CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Svjetsko prvenstvo u nogometu

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 3 / 4.]

41Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu pon pro 12, 2022 9:50 pm

MariMar



VIP Član
Sada su malo drugačija predviđanja pivo

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

42Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu uto pro 13, 2022 10:57 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

43Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sri pro 14, 2022 10:45 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Ništa od finala Smile ali i ovo je dobar uspjeh... tko zna kada ćemo opet ponoviti ovakvo nešto.

Ne znam za koga ću navijati da pobjedi.. možda Maroko ili Argentina... za Francusku baš i nisam.

44Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sri pro 14, 2022 11:25 am

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

45Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sri pro 14, 2022 12:30 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

46Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sri pro 14, 2022 2:47 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
MariMar je napisao/la:Ništa od finala Smile ali i ovo je dobar uspjeh... tko zna kada ćemo opet ponoviti ovakvo nešto.

Realno, fantastičan uspjeh čak i ako budemo četvrti. Imali smo dva polufinala na dva prvenstva zaredom, što ni mnogo jače i bogatije zemlje nisu uspjele ostvariti.

MariMar likes this post

47Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu čet pro 15, 2022 8:51 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Maroko je igrao poprilično dobro protiv Francuske... mislim da su sva 3 tima jača od nas. Tako da vjerujem da će nas Maroko dobiti.

[You must be registered and logged in to see this link.]

48Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 17, 2022 12:08 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Naši golmani najbolji... sjećam se da je i Ladić bio dosta popularan kao dobar golman... očito nije dovoljno dobar kao Livaković ili Subašić.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc likes this post

49Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 17, 2022 4:15 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zovu ga ministar obrane. Very Happy

50Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 17, 2022 6:26 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Danas smo dobro igrali. Dalić je promijenio sastav, izbacio Brozovića (smatram da je Brozović dosta kvario igru) i ubacio nove svježe igraće. No zeznuo je s Argentinom, mislim da je on (Dalić) kriv zbog loše postave.. ali na kraju super rezultat, treće mjesto Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]


51Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 17, 2022 6:48 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Scorpy je napisao/la:Realno, fantastičan uspjeh čak i ako budemo četvrti. Imali smo dva polufinala na dva prvenstva zaredom, što ni mnogo jače i bogatije zemlje nisu uspjele ostvariti.

A mi nismo četvrti, opet smo osvojili treće mjesto. Čestitke hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji i izborniku Daliću! Možda smo za jedno mjesto neuspješniji nego prije četiri godine, ali barem utakmice nisam gledao iz bolničkoga kreveta, što čitavu stvar čini daleko ljepšom. king

MariMar likes this post

52Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu sub pro 17, 2022 8:23 pm

MariMar


MariMar
VIP Član

Scorpy likes this post

53Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 18, 2022 11:56 am

MariMar


MariMar
VIP Član
Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

54Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 18, 2022 6:49 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

55Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 18, 2022 7:11 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Moram ovo staviti pod ovu temu, da ostane zabilježeno kako poneki novinari, lešinari žive od nas a rade protiv nas... Ovakve stvari očekuješ od srpskih novinara a ne od ''naših''?...

[You must be registered and logged in to see this link.]

56Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 18, 2022 8:10 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Svaka čast objema reprezentacijama na vrhunskom finalu. I Francuzi i Argentinci mogli su riješiti pitanje naslova prvaka prije jedanaesteraca, ali sudbina je htjela da presude čvršći živci i sreća. Do osamdesete minute mislio sam da je gotovo, da će Messi i društvo osvojiti pehar, onda su se Francuzi vratili iz mrtvih pa sam vjerovao da će oni slaviti, a poslije su me praktički iz napada u napad i jedni i drugi tjerali da mijenjam mišljenje o mogućem pobjedniku. Gotovo nadnaravna utakmica!

57Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 18, 2022 8:15 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Scorpy je napisao/la:Svaka čast objema reprezentacijama na vrhunskom finalu. I Francuzi i Argentinci mogli su riješiti pitanje naslova prvaka prije jedanaesteraca, ali sudbina je htjela da presude čvršći živci i sreća. Do osamdesete minute mislio sam da je gotovo, da će Messi i društvo osvojiti pehar, onda su se Francuzi vratili iz mrtvih pa sam vjerovao da će oni slaviti, a poslije su me praktički iz napada u napad i jedni i drugi tjerali da mijenjam mišljenje o mogućem pobjedniku. Gotovo nadnaravna utakmica!

U početku sam mislila kako je namješteno da ''Mesijevci'' dobiju. Odmah penal za Argentinu, pa cijelo prvenstvo Argentinci dobivaju na penale.... kasnije došao penal za Francuze, pa izjednačenje... zanimljiva utakmica... drago mi je da je Argentina dobila... ali da je dobila na onakav način 2-0 bome bilo bi bezveze.

58Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 18, 2022 8:16 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
hmm... mnogi nam se sprdaju jer slavimo kao da smo pobijedili Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

a i Maroko slavi... Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

59Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu ned pro 18, 2022 8:27 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

60Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu pon pro 19, 2022 12:43 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Malo sam razočarana ovim titulma koje su stavili... npr. najbolji mladi igrač, proglašen je Argentinac koji je zabio sebi autogol :S kako je onda on proglašen najboljim?
Ili golman, smatram da je naš bio bolji. A na listi su još i Englezi koji niti nisu u top 4. Znači Marokance i nas su potpuno izignorirali a ubacili Engleze koji se nisu po ničemu isticali.

[You must be registered and logged in to see this link.]

61Svjetsko prvenstvo u nogometu - Page 3 Empty Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu pon pro 19, 2022 4:13 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 4.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.