CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Next

Go down  Poruka [Stranica 13 / 44.]

241Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus sub kol 06, 2022 1:05 pm

MariMar



VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Strašno što politika napravi od zdravstva. Čak niti KOVID bolesnicima više ne pomažu. Liječenje je spalo na neznanje totalno. Tko je kriv? a nitko. Beroš za svaku tragediju šalje inspekciju, to im je odgovor za sve. Ta njihova inspekcija je uvreda za zdrav razum. jer ne rade apsolutno ništa. Samo da smire javnost, kao evo inspekcija je tu, sve je riješeno''. Ili ''smijenili'' smo liječnika ubojicu. Zamisli to, SMJENILI vau koja kazna.

Jeidni krivac za rasulo u zdravstvu je hdz, plenković i njegov stožer, koji su doveli do ovog rasula. Kada će oni pred lice pravde?

LeClerc likes this post

242Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus sub kol 06, 2022 10:13 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
To rade po svim bolnicama u svijetu, nije samo ovdje u Hrvatskoj.

243Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus ned kol 07, 2022 11:08 am

MariMar


MariMar
VIP Član
LeClerc: ovakvi komentari su mi grozni. ''A tako je svugdje'' neka onda bude i nama tako, jer je danas normalno ubijati ljude ili ih ne liječiti ako nemaš stranačku iskaznicu. Pa ako ljudi to prihvaćaju ''a tako je svugdje'' a neka nam onda bude.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Koji grozan komentar od strane doktora... ''Možeš smatrati da je na kraju umro zbog svojih kvazi poštenih stavova kako mu ne trebaju protekcije i onda nema koga zvati za pomoć. Prijateljstva i postoje da se pomogne jedan drugome''

Mislim da je doktor htio reći kako novinar nije imao veze (prijateljstva) u bolnici. Da je imao veze, živio bi. Ovako nije imao koga nazvati da mu spase život. ah da ko mu je kriv zbog toga. danas pogotovo sve ide preko veze, jako dobro sam i sama shvatila kada mi dijete nisu htjeli primiti u bolnicu, sve dok nisam išla tražiti putne troškove za drugu bolnicu. Do tada je bilo sve nedostupno. Gadni ljudi ovi doktori, postali su bezdušna, stranačka gamad.

244Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus ned kol 07, 2022 1:05 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nećemo mi ništa promijeniti ako se izbjegava reći što se događa. Došli smo do točke da se promjene jednostavno ne mogu dogoditi ako mi ovdje o tome raspravljamo. Te promjene se ne mogu dogoditi ni ako idemo u masovne prosvjede- U Kanadi su masovno blokirali ulice sa kamionima,, rezultat toga je da je onaj njihov Kanadski premjer jednostavno naredio policiji da zapljeni hranu koju su ljudi donosili vozačima kamiona. Uz to i danas se istražuje tko je od građana novčano pomogao te prosvjednike pa im se blokiraju bankovni računi. Građani između ostalog sada ne mogu plaćati režije. Sada vlade diljem svijeta na preporuku onih likova koji sudjeluju u svjetskom ekonomskom forumu rade pripreme da se uvede bez kontaktno plaćanje sa kraticama, to je uvod da se riješe papirnatog novca. Kada to uvedu onda će nam diktirati kako glasati koliko smijemo potrošiti što smijemo reći ako se nisi cijepio sa svim cjepivima samo ti zaključaju karticu ili ti isključe struju. Ovo što se događa u zdravstvu je samo predigra, jer će se kriminalci samo dodatno zaštiti u budućnosti. Kažeš da ti je moj prošli komentar grozan, na žalost biti će još gore sto puta. Ja tu nisam zato da uljepšavam stvari i da se pravim da se slične stvari ne događaju svuda. Jedino što možeš ne čitati ništa i ne razmišljati o svemu tome. To ti je isto kao kada je došao Komunizam nakon drugog svjetskog rata nitko ništa nije smio reći protiv represije. Danas možeš govorit dok im ne smetaš to je jednina razlika.

245Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus ned kol 07, 2022 5:48 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ma hoću reći kako je loše razmišljati na takav način. To oni i žele, da nama to bude normalno, da nema pomoći za nas ako nemamo para ili hdz vezu. Ljudi si ne smiju dopustiti da im to postane normalno. Svatko bi trebao pokazati zube i poslati ih u 3 lepe i ne dopuštati takav neljudski tretman. Jer ako dopuštaš ostat ćeš bez nekoga svoga ili ćeš i sam doživjeti ovakav tretman.

