CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Goran Ivanišević primljen u tenisku Kuću slavnih

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

ana4


ana4
Forumaš/ica
"HRVATSKA teniska legenda Goran Ivanišević, osvajač Wimbledona koji je bio drugi igrač svijeta, dobio je ultimativnu počast u ovom sportu - izabran je u Međunarodnu tenisku kuću slavnih.

Zajedno s Conchitom Martinez, koja je također primljena, službeno će biti slavljen kao novi stanovnik Kuće na posebnoj svečanosti u Rod Laver Areni na Australian Openu", priopćili su iz teniske Kuće slavnih.

Na ceremoniji će im dobrodošlicu poželjeti brojne teniske legende koje su od ranije u Kući.

Ivanišević, koji je i nakon igračkog umirovljenja ostao u vrhunskom tenisu kao trener Novaka Đokovića, prvi je Hrvat primljen u tenisku Kuću slavnih.
On i Martinez su ulazak u Kuću izborili kao tenisač i tenisačica s najviše glasova, kako biračkog odbora tako i navijača
.
"Ovo je ogromna počast. Ponosan sam i ponizan zbog toga što sam prvi stanovnik Kuće slavnih iz Hrvatske. Zahvalan sam odboru i navijačima koji su glasali za mene, posebno onima iz Hrvatske", komentirao je Ivanišević.
izvor:index


neću nikad zaboravit taj meč protiv Raftera .....

ally


ally
VIP Član
E to je bio docek za pamcenje
Kad se samo sjetim.. Gorilo sve.

I nek je usao
Ja koja nisam tenis fan, ne znam nista osobito o njemu smatram da je zasluzio i kao sportas i kao osoba.

A docek ce se pamtit isto kao i ispracaj olivera
Pricat ce se generacijama
O da palac

ana4


ana4
Forumaš/ica
Goran je definitvno zaslužio da uđe u Kuću slavnih. Na taj meč je pozvan pozivnicom. U prijašnjim finalima na Wimbledonu je gubio od Agassija i Samprasa. Tu pobjedu je posvetio Draženu Petroviću.

ako netko nije gledao tej meč:

Macaklin


Macaklin
Forumaš/ica
Neka, drago mi je zbog njega jer je fakat zaslužio.

fat_boy_slim



Forumaš/ica
Koliko god puta gledao ovaj snimak reakcija uvije ista vec godinama...najezim se i oci mi zasuze.

Legenda Goran! Za mene najveci uspjeh hr sporta.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.