CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Go down  Poruka [Stranica 3 / 34.]

LeClerc



VIP Član
Tko želi unajmiti stan u New Yorku mora dati svoj uzorak DNK da bi unajmio stan plus uz to mora ispuniti stotine različitih formulara. Ljute se na Kineze da prate svoje građane dok ovi traže DNK za unajmljivanje stana.


LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovako u Afganistanu čuvaju svježe grožđe u glini.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Netko je testirao reakciju američkih zračnih snaga sa puštanjem balona iznad Amerike na jeftini način bez da u testiranje potroši milijune dolara. Zanimljivo je da su se baloni mogli vidjeti i iznad Kine prošle godine. Izgleda da je netko Američku zračnu obranu zatekao na spavanju.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U Japanu proizvode specijalnu tinti za kaligrafiju. Pločica od 200 grama te tinte može koštati od 1000 dok 2000 dolara za kvalitetniju tintu. Tinta se proizvodi iz čađi koja se nastaje pri gorenju uljne lampe.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Mislio sam da netko puca sa puškom kad ono to ova ptica proizvodi zvuk sa svojim kljunom.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

MariMar


MariMar
VIP Član
LeClerc je napisao/la:Mislio sam da netko puca sa puškom kad ono to ova ptica proizvodi zvuk sa svojim kljunom.


Prvi puta vidim ovu pticu. Imam dojam kao da sam ''otkrila'' novu vrstu kada vidim ovakvo nešto neobično po prvi puta a nisam znala da postoji Very Happy Podsjeća malo na Dodo-a

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
I ja sam je tek drugi puta u životu vidio. Very Happy Iako volim gledati te emisije o životinjama nikada je nisu u tim emisijama pokazali. neznam

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Izgleda da i majmuni znaju psovati, kada ima banana padne uvodu. Very Happy

MariMar


MariMar
VIP Član
Ne čujem zvuk u ovom videu s majmunom. neznam

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Nije bilo zvuka. Gledaju mu usta kada mu banana ispadne, izgleda kao čovjek koji je upravo opsovao Very Happy

MariMar


MariMar
VIP Član
Mislim da nije ništa rekao, samo je pljuno i otišao Jezik

LeClerc likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Svejedno mi je smiješan Laughing gleda kao ja kada mi ispadne nešto tako na pod Very Happy

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član


MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Znači ipak su se piramide koristile za proizvodnju eklektične energije iz elektromagnetnog polja iz zemlje. Na kraju je sve uništeno kada je došla velika poplava koja je izazvala eksploziju u piramidama.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U Egiptu u piramidi su otkrili novi prolaz.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Slonovi su naučili da mogu iskoristi svoju veličinu da zaustave kamione koji prevoze šećernu trsku.

LeClerc


LeClerc
VIP Član

60Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 3 Empty Re: Apokalipsa je odgođena vratite se kući čet oľu 09, 2023 12:07 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Kako uništiti cipele od 35 000 dolara? Psiholozi će reći svoj narativ o ljudima koji ovako unište nešto što vrijedi toliko puno novaca. Ali ti isti psiholozi onda odu na izbore i glasaju za političare koji su pokrali milijune Eura iz državnog proračuna Laughing  Što je još bolje neki od tih psihologa nikada nisu vidjeli ništa loše u tome da glasaju za političare koji kradu. Ali će opet rado prodavati psihološke mudrolije o ljudima koji unište cipele za 35 000 dolara Apokalipsa je odgođena vratite se kući  - Page 3 1152922892

LeClerc


LeClerc
VIP Član

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 3 / 34.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.