CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Serije

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Poruka [Stranica 3 / 7.]

41Serije - Page 3 Empty Re: Serije sub pro 05, 2020 7:18 pm

daidza



VIP Član
nije nije, ali muzika u pozadini su sami rock klasici, a puno fora im je iz tog podrucja pa ako se malo kuzis bude smijesno

42Serije - Page 3 Empty Re: Serije sub pro 05, 2020 7:24 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
volim rock, pogotovo stari
volim sf, nadnaravno, vukodlake i vampirice...pogledat ću svakako palac
samo mi nije jasno kako do sad nisam čuo za nju niti pogledao tu seriju ccc

43Serije - Page 3 Empty Re: Serije sub pro 05, 2020 7:43 pm

daidza


daidza
VIP Član
Eto, nema na cemu Very Happy

44Serije - Page 3 Empty Re: Serije ned pro 06, 2020 9:31 am

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.] mi je odavno u planu, definitivno sledeca koju cu pogledati. Mozda vec danas. Smile

45Serije - Page 3 Empty Re: Serije ned pro 06, 2020 11:16 am

MariMar


MariMar
VIP Član
daidza je napisao/la:

supernatural je zavrsio nakon 15 godina, bilo im vrijeme ali svejedno steta

Zar je to još trajalo? Nisam gledala tu seriju iako mi se činila zanimljiva. Mislim da su je kasno puštali na tv-u. A sada kada vidim koliko sezona treba odgledati, čini mi se da je neću nikada ni gledati Very Happy

46Serije - Page 3 Empty Re: Serije pet sij 08, 2021 8:17 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pogledao sam najnovije Zajedane staze. Kao dijete sam trčao kući iz škole samo da bi gledao tu seriju, i nakon toliko godina prikazivanja te serije, ovi danas producenti su tu seriju uspjeli uništiti do kraja. Glavi lik u seriji je žena koju su odgojili Vulkanici.  Vulkanci su odgajani tako da ne izražavaju emocije i sve rješavaju putem logike. Ta žena iako je prvi čovjek koji je odgojen na Vulkanu, u cijeloj seriji pokazuje cijelu hrpu osjećaja, toliko je osjećajna da se čini kao da će se svaki čas rasplakati zbog tih osjećaja. Ali kada njen brod napadanu neprijatelji, ona pokazuje iznimnu hrabrost, koja graniči sa samim čudom. Zašto to tako kažem? Zato što netko tko pokazuje tolike osjećaje, jednostavno ne bi imao hrabrosti se upuštati u rat sa nekima koji želi osvojiti njen brod. Takav čovjek ne postoji, posebno zato jer je ona odgojena na Vulkanu, znači ona bi naučila potisnuti te osjećaje. Uz to što sam rekao, režiseri su u seriji htjeli istaknuti kako je ona jako inteligentna osoba.  Što se opet kosi sa hrpom osjećaja koje ona iskazuje tokom cijele serije. Kao osoba koja je odgajana od strane Vulkanaca sa tolikom inteligencijom ona bi skoro potpuno prihvatila Vulkanski odgoj i znala bi kontrolirati osjećaje. Osim toga ona se bori i ubija sve koji joj zaprijete u seriji, takva osoba ne bi bila sposobna biti osjećajna. Bolio bi je đon za osjećaje.  Cijela *ebena serija je pravi psihijatrijski slučaj,  gdje producenti žele prikazati " idealnog " čovjeka, koji je dovoljno hrabar da može ubiti nekoga, dok u isto vrijeme iskazuje nadnaravne osjećaje, plačući pritom jer je zgazio mrava dok je ubijao okolo.  Baš me interesira što bi današnji psihijatri rekli na tu seriju i želje producente kako bi trebao izgledati čovjek.

Mnogo bolja je bila Kathryn Janeway u seriji Voyager, koja se prikazivala od 1995 do 2001 godine. Ako su htjeli istaknuti hrabru i jaku ženu, Janeway bi bila mnogo bolji primjer za to.

47Serije - Page 3 Empty Re: Serije pet sij 08, 2021 10:26 pm

daidza


daidza
VIP Član
ma usrase sa tim novim nastavkom skroz naskroz, od glumaca do price ccc

48Serije - Page 3 Empty Re: Serije sub sij 09, 2021 12:27 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mogao sam o svakom glumcu i glumici u toj seriji reći nešto slično. Ali čemu kada je seriju pisala mentalno poremećena osoba. Mad

49Serije - Page 3 Empty Re: Serije ned sij 10, 2021 11:40 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
A koja je to serija? Ima ih najmanje deset.

50Serije - Page 3 Empty Re: Serije pon sij 11, 2021 3:37 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Star trek Discovery. Serija je imala super potencijal sa samom pričom, ali su producenti zaostale šeprtlje, kada su uspjeli od dobrog scenarija napravit smeće od serije.

51Serije - Page 3 Empty Re: Serije sri sij 13, 2021 1:58 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Ah, nisam to gledao. Imaš nakon nje Short Treks, Picard i Lower Decks, to su novije. Među svim tim serijama još mi je najbolja bila Enterprise - koja je nažalost trajala samo četiri sezone.

