CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Apokalipsa je odgođena vratite se kući

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Next

Go down  Poruka [Stranica 25 / 35.]

LeClerc



VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Sa tim Auto-tune svatko može postati "dobar" pjevač Laughing Sada kada je autor ovog videa objasnio kao radi taj autotune znam zašto svi ti pjevači koja ga koriste imaju čudan glas dok pjevaju.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ah znači tu odlazi novac koji je trebao biti upotrijebljen za obranu Ukrajine i za uvježbavanje ukrajinskih vojnika. Ista stvar se dogodila u Afganistanu Iraku i mnogim drugim ratovima gdje su potrošene milijarde dolara na rat a zapravo je veliki dio novca pokraden za ovakve projekte. Zato su se događaju ti ratovi da se mogu domoći novca koji onda idu za tajne projekte.  

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Congratulations that someone finally figured it out the truth.


[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
15 years stranded on the isle of sand.

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Woke People

[You must be registered and logged in to see this image.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Ovaj je pokušao iz Tasmanije u kajaku preveslati ocean i doći u Australiju. Nakon sedam dana njegov kajak je bio oštećen, javio je preko satelitskog mobitela da treba pomoć jer je ispao iz kajaka. Uz to mjesto gdje je ispao iz kajaka bilo je poznato po tome što tamo plivaju veliki morski psi.

Ova je njegova posljednja slika koju je sam slikao prije nestanka. Spasioci su našli sliku na memorijskoj kartici.

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Dijete od dvije godine na petom katu zgrade izašlo je na prozor sa kojeg je palo. Čovjeka koji se nalazio na pločniku spazio je dijete koje je uspio uhvatiti nakon pada sa prozora. Ovo nije prvi ni zadnji puta da vidim kako mala djeca ispužu iz stana i padaju sa prozora kao kruške. Mi vidimo samo one sretne trenutke spašavanja, dok one druge trenutke gdje se dijete razleti na pločniku skrivaju se negdje na internetu.  Ako ih itko vidi taj prizor mu ostane do kraja života u sjenčanju. Zato pazit na svoju djecu.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Very Happy Laughing


A priest, rabbi and imam are swimming in lake. They got out naked and some people are just passing by the lake. Rabbi and imam immediately cover their private parts, while priest cover his face. After people got away, rabbi and imam asked the priest why he covered his face. Priest said: "I don't know about your community, but my people and followers recognize me by my face."

LeClerc


LeClerc
VIP Član
U videu je riječ što se događa sa ljudima kada privremeno umru. Neki ljudi vide svoje roditelje, drugi ljudi dožive da ih ganjaju neke figure obučene u crno koji ih žele odvući u pakao. Osobno nisam doživio ništa slično, ali sam oduvijek imao neki glas koji me je znao upozoravati na neke loše stvari u mom životu. Sada mi taj glas kaže da još uvijek nije kasno da se promijenim, ali vrijeme prolazi brže nego prije i da je vremena jako malo ostalo za promjene. A ja ga ne slušam.

LeClerc


LeClerc
VIP Član


LeClerc


LeClerc
VIP Član
Zašto ti redatelji stalno unajmljuju pijane kamermane. Film bi bio dobar da kamerman drži kameru na miru. Tko zna možda nemaju para da plate boljeg kamermana Laughing

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Japanci za razliku od Amerikanaca imaju dovoljno para da plate kamermana koji nije pijan. Zato je kamera na miru dok se snima film. Osim toga Japanci imaju bolji scenariji za filmove.

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Drugi nastavak serije iznad.



LeClerc


LeClerc
VIP Član
Laughing Very Happy

[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

LeClerc


LeClerc
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

MariMar likes this post

LeClerc


LeClerc
VIP Član

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Današnji prognozeri vole pretjerati u svojim prognozama. Zato je ova obitelj odlučila da im se naruga na ovaj način.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 25 / 35.]

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30 ... 35  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.