CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Mješovite borilačke vještine (MMA)

Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 11.]

21Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 09, 2020 7:30 am

ana4



Forumaš/ica
Jones vs. Reyes, pobjeda Jonesa sudačkom odlukom
Jones nije dobio toliko batina još od prve borbe s Gustafssonom
šteta, Reyes je imao veliku šansu da osvoji pojas, samo da je u petoj rundi zadao još koji udarac više....
bilo je 2:2 u rundama

Scevchenko vs. Chookagian
, pobjeda Valentine očekivano, TKO 3 runda
nadimak joj je Bullet, opravdano, puca svim oružjima, što nožnim udarcima što šakama

Tafa vs. Anders, pobjeda Tahe, TKO 1 runda
usporedili su ga izgledom na Hunta, ali Hunt je za njega zakon Very Happy

Ige vs. Bektić, pobjeda Igea, sudačkom odlukom
Ige je bio više agresivniji od Bektića

Lewis vs. Latifi, pobjeda Lewisa, sudačkom odlukom
i on se iznenadio, jer je Latifi bio bolji
smješno je što su suci sve tri runde dali Lewisu, domaći teren Very Happy

preliminarne nisam gledala jer nisam našla link Sad


a sad idem spavati  Sleep

22Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 09, 2020 11:53 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Uspio i ja pogledati cijeli event, dosta dobro je ovo bilo. Nažalost, suci van oktagona nisu imali svoju večer i na neki način su naškodili ovoj priredbi. Nevjerojatno kakvih morona ima i tko sve sjedi na sudačkim stolicama Udarac  Kao da nakon borbe koja ode na sudačku, bacaju novčić pa što bude, taj i taj će pobijediti. Nema veze što se borac priprema 3-4 mjeseca i prolazi kroz teški kamp, da bi ga onda tako netko zeznuo. Biće da oni gledaju u Arianny i Britney ( Evil or Very Mad ), a ne u borce kako se bore. Iako se treba uvijek držati one "never leave in the hands of the judges" i onda nemaš problema.

Uvodni program je bio jako kvalitetan. Lijepi nokauti Newsona, Bautiste i Williamsa. Williams baš djeluje scary i kakav UFC debi klanjanje Ušli su obojica u borbu kao da sutra ne postoji, 27 sekundi i gotovo! Po meni je borba večeri mogla biti i Murphy vs. Lee, djevojke su odradile strašan meč. Niti sekundu nije bilo praznog hoda, stalno je bilo akcije. Krause i Giles isto, a Krausu svaka čast na short notice borbi i predstavi koju je pružio. Zamalo ga je imao u RNC-u, ali nije uspio, Giles je baš žilav.

Ewell i Martinez je teška krađa, ne mogu vjerovati da Martinez nije slavio i činjenica da je jedan sudac dao Ewellu sve 3 runde, majko mila facepalm Pa gdje nalaze te suce Udarac

Mislio sam da će isto Latifi slaviti, nije neka borba bila, ali zaista je Latifi taktički dosta neutralizirao Lewisa koji je samo na trenutke pokušao bljesnuti, ali nije konkretno ništa napravio. Nije ni Latifi, ali jbg, imao je ta rušenja koja se broje. Ne znam zašto su suci ovdje napravili iznimku.

Ige dosta dobar, iznenadio me, Bektić je uzeo samo drugu rundu i pomislio sam da će isto tako nastaviti u 3-oj, ali ništa od onog Bektića koji zna i može sigurno više. Tafa je meni isti Hunt, samo da napravi friz i pofarba se u plavo, bio bi isti Hunt. Meni su OK ti Samoanci, imaju uvijek prepoznatljive tetovaže, građu tijela, dobre brade i jak KO power.

Valentina sjajna, meni je bila dobra borba. Koliko joj malo prostora treba za onaj lakat na kraju 1.R kad ga je uputila, ali treba pohvalit i cutmana koji je obavio sjajan posao. Valentina je zaista impresivna, nemam pojma tko bi joj mogao parirati, svaki put je ženska sve bolja.

Mislio sam u zadnjoj borbi kako su se stvari odvijale, eto pored jednog bivšeg i velikog prvaka Dominicka kao komentatora, još jednog Dominicka koji će upisati svoje ime zlatnim slovima Very Happy Uh, ja sam ovo gledao na "rubu stolice", prve tri runde su zaista bile napete. Reyes je ušao skroz u meč hladne glave, bez ikakvog respekta i pomislio sam da je možda došao taj dan tko će skinuti Jonesa. Jones ipak u 4-oj i 5-oj pokazuje svoje iskustvo u tim championship rundama. Ali po onim significant udarcima, Reyes je vodio 1-2-3, Jones 4-5 i mišljenja sam da je Reyes mogao dobiti borbu. Opet, svjestan sam bio da odluka ide opet tim sucima koji su zaista katastrofa, pa nisi niti mogao očekivati nešto drugačije. Ali, da fali onaj stari Jones, fali. Iako ga je Reyes ovdje namučio pošteno i natjerao da se bori. Reyes pokazao odličan takedowne defence, ovo mu je definitivno naj borba koju je odradio.

23Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 1:21 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
šo se tiče sudaca tu se u potpunosti slažem s tobom, ali ne samo ja nego i veći dio gledatelja borbe, koliko sam čitala komentare.....

Jones jedino što je imao u ovoj borbi protiv Reyesa je snaga da izdrži 5 rundi, što se kod Reyesa vidjelo u 5-oj rundi, zato kažem da je šteta....

Jones očito više nije onaj stari, to se vidjelo kod borbe sa Santosom....
ali dok ima suce na svojoj strani, bit će jako dugo prvak dok ga netko ne nokautira, jer to je jedini put do pojasa i pobjede sudaca, nažalost....

Reem, Hunt je zakon  deda


drago mi je što si došao pivo

24Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 6:13 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
gledao sam main event i prva borba je bila potpuna pljačka ccc
ova za naslov, jones i reyes, sve ste već napisali...reyes bolji prve tri, zadnje dvije jones a pošto je prvak, i suci su takvi kakvi su bili nisam drugačiji ishod niti očekivao
uglavnom opći dojam cijelog main eventa mi nije baš neki neznam

25Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 9:49 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Slažem se s vama, mislim da je ipak na kraju prevladalo to Jonesovo ime, reputacija prvaka i te titule što mu pridaju kao najboljeg borca u povijesti UFC-a. Ali Reyes je stvarno bio blizu i jasno je da se boduje po rundama. Nekad borac osvoji prve tri runde i nema veze što ovaj drugi uzme preostale dvije, iako se dobije taj (lažni) dojam da je na kraju bio bolji. Kao da se zaboravi sve što je njegov protivnik napravio ranije.

Nisam očekivao ovakvu borbu od Reyesa, stvarno sam impresioniran njime. Vidi se da Jones ima odmah problema čim je protivnik tu negdje njegove visine i reacha, ne može onda raditi s njima kao sa "manjim" protivnicima s kojima se dosada susretao. Mnogi kad ulaze u meč sa Jonesom, psihički padnu i ne pokažu niti mrvicu onoga što su pokazivali u prethodnim mečevima, ali Reyes je baš ušao hladne glave, beskompromisno, pun samopouzdanja i divim mu se na tome palac

26Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 10:36 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ako ste primjetili Reyes je odmah krenuo u napad, nije dopustio Jonesu da on krene prvi.....
a i treneri Reyesa su po meni malo pogrešili, trebali su mu više kondiciju nabijat, jer je on u petoj rundi pao, a to je bilo odlučujuće, da je tamo više udarao, ni suci ne bi pomogli Jonesu....
ako dođe do druge borbe, mislim da Jones nema šanse.....

27Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 10:42 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Je, Reyes je došao u meč totalno bez respekta i potući se odmah na startu Cool Mislim da nije bio problem njegova kondicija, zapravo uzmi u obzir da su to poluteškaši i to oni malo veći (garant su imali oko 100 kg u meču) i trebalo je svo to vrijeme držati takav visok tempo borbe deda Jones ima veliko iskustvo u tim 5 runda mečevima i već zna kako dozirati snagu i taj svoj kardio, pa je jasno tu bio bolji, a i do izražaja je to došlo u tim kasnijim rundama.

Nisam pobornik odmah tih uzvrata, ali ovaj bih volio pogledati Wink

28Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 10:50 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
naravno da Jones ima iskustvo u borbama na 5 rundi, ali na to su treneri trebali ukazati Reyesu....
šteta u svakom slučaju ccc

što se tiče druge borbe ni ja nisam pobornik toga, ali bi voljela da netko više skine Jonesa s trona i da dokaže da je i on samo čovjek kojeg se može pobjediti, ovako izgleda da ga se svi boje kad uđu u kavez s njim Very Happy

29Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 10:58 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Svakako bi sa novim prvakom i kategorija živnula, dobila na svježini i istovremeno na zanimljivosti palac I drugi borci bi došli odmah u prvi plan.

