CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koronavirus

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down  Poruka [Stranica 4 / 50.]

61Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 11:04 am

Vesna



Forumaš/ica
Ako dodje di konpikacija, da li bi da te lece tu ili ovde? Jezik

62Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 11:04 am

daidza


daidza
VIP Član
Ja bi odmah, samo da placu salju Laughing

63Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 11:07 am

ally


ally
VIP Član
meni čak u ovoj situaciji nije ni briga za plaću
samo nek što prije prođe da odem zaradit za nju kao i svi mi.

64Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 11:08 am

daidza


daidza
VIP Član
Mene je, banka ne pita ccc

65Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 11:09 am

ally


ally
VIP Član
ma dobro..
kužimo se valjda kako mislim
računi su tu, moraš ih platit

66Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 11:10 am

daidza


daidza
VIP Član
E

67Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 12:05 pm

fat_boy_slim



Forumaš/ica
evo bas o temi koju sam pokrenuo

"Boravak na otvorenom prostoru se preporučuje, tada se kapljične infekcije ne prenose. Bolje je da se boravi vani, ali treba izbjegavati socijalni kontakt. Da se previše ne približavamo. Potrebno je ograničiti socijalni kontakt na što kraće vrijeme", kazao je Capak. je napisao/la:

"Mnogi me pitaju o djeci. Dobro je da su djeca na zraku, ali nije dobro da se druže. Odgovornost je na roditeljima, ne na djeci. Mi samo možemo samo ponoviti apel o neodržavanju javnih skupova i intenzivna druženja. Ako pratimo preporuke mi smo napravili puno. Možemo izdati preporuke za roditelje, ali za očekivati je da se one znaju", rekao je Beroš. je napisao/la:

[You must be registered and logged in to see this link.]

68Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 12:08 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
kod nas su od danas zatvorena sva dječja igrališta
pripremaju se ovih par hotela u slučaju da zatrebaju, a nažalost, kako se čini, trebat će

69Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 12:08 pm

ally


ally
VIP Član
i to je ok

a ja jučer gledam neku sliku zbilo se nekih 15ak momaka ko srdelice i uz ćakulu se sunčaju

oni su to očito malo drugačije shvatili
kao i vjerojatno mnogi drugi

70Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 12:10 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
daj bože čim prije da se sve zatvori, ne vidim kako drukčije sprovesti disciplinu

71Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 1:02 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
ally je napisao/la:a ja jučer gledam neku sliku zbilo se nekih 15ak momaka ko srdelice i uz ćakulu se sunčaju

[You must be registered and logged in to see this link.] - iz Slobodne Dalmacije?

Ne možeš kretenima objašnjavati, možeš jedino uvesti izvanredno stanje i policijski sat. Jer će se opametiti tek kad vojni konvoji počnu odvoziti lijesove.

72Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 1:06 pm

ally


ally
VIP Član
i slobodne da

i koliko je takvih
al ako ih već nije briga i misle da oni neće to na nikog prenijet, da se neće razbolit, pa jel te briga da nam je čitava ekonomija stala, život, zarada, sve
koliko glup moraš bit

bolje da ništa ne pišem nit mislim, samo se uzrujam

73Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 1:19 pm

caveman 78


caveman 78
Forumaš/ica
Koliko ima neodgovornih ljudi i glupih to je strašno, izbjeći se ne može ali se može smanjiti broj zaraženih, koliko ih je došlo iz inozemstva i ne pridržavaju se uopće mjera samoizolacije i eto samim time ako su zaraženi a to ne mogu odmah znati šire zarazu dalje, druga skupina smo mi koji moramo raditi i biti svaki dan u kontaktu sa puno ljudi jer hranu moramo dostaviti do dućana ali i čuvamo se koliko možemo da maskama, dezinfekcijom ruku i rastojanjem od sugovornika ili kolega.
Najgora stvar je širenje virusa u početnoj fazi kod zaraženih koji to ne znaju i samim time zaraze puno drugih, kontra mjera tome je upravo ono što tupe svaki dan na tv da se ljudi ne okupljaju i ne dolaze blizu jedan drugome i onda dođe pametan Bandić i žive ljude na Jarun i Bundek Udarac

74Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 1:21 pm

Vesna



Forumaš/ica
Cave cmok

75Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 1:23 pm

caveman 78


caveman 78
Forumaš/ica
Vesna je napisao/la:Cave cmok
hmm jel se to veseliš što sam tu ili?
Ali sve jedno i tebi cmok

76Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 1:33 pm

Vesna



Forumaš/ica
Veselim se sto si tu i sto si tako pametan post napisao

77Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 2:02 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Danas su zatvorena dječja igrališta u Zagrebu i Splitu. Te sam članke vidio, pretpostavljam da je slično i u ostalim gradovima.

78Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 2:09 pm

fat_boy_slim



Forumaš/ica
I u Rijeci

Prema uputi nacionalnog Stožera civilne zaštite, Stožer civilne zaštite Grada Rijeke od danas, 20. ožujka, zatvara za korištenje sva dječja igrališta na području Grada Rijeke. Dječja igrališta ograđena su trakama te su istaknute obavijesti o zabrani korištenja. Riječ je o dječjim igralištima na kojima djeca koriste tobogane i ostala igrala čime se ostvaruje kontakt i mogućnost prijenosa zaraze. je napisao/la:

79Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 3:15 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Ne razumijem kakva su im to pravila... zatvorili granice, iz određenih država ne smiješ dolaziti a oni koji dođu moraju u karantenu. A naši ljudi se vraćaju iz zaraženih zemalja i donose koronu. Evo još jedan slučaj na otoku, vratio se kući iz Austrije i donio koronu. Pa kako su mu dopustili onda da se vrati zaražen? svašta.

80Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 9:27 pm

tendre poison


tendre poison
Forumaš/ica
fat_boy_slim je napisao/la:Nego da vas pitam, izlazite li vi vani u setnju i slicno?
Ili se strikno drzite doma i vani izalzite samo kad idete po neke potrepstine?

Pitam vas jer ja izadjem povremeno odnosno izadjemo obitljaki malo na plazu i sunce.

Sinoc sam gledao otvoreno i capak je govorio izmedju ostalog i o tome. Rekao je kako izlazak van je sasvim u uredu jer se virus ne prenosi na na otvorenom prostoru naravno pod uvