CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Bandićeva žena prodala kuću

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Bandićeva žena prodala kuću Empty Bandićeva žena prodala kuću pon vel 03, 2020 2:49 pm

ana4


ana4
Forumaš/ica
Bandićeva žena prodala je straćaru šefu Adris grupe za 3897 eura po kvadratu


SUPRUGA Milana Bandića prodala je Anti Vlahoviću, predsjedniku Uprave Adris Grupe, 38,49 četvornih metara stana u urušenoj kućici u Preradovićevoj 13 za 150 tisuća eura, piše Jutarnji list.

To znači da je Vlahović za četvorni metar platio 3897 eura. Vesna Bandić i Ante Vlahović sklopili su kupoprodajni ugovor 28. rujna 2018., a Vlahović je na parceli pokraj ove izgradio svoju vilu. Trenutno se u samom centru grada stariji stanovi prodaju po cijenama od oko 2500 eura po kvadratu.

Podsjetimo, Index Istrage prve su objavile kako je supruga zagrebačkog gradonačelnika i višestrukog USKOK-ovog optuženika Milana Bandića prije malo više od mjesec dana kupila stan od 68,52 kvadrata u centru Zagreba.
Izvor:index


Znam da vam je dosadno pričati o Bandiću, ali ovoga nema nigdje, jedino u kriminalnoj Hrvatski ccc

2Bandićeva žena prodala kuću Empty Re: Bandićeva žena prodala kuću uto vel 04, 2020 3:43 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U Nizozemskoj je gradonačelnik inzistirao da se sagradi most za vjeverice koji košta 120 000 Eura. Ali vjeverice skoro da ne koriste taj most. Ako tako rade u uređenoj Nizozemskoj, što se onda svi čude Bandiću.

[You must be registered and logged in to see this link.]

3Bandićeva žena prodala kuću Empty Re: Bandićeva žena prodala kuću uto vel 04, 2020 10:01 am

daidza


daidza
VIP Član
je grda ccc

4Bandićeva žena prodala kuću Empty Re: Bandićeva žena prodala kuću uto vel 04, 2020 11:39 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
nadam se da mu je konačno došao kraj

5Bandićeva žena prodala kuću Empty Re: Bandićeva žena prodala kuću uto vel 04, 2020 1:04 pm

branja


branja
Junior
daidza je napisao/la:je grda ccc

Meni je dobra... Rumenko

Ne znam što Bandić vidi u Mili Horvat pored takve žene.. Rolling Eyes:

6Bandićeva žena prodala kuću Empty Re: Bandićeva žena prodala kuću uto vel 04, 2020 1:42 pm

daidza


daidza
VIP Član
eno ti je rastavljene sa novim stanom pa uzivaj Very Happy

7Bandićeva žena prodala kuću Empty Re: Bandićeva žena prodala kuću sri vel 05, 2020 12:10 am

ana4


ana4
Forumaš/ica
daidza je napisao/la:je grda ccc

kaj da je on lepi  Laughing

Joks je napisao/la:nadam se da mu je konačno došao kraj

i ja se nadam, da ga se više riješimo zauvijek i da ode iz Zagreba....


branja je napisao/la:
daidza je napisao/la:je grda ccc

Meni je dobra... Rumenko

Ne znam što Bandić vidi u Mili Horvat pored takve žene.. Rolling Eyes:

branja vrijeme ti je da ideš okulisti i to pod hitno Very Happy

8Bandićeva žena prodala kuću Empty Re: Bandićeva žena prodala kuću sri vel 05, 2020 10:13 am

branja


branja
Junior
Ane, branja dobro vidi jer nosi leće. Hvala na brizi. Rumenko
Laughing

9Bandićeva žena prodala kuću Empty Re: Bandićeva žena prodala kuću sub vel 08, 2020 7:47 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Što čovjeka zajebavate, ima žena koje fantastično izgledaju i u pedesetima. Ne kažem da je Bandićeva među njima, ali to je subjektivno. Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.