Ja sam računao da će onaj Rakić možda moći nešto napraviti više, no zadnju je na split decision izgubio nažalost od Volkana pa će sad opet morati proći neko vrijeme dok naniže pobjeda.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Aleksandar Rakić

30Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 1:03 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Rogan i Cruz primijetili suca koji na UFC 247 uopće nije gledao borbu, zakinuta borkinja traži njegov otkaz!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pomalo u sjeni sudačke odluke koja je Jona Jonesa ostavila na tronu UFC-ove poluteške kategorije, ostala je situacija iz borbe koju su odradile Andrea Lee i Lauren Murphy. Komentatori Joe Rogan i Dominick Cruz tijekom prijenosa su natuknuli kako suci uopće ne gledaju borbu, što je na kraju i rezultiralo kontroverznom odlukom.

Borba Andree Lee i Lauren Murphy bila je vrlo sadržajna i zanimljiva, a može se reći kako su pobjednicu trebali odlučiti detalji. Ipak, dobio se dojam da je Lee napravila više te kako je trebala slaviti. Dva suca tako nisu mislili te su pobjedu dodijelili Murphy. I sve bi to bilo relevantno da se tijekom borbe nije dogodila neobična situacija.

Naime, UFC-ovi komentatori Joe Rogan i Dominick Cruz u jednom su trenutku primijetili kako suci zapravo ne gledaju borbu, odnosno ne rade svoj posao.

"Gledamo u suca koji zapravo uopće ne gleda borbu, to je suludo", rekao je Rogan, da bi se Cruz nadovezao: "Suci ovo uopće ne gledaju. Oni gledaju dolje u pod, nevjerojatno! Bit će teško borcima večeras izboriti pobjedu sudačkom odlukom."

Večer za suce zapravo je bila vrlo teška. Čak četiri borbe završile su podijeljenom odlukom. I dok za one kojima su svoje pobjede ostvarili Trevin Giles protiv Jamesa Krausea te Dan Ige protiv Mirsada Bektića još i možemo pronaći opravdanje, pobjede Andrea Ewella protiv Jonathana Martineza te spomenuta Lauren Murphy protiv Andree Lee itekako su ostavile repove. Bilo je čak prigovora i na pobjedu Derricka Lewisa protiv Ilira Latifija. Tako da ne treba čuditi što je Lee nakon ovog poraza itekako frustrirana.

"Ako netko ima snimke ili fotografije suca koji je tijekom moje borbe bio na telefonu, molim vas da mi ih pošaljete. Mislim kako taj sudac treba dobiti otkaz i više nikad ne bi smio dobiti priliku sjediti kraj kaveza i suditi borbe. Posebno dok postoji toliko boljih sudaca koji zaslužuju taj posao", napisala je Lee.

Nažalost, ovo je u posljednje vrijeme postala prečesta praksa u Teksasu i kontroverzne sudačke odluke najčešće se događaju na priredbama u toj američkoj saveznoj državi. Prošle godine u San Antoniju vidjeli smo po mnogima suludu odluku prema kojoj je Alexander Hernandez savladao Francisca Trinalda, a kontroverznom je smatrana i pobjeda Raquel Pennington nad Irene Aldanom.

izvor: FightSite

31Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 1:25 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Baš sam čitala to o sucima Very Happy , može ih sram biti. Ne znam otkuda im pravo da uopće sude, koja budala im je to odobrila.

Negdje sam pročitala da je netko napisao u komentaru da bi se protiv Jonesa trebao boriti Rakić think 34
Taj Rakić baš nije visoko na listi boraca u LHW, alil je zato Johnny Walker  Laughing  

Gledam sad listu boraca po kategorijama i vidim da je Cormier na listi u poluteškoj i teškoj kategoriji. Totalno bezveze.

Vidjet ćemo što će Dana odlučiti i kada će se Jones opet i protiv koga boriti.

32Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 3:24 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
A užas su ti suci, što reći Udarac Tako neprofesionalno, borac se priprema po 3-4 mjeseca, uloži znoja i truda u svoj kamp i onda te tako neki idiot zezne ccc

Rakić da je dobio Volkana, bio bi negdje [You must be registered and logged in to see this link.] rangirani i možda bi ga još samo jedna pobjeda dijelila do title shota. Ovako će morati proći neko vrijeme dok ponovno ne izgradi svoj put prema vrhu.

Je li ti poznat Johnny Walker? Osim po viskiju zubo Lik je zakon, zadnju nažalost izgubio, ali prethodne 3 je odradio senzacionalno. Lud je na ulascima u oktagon, a i ima sjajne, neuobičajne poteze. Fizička građa impresivna, ima skoro 2m i veoma pokretljiv i fleksibilan.

[You must be registered and logged in to see this image.]

33Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pon vel 10, 2020 10:02 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Rakiću mogu poželjeti samo sreću da pobjedi u idućim borbama....

