

Ubojstva? Čitaj ono što piše, a ne ono što ti paše. Wink

Svaka teška ozljeda spada u krivično djelo i kažnjava se zatvorom. Ne moraš ubiti čovjeka da završiš u ćuzi. Dapače, pametnije je da ga ostaviš živog. Tebi će biti lakše, a njemu teže. Very Happy

20Da li je gay ok  Empty Re: Da li je gay ok pet vel 07, 2020 2:34 pm

ally


ally
VIP Član
kad je ova tema u pitanju, jel gej ok il ne
trebamo se malo zapitat mi kojima je kao to ipak ok..u biti šta sad takvi su i šta ćemo sad neznam
znači, da nam dijete dođe doma, sin (jer većinim se negativnije gleda ako je muško gej) i kaže, mama tata ženim se, al ne za ženu nego muškarca, gej sam i sl.

da li bi nam ista reakcija bila na to i na soluciju da ženi ženu
mene bi to bocnulo pošteno, ne bi mi bilo svejedno i trebalo bi mi vremena da prihvatim, a prihvatila bi jer eto, najvažnije da mi je on sretan

nismo li malo licemjerni, prihvaćamo gej, ok nam je to..da jer svi mi mislimo da se to nekom drugom događa, a kad bi nama, vjerujem da nam ne bi nikom reakcija bila ista da je gej il hetero

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 3.]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.