[You must be registered and logged in to see this link.]

ps. Zanima me ta automatska snimalica razgovora na mobitelu koju je ovaj novinar imao... to si moram namjestiti hitno.

246Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus ned kol 07, 2022 9:34 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kada je moja mama bila bolesna još tamo 2011 godine rekli su joj u bolnici imate sreće da vas znamo zato ste obavili sve preglede odjednom. Inače bi mjesecima čekali ako ne i par godina da obavite sve preglede. Moj tata nije imao te sreće da ga znaju pa je umro. Čak susjed koji se hvalio kako je on faca i moćan je dobio od bolnice odjeb kada je htio poslati svoju ženu na liječenje. U Americi se ljudi žale ako nemaš puno novca isto dobiješ odjeb od bolnice. Znači država sa mnogo boljim sustavom od Hrvatskog sustava. Osim toga moja sestrična je išla roditi svoje prvo dijete, znaš što joj je doktor napravio kada se pri porodu derala, on joj je stavio svoju šapu na usta da je ušutka. Neću reći o kojoj je bolnici riječ ovako javno jer ona nije htjela tužiti bolnicu. Ako hoćeš horor priče iz Hrvatskih bolnica ima ih još par i svaka se dogodila u drugoj bolnici. Ta različita sranja se događaju već dugi niz godina zato ja imam ovakvo mišljenje. Slažem se sa tobom da ne treba razmišljati na ovakav negativan način i da treba pokazati zube ali to se nikome ne da.

247Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus sri kol 10, 2022 7:20 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Više se ni ne trude sakriti činjenicu da sami proizvode frku oko plamdemije nego sada najavljuju za jesen još zarazniju vrstu virusa. Zanimljivo da u Austriji koji ima 80 posto cijepljenih ljudi i dalje se umire od virusa. Sada najavljuju još učinkovitije cjepivo. Još da se usude reći koliko je zapravo ljudi umrlo nakon što su primili cjepivo to bi bili zanimljivi podaci za usporedbu. Ali taj film nećemo gledati. Kao što ne žele reći koliko je cjepivo učinkovito na ljudima sa oslabljenim imunitetom dali su upravo ti ljudi koji masovno umiru od samog cjepiva. Kao da im to nije dosta za jesen navaljuju još " učinkovitije " cjepivo. Osim toga vakseri za smrt onog novinara krive ljude koji se nisu cijepili, a ne sustav koji mu je odbio pomoći, još su mu se ti u sustavu rugali da nije imao vezu pa je umro.

248Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus sri kol 10, 2022 9:46 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Nakon cijelog onog skandala sa Đokovićem, sada rade ovo... :S

Korona: Igranje s narodom, ništa drugo.

[You must be registered and logged in to see this link.]

249Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus pon kol 15, 2022 5:25 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nije mi se dalo uopće čitati tko je bio taj novinar Vladimir Matijanić do sada jer ne mogu spavati. I sada sam išao pročitati tko je on bio, pa to je onaj lik koji je cijelo vrijeme zagovarao cijepljenje po onom Indeksu i zbog njegove užasne propagande sam zamrzio ne samo novinare nego i medije. Taj čovjek čovjek je umro. On je lagao je čak i svojoj curi mami i svojim pratiteljima da mu je doktorica rekla da se ne smije cijepiti, iako mu je doktorica rekla da se cijepi. Dvije godine je on pisao propagandu preko svoj članaka, da bi sada oteguo papke, još si je sam kriv za vlastitu smrt. Tek sam sada pročitao kakav je on bio zapravo bio čovjek i kakav je on bio lažov. Mislio sam da ću morat čekati 10 godina da istina iznađe na vidjelo ali samo treba više čitati. Zbog takvi ja i prije nisam vjerovao svima njima, i zato sam se bunio na cijelu ovo situaciju oko korone. Ali ovo je potpuno novi nivo do koje mjere može dovesti ljudi poput tog Matijanića. I takvi ljudi rade kao novinari? Zapravo što se ja uopće čudim, vidio sam takve novinare još na početku Sirijskog rata, pa kada je počeo Ukrajinski rat. Dokle smo mi došli kao društvo da ljudi poput ovoga nam vode države i kroje sudbinu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

250Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus pon kol 15, 2022 3:32 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Čak nije loše što se to dogodilo novinaru, pa da si malo razmisle o svemu. Mada neće ni to pomoći ljudima gladim para, nastavit će se sve po starom. Sve ovakve ''šokantne'' vijesti drže pažnju neko vrijeme, poslije sve padne u zaborav. Nitko ništa nije poduzeo, popravio niti je itko odgovarao. Tako to funkcionira.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

251Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus pon kol 15, 2022 5:56 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Možda više njih shvati kako su ih vukli za nos, iako sumnjam. Ova slika me podsjeća na ljude koji nose maske na bradi ili im nosina viri van, ali kada vide da netko nema masku onda se deru da zašto se ne nosi maska. Ili oni specijalci što nose masku dok se sami voze u autu, ili dok šetaju po pustoj ulici noseći maske jer vjeruju onome što pišu stručnjaci poput ovog novinara.

252Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus uto kol 16, 2022 4:35 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Šef onog Pfizera zarazio se koronom iako je cijepljen sa četiri doze, još jedan u nizu. Zanimljivo je da je pozitivan na virus i onaj doktor Fauchi, i još mnogo drugih pametnjakovića koji smatraju da nam baš njihovo cjepivo treba koje je napravilo više štete nego koristi.

[You must be registered and logged in to see this link.]

253Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus pet kol 19, 2022 5:13 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kinezi čak i ribe testiraju na koronu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

254Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus sub kol 20, 2022 11:43 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

255Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus pon kol 22, 2022 1:09 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Vlasnik Index-a tražio je da se necijepljenima odbije liječenje u bolnicama. Sada  je njihov novinar umro baš zbog uskraćivana pomoći zbog necijepljena. Sada okolo taj vlasnik napada isti taj sustav jer je na njihovom novinaru primijenio ono što je tražio da rade drugima.  Od mene bi bilo glupo da se sada idem rugati na to što im se događa, zato ću samo prenijeti ovu vijest, ti tvz novinari su uzrok što im ne vjerujem od samog početka. Sada su se našli u vlastitom dreku, zbog kojeg je stradalo hrpe drugih ljudi koji su im vjerovali.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Još jedna muljancija oko smrti novinara iz prethodnog članka. Obdukciju je obavila osoba koja za to nije ovlaštena u subotu izvan radnog vremena.

[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

256Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus sri kol 24, 2022 9:51 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

257Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus sri kol 24, 2022 10:19 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Samo pogledaj kako Amerike rješava spor Kine i Tajvana tako da još provociraju Kinu da izazove novi rat. Amerika ima preveliki vanjski dug i pod hitno im trebaju novi veći ratovi. Zato su sve i započeli još 2000 godine kada su krenuli sa tobožnjim ratom protiv terorizma. Plandemija je samo još jedan umjetno izazvan nered i kaos.

MariMar likes this post

258Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus uto ruj 06, 2022 6:09 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Opet je stradalo doje mladih i zdravih ljudi od neobaveznog cijepljenja. Još su to bili ljudi koji su u boljoj tjelesnoj spremi od običnih ljudi pošto se radilo o dvoje mladića koji su prolazili obuku za specijalce. A koji su prije obuke imali posebne liječničke pregleda da se ustanovi da su spremi tjelesno da prođu obuku. Baš me zanima dokada će struka ignorirati ovakve iznenade smrti mladih ljudi koji? Ili im lova koju primaju od farmaceutskih tvrtki ne dopušta da prekrše zavjet šutnje uz obavezno kršenje hipokratove zakletve.

259Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus čet ruj 15, 2022 8:43 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Taman sam zaboravio na gripu kad ono eno naslova u novinama da će ove godine gripa biti najgora? To znaju jer je u Australiji gripa poharala dio stanovništva. A čemu im onda služe zelene putovnice protiv korone? Zašto su onda uopće dozvolili putovanja da se gripa raširi svijetom. Još kaže cijepite se protiv korone, što nije gripa drukčije od korone zato se zove gripa? Laughing A đesu ba maske cijeli ljeto? Da oni sada rade paniku? I kako bi cijepljenje spriječilo širenje gripe ili korone. Na to pitanje ne žele odgovoriti, jer im je cilj da se gripa i korona prošire, nego oni cijepljeni mogu slobodno širiti kronu ili gripu.

260Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus pon ruj 19, 2022 11:59 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Šta se događa u Hrvatskoj vojsci kada vojnici svako malo umiru na treningu? Da nije od spasonosnog neobaveznog cjepiva? Kada sam ja bio na odsluženju vojnog roka najstrašnije što se dogodilo je to što se vojnik zapuhao na trčanju jer je bio strašno debeo, ali je nastavio trčati nakon što se malo odmorio iako nikada nije trčao. Imao je oko 150 kila. A ovi vojnici koji bi trebali biti najbolji od najboljih danas umiru.

[You must be registered and logged in to see this link.]

261Koronavirus - Page 13 Empty Re: Koronavirus uto ruj 20, 2022 9:08 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Link: [You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 13 / 44.]

Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.