Johnny Walker mi je poznat samo po viskiju Laughing
ali gledam sad gifove koje si stavio, lik je opičen 100 na sat i Tate se smije njegovim pokretima...

što se sudaca tiče možemo samo ih nazvati nesposobnjakovićima i potkupljenim ljudima....
nažalost, to što oni odluče ništa se ne može mijenjati i neki borci će biti u lošoj situaciji sa skorom pobjeda i poraza....

34Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) uto vel 11, 2020 8:43 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Da, vidiš, moguće da je koji sudac stavio svoju lovu na taj i taj meč jer zna da sam može utjecati na to tko će pobijediti Very Happy Ali, stvarno su jadni, da ne upotrijebimo koju goru riječ.

Johnny Walker je stvarno opičen, takav je i u borbama, baš ima te neke lude poteze. Ali, jednom kad budem imao više vremena ili kad se bude trebao boriti, pa ćemo više o njemu Wink

Ana, možda ovaj vikend dobijemo novog izazivača, protivnika za Jonesa, bore se Corey Anderson i Jan Błachowicz u glavnoj borbi: [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

35Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) uto vel 11, 2020 12:20 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
a i to je moguće da stavljaju lovu na tečaj, pa oni odluče ko je pobjednik, iako je to ipak mala vjerojatnost Very Happy

aha, u subotu se bore Anderson i Blachowicz Smile
Andersona nisam gledala pa ne znam kakav je borac, malo gledam na wiki vidim da je on davne 2015. godine pobjedio Blachowicza, ovo bi bio kao revanš Smile

36Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet vel 13, 2020 5:10 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Gledala si ovog Corey Andersona, nego mi se čini da si ga zaboravila Wink Mislim da si ga morala gledati, jer smo sve te evente skoro uživo tada gledali Smile Ali, tko god dobije, sumnjam da će biti neka prijetnja Jonesu. Revanš sa Reyesom i eventualnom malo boljom taktikom, možda bi gledali zanimljiviji meč. Ono što je interesantno, mislim da je meč na 3 runde, Reyes bi bez većih problema mogao dobiti Jonesa.

37Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) čet vel 13, 2020 6:57 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
ja gledam ufc preko [You must be registered and logged in to see this link.]
streamanje je dobro, mislim da je i u hd, ne puca (osim ako su baš neke ludo popularne borbe tipa miočić cormier i sl.)
istina, prenose samo main evente al i to mi je dovoljno

38Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 14, 2020 1:49 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
ˇˇˇ
ja sam gledala Jonesa i Reyesa preko fight.channela
Joks, kaj je svaki event prenosi gol.hr ?

Reem, ne sjećam se Andersona moš me ubit Very Happy
ali moždaga se sjetim kad bum ga gledala sad u subotu...

39Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 14, 2020 6:16 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
pa koliko sam skužio, da
i ufc i ufc fight night i ostale
ja već dugo samo preko njih to gledam live
i sad u subotu prenose

40Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 14, 2020 12:34 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
[You must be registered and logged in to see this link.] & Ana - gol.hr većinom prenosi, mislim da su jedino iznimke kad su utakmice hrvatske nogometne reprezentacije taj vikend, onda mislim da ne prenose jer im reporteri znaju biti zauzeti (kako je Nova TV uzela te prijenose utakmica). Ali, skoro uvijek je prijenos UFC-a. Jedino što mene živciraju ti naši HR komentatori, pogotovo kombinacija Sladoljev-Pokrajac, dok su Boban-Zelg nešto bolji. Ali da, oni samo prenose glavni program, a šteta je ne gledati i uvodni jer zaista budu dobre borbe i tamo (kao recimo prošli vikend).

Ja volim gledati prijenose sa UFC komentatorima, tamo čuješ hrpu pravih i točnih informacija za razliku od naših. A prošli put su komentirali Anik-Rogan-Cruz, njih je milina za slušati. Ako trebate link za HD prijenos, i to otpočetka eventa, evo ovdje: ------------------

Izvrsna slika, nikakvog prekida nema, milina za pratiti. Link za stream se pojavi sat ili nešto prije eventa, uglavnom na vrijeme Smile

[You must be registered and logged in to see this link.] - kad vidiš ovaj moj post, ti i Ana, pa možda da pobrišeš ovaj dio mog posta gdje je link (kad si ga sačuvate), jer ne znam da li smijemo ga ovako javno dijeliti. A do ovog linka se može doći lako, tko god ukuca u google "mma stream reddit".

41Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 2 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 14, 2020 5:48 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
što se mene tiče, a ja sam tu administrator, nemam problema sa djeljenjem linkova na druge stranice
jedino ako zbog nekog drugog razloga misliš da nebi smio

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 11.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.