CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Svjetsko prvenstvo u nogometu

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 4.]

21Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sri pro 07, 2022 10:49 am

Scorpy



Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Koliki je koeficijent da ćemo pobijediti Brazilce? Mogao bih neku lovu zaraditi. Very Happy

22Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu čet pro 08, 2022 10:49 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

23Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu pet pro 09, 2022 7:19 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
ufff koja napeta utakmica. Bila sam sigurna da smo gotovi nakon gola Brazilaca. Brozović je bio najslabija karika, trebao ga je Dalić izbaciti van puno ranije... Gvardioli jadan u produžecima ide u napad jer nema tko drugi.... A Livaković je pravi golman, svaka mu čast.

24Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu pet pro 09, 2022 7:50 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Uspjeli smo pobijediti Brazil. Eek Šta se Brazilcima dogodilo da ih je Hrvatska pobijedila? Izgleda od kada je Brazil pobijedila najprije Njemačka 2014 godine Brazilu ne ide baš najbolje.

25Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu pet pro 09, 2022 9:59 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Scorpy je napisao/la:Koliki je koeficijent da ćemo pobijediti Brazilce? Mogao bih neku lovu zaraditi. Very Happy

Znao sam da će ovako biti, i da ćemo stići gol zaostatka, i da ćemo bolji biti u penalima. Čim su počeli produžetci, uopće nisam sumnjao. No prvih devedeset minuta - eh, tu je bilo razloga za brigu. zubi

26Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu pet pro 09, 2022 10:14 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ma ja sam bila sigurna da smo gotovi, nakon gola Brazilaca mislila sam.. ''ma nemamo šanse više zabiti u zadnjim minutama'' to bi bio pravi spektakl... kada ono... Very Happy A evo kažu svi da smo imali samo jedan udarac na gol iako mi se činilo da smo imali više, hmm

27Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 10, 2022 10:30 am

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
MariMar je napisao/la:A evo kažu svi da smo imali samo jedan udarac na gol iako mi se činilo da smo imali više, hmm

Lažu, bila su dva udarca. Very Happy

MariMar likes this post

28Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 10, 2022 12:24 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

29Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 10, 2022 1:06 pm

MariMar


MariMar
VIP Član


A mnogi su predviđali da će Brazilci biti svjetski prvaci... sada im se plan promijenio Very Happy

Engleska-Francuska danas, mislim da će to biti zanimljiva utakmica... Francuzi opet mogući prvaci? ali mislim da su Englezi dovoljno jaki suparnici koji mogu izbaciti Francuze... vidjet ćemo...

LeClerc likes this post

30Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 10, 2022 1:20 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Nizozemska također preokrenula utakmicu. Posrećilo im se u zadnoj minuti nadoknade... na žalost penali im nisu sjeli. Bilo bi interesantno da su Nizozemci dobili, šteta...

31Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 10, 2022 6:06 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Kakvo je bilo predviđanje... Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

32Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 10, 2022 6:41 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

33Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 10, 2022 7:14 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Marokanci su zvijezde rokenrola, skinuli su vjerojatno više listića u kladionici od nas jučer. Very Happy

Neka ih u polufinalu, zaslužili su. Dobra je to momčad. Kod nas od sreće loču rakiju, a tamo žene hašišem nadijevaju pite i kolače. To je slavlje, a ne ovo naše valjanje pod stolom. vesna

34Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 10, 2022 7:45 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Marokanci prva afrička država u polufinalu ikada. Sreća pa smo ih se riješili u početku sa 0-0. Još smo dobro i prošli s njima, zagorčali su život mnogima Very Happy A mi smo bili malo razočarani, kako to da smo izjednačeni s Marokom, očekivali smo pobjedu. A ispada da su oni zapravo jednako jaki kao i ostali najbolji timovi. Svi smo ih podcjenili. A i nas podcjenjuju naveliko Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

35Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 11, 2022 1:47 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Englezi izgubili od Francuza 1-2. Kane je fulao jedan penal. Jadan, mora da mu nije lako Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

36Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 11, 2022 3:06 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Navijat ću za nas i Maroko. mir

37Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 11, 2022 5:35 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Bila sam i ja za Maroko sve dok nisam počela čitati kakav nered njihovi ljudi rade po evropi zbog slavlja. Pa mi ne radimo takve gluposti.. ne znam... za nas bi bilo bolje da Maroko prođe, lakši je protivnik...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Superračunaloo u koje se mnoge ''pametne'' glavice pouzdaju, kao i u svu drugu tehnologiju, misleći da je ono bolje od nas samih... ipak nije.

[You must be registered and logged in to see this link.]

38Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 11, 2022 6:05 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
MariMar je napisao/la:Bila sam i ja za Maroko sve dok nisam počela čitati kakav nered njihovi ljudi rade po evropi zbog slavlja. Pa mi ne radimo takve gluposti.. ne znam... za nas bi bilo bolje da Maroko prođe, lakši je protivnik...

Ma ne gledam protivnika. Da idem tom linijom, radije bih da Francuzima vratimo dugove, ali ovako ću nadrkane šeike izuti iz cipela. Već su šizili zbog ispadanja Brazila, računaju da će prvenstvo zbog toga izgubiti na atraktivnosti, što možda jest točno s poslovne strane, ali zvuči podcjenjivački prema ostalima.

Zamisli da se u finalu nađu Hrvati i Marokanci, dvije reprezentacije koje nitko nije očekivao. Mi jesmo doprvaci, ali stalno nas guraju ustranu, što zbog Modrićevih godina, što zbog novih igrača. Organizatori bi popizdili, imali bi poluprazan stadion. Laughing

MariMar likes this post

39Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 11, 2022 9:13 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

40Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu pon pro 12, 2022 9:16 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Do sada samo se izvlačili na penale... haha. Maroko je odigrao jednu utakmicu na penale, mi 2. Pa evo, ovako bi bilo da uđemo u finale s Marokom... Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

41Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 2 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu pon pro 12, 2022 9:50 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Sada su malo drugačija predviđanja pivo

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 4.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.