CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Mješovite borilačke vještine (MMA)

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down  Poruka [Stranica 3 / 11.]

41Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 14, 2020 5:48 pm

Joks



Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
što se mene tiče, a ja sam tu administrator, nemam problema sa djeljenjem linkova na druge stranice
jedino ako zbog nekog drugog razloga misliš da nebi smio

42Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 14, 2020 6:42 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Sjećam se prije da su na profightstoreu bili zabranjeni takvi linkovi, jer UFC ima te PPV prijenose pa se navodno ne smiju stavljati linkovi i sl. (kao povreda prava), kod njih u Americi budu valjda i kazne za to pa kako je i kod nas krenuo Fight Channel, onda su na profightstoreu zabranili da se to stavlja na forumu. Mislim da smo i mi jedno vrijeme na Croportalu bili stavljali, ali bi odmah editirali i brisali potom da ne bi se našao netko da prigovara Smile Iako svi danas koriste te streamove i gledaju sportove, nogomet i sve, skidaju filmove pa nikom ništa.

43Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) pet vel 14, 2020 11:59 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
MAIN CARD

Corey Anderson vs. Jan Blachowicz
Diego Sanchez vs. Michel Pereira
Montana De La Rosa vs. Mara Romero Borella
Brok Weaver vs. Kazula Vargas
Rogerio Bontorin vs. Ray Borg
Lando Vannata vs. Yancy Medeiros

PRELIMINARY CARD

Tim Means vs. Daniel Rodriguez
John Dodson vs. Nathaniel Wood
Jim Miller vs. Scott Holtzman
Devin Clark vs. Gadzhimurad Antigulov
Casey Kenney vs. Merab Dvalishvili
Macy Chiasson vs. Nicco Montano
Mark De La Rosa vs. Raulian Paiva



sutra nas čeka još jedan UFC, Anderson vs. Blachowicz za izazivača Jonesa Very Happy
vidjet ćemo tko će biti uspješniji, u prvoj borbi borbi Anderson je pobjedio Blachowicza sudačkom odlukom, vjerojatno će se Blachowicz htjeti osvetiti, a i dobiti šansu da se bori za pojas u LHW-u

44Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 2:41 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Michel Pereira me najviše zanima, kad se on bori, uvijek je show, čak i za vrijeme kad Buffer najavljuje Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]

45Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 3:03 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
De La Rosa bračni par će večeras ispisati povijest, postat će prvi bračni par u UFC-u koji će se boriti na istom cardu, ludnica!

ana4 je napisao/la:MAIN CARD
Corey Anderson vs. Jan Blachowicz
Diego Sanchez vs. Michel Pereira
Montana De La Rosa vs. Mara Romero Borella
Brok Weaver vs. Kazula Vargas
Rogerio Bontorin vs. Ray Borg
Lando Vannata vs. Yancy Medeiros

PRELIMINARY CARD

Tim Means vs. Daniel Rodriguez
John Dodson vs. Nathaniel Wood
Jim Miller vs. Scott Holtzman
Devin Clark vs. Gadzhimurad Antigulov
Casey Kenney vs. Merab Dvalishvili
Macy Chiasson vs. Nicco Montano
Mark De La Rosa vs. Raulian Paiva

[You must be registered and logged in to see this image.]

46Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 4:09 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
mislim da ću večeras rano leć da rano ustanem Very Happy

47Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 5:18 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ja mislim da ću gledati samo uvodne uživo, a glavni program sutra u snimci Smile Uvodne počinju već u 23h, a glavne u 2h ujutro.

48Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 5:36 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
ja vjerujem da ću gledati i uvodne i glavne borbe Jezik

49Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 5:50 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ja vjerujem Ana da će tebe u jednom momentu samo san svladati i da ćeš nestati s foruma Jezik Volio bih i ja sve gledati, pogotovo kad nam je glavni program dosta "rano".

50Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 9:53 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
[You must be registered and logged in to see this image.]

51Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 11:01 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
ReemCP je napisao/la:Ja vjerujem Ana da će tebe u jednom momentu samo san svladati i da ćeš nestati s foruma Jezik Volio bih i ja sve gledati, pogotovo kad nam je glavni program dosta "rano".


ne brini, neće Jezik

evo počinju Smile

52Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 11:08 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Počelo i kod mene Cool DC komentira cheers
Neću jedino moći komentirati ćešće, vidim da ne mogu preko moba komentirati na ovom forumu.

53Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 11:26 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Uh, dobar TKO, izgubi muz od ove Montane, valjda je nece to poremetiti do njezine borbe. Nisam nikad fan kad se braca ili ovako sto imamo slucaj veceras bore na istom cardu. Ili kad im je obitelj u publici.

(da probam mogu li komentirat preko moba)

54Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 11:34 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
možeš komentirati, ja nisam prvu vidla jer sam pese morala pustit van



ti je Buffer?

55Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 11:36 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Nije bila nesto, ali dobar prekid, nije lose za pocetak veceri.
Sad zene, eh da je Blam Blam ovdje Smile

56Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 11:42 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
ženske su dobro počele Smile

57Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 11:44 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Bas mislio to napisati, odmah visoki ritam borbe, nema niti malo oduska Smile nema kod njih zezancije, ovakav nacin borbe jako dosta umori borca, puno se tu energije trosi.

58Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 11:48 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
dobro se Shanna i brani koliko dobiva udaraca...
Macy ima malo velike uši Jezik

59Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 11:50 pm

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Malo baca na musko Very Happy Ali zaista joj ne da disati, non-stop napada..

60Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) sub vel 15, 2020 11:55 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
a malo da ide u napad ko muški Very Happy
kaj nije Shanna upala umjesto Montano, dobro se onda i držala....


sad idu borci kaj su 1 cm viši od mene i malo su teži Very Happy

61Mješovite borilačke vještine (MMA) - Page 3 Empty Re: Mješovite borilačke vještine (MMA) ned vel 16, 2020 12:00 am

ReemCP


ReemCP
Mlađi forumaš
Ne znam, nisam gledao nikakve najave niti vijesti uoci eventa, cak niti vaganje. Gledam da oko 2h kad krene glavni program, Vannata i Medeiros bi trebalo bit zestoko, ako je suditi po njihovoj reputaciji i nacinu borbe Smile



Zadnja promjena: ReemCP; ned vel 16, 2020 12:04 am; ukupno mijenjano 1 put.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 11.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.