52Serije - Page 3 Empty Re: Serije sri sij 13, 2021 2:41 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ako ti je Enterprise bio dobar, onda će ti se možda svidjeti Discovery, Priča nije loša, ali glavna glumica i neki glumci uopće ne pripadaju u tu seriju.  Što se tiče Enterprise, po meni je glavni glumac u tom Enterpriseu izgledao kao da uopće ne pripada u tu seriju, mogli su naći nekoga glumca koji bi bio mnogo bolji za tu ulogu. Picard i Lower Decks sam gledao,  potpuno sam zaboravio na tu seriju, da mi nisi rekao da postoji. Toliko me impresionirala.  Laughing

53Serije - Page 3 Empty Re: Serije sri sij 13, 2021 4:13 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Što se tiče Enterprise, po meni je glavni glumac u tom Enterpriseu izgledao kao da uopće ne pripada u tu seriju, mogli su naći nekoga glumca koji bi bio mnogo bolji za tu ulogu.

Misliš, [You must be registered and logged in to see this link.] kao kapetan Jonathan Archer? Ni meni se nije svidio, ali zato mi je Jolene Blalock bila odlična kao Vulkanka T'Pol. Very Happy

54Serije - Page 3 Empty Re: Serije sri sij 13, 2021 4:21 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Da na Bakulu sam mislio. Da su nekoga kao T'Pol stavili u ovu seriju Discovery, serija bi bila mnogo bolja. Ali ne zbog njenog izgleda kojim su htjeli privući publiku, nego zbog toga što bi dobro utjelovila nekoga tko je odgojen kao Vulkanac.  Smile

55Serije - Page 3 Empty Re: Serije sub sij 16, 2021 2:29 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Bila sam gledala [You must be registered and logged in to see this link.] po prvi puta. Ne sviđa mi se serija. Malo mi je nerealno da se svi najzgodniji dečki vrte oko male Rory koja je po meni ispod prosjeka. I potpuno nezanimljiva i dosadna. Dok popularne cure iz njene škole hodaju s nekim bezveznjacima ili ih uopće ne zanimaju dečki. Cijeli svijet se vrti oko njih dvije i svi se lijepe za njih kao da su centar svijeta. Barem sam ja to tako doživjela. Prestala sam gledati to nakon 2. sezone, mislim.
Počela sam gledati [You must be registered and logged in to see this link.]. Isto nisam gledala prije. Za sada mi je poprilično zanimljiva serija. Samo je taj Dawson malo čudan.

56Serije - Page 3 Empty Re: Serije sub sij 16, 2021 10:47 pm

daidza


daidza
VIP Član
da gilmorice, 2 zene koje doslovno ne zatvaraju usta a ono sto izlazi iz njih nema sanse da bi itko izgovorio u normalnom razgovoru

gledao silom 10 min, uzas

57Serije - Page 3 Empty Re: Serije čet vel 25, 2021 7:33 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Designated Survivor nije loša serija, pogledao sam sve tri sezone. Ima prepoznatljivog američkog EPP-a, ali dobro je napravljena pa može proći.

[You must be registered and logged in to see this link.]

58Serije - Page 3 Empty Re: Serije sub tra 24, 2021 9:36 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

palac

59Serije - Page 3 Empty Re: Serije uto svi 11, 2021 2:17 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.] (tek vidim da ima i druga sezona [You must be registered and logged in to see this image.] )

60Serije - Page 3 Empty Re: Serije čet svi 20, 2021 10:43 am

MariMar


MariMar
VIP Član
MariMar je napisao/la:
Počela sam gledati [You must be registered and logged in to see this link.]. Isto nisam gledala prije. Za sada mi je poprilično zanimljiva serija. Samo je taj Dawson malo čudan.

Katastrofa ovaj Dawson, prva sezona je dobra, sve ostalo je mučenje.

[You must be registered and logged in to see this link.]



Ponovno okupljanje prijatelja. Nisam baš sigurna da li me veseli njihov povratak. Možda da su mnogo ranije snimili nešto dok su još bili mlađi. Bojim se da će samo pokvariti dojam serije. Barem tako bude kod svih povratničkih serija, kao što su pokušali ponovo snimati Dosije X, pa im nije dobro prošlo.

A i pomalo ih je tužno gledati kako su ostarili Sad

61Serije - Page 3 Empty Re: Serije pet svi 28, 2021 2:35 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Pogledala sam 'Reunion' prijatelja. U početku sam tako shvatila, da će biti snimljen samo reunion. Kasnije sam dobila dojam da će se snimiti jedna epizoda. Ali nije, ipak se radi samo o dokumentarcu. Dobro glume i danas iste te likove. Malo mi je krivo što nisu snimili nešto. Jezik Čini se da se i oni sami boje snimiti nove epizode, da ne bi pokvarili dojam serije.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Jenn i Schwimmer: Otkrili su da su bili zaljubljeni u početku serije. No ja mislim da to nije sve Jezik Ima tu još puno petljanja između njih. Pogotovo Jennifer. Mislim da je bila i sa LeBlancom tokom serije, i s Paul Rudd-om. Naravno, ne žele sve to govoriti pred kamerama, jer bi loše ispalo. Very Happy Pa su se fokusirali samo na jednu priču. Mislim da su i Matthew Perry i Courteney Cox također gajili neke simpatije ako ne i nešto više.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 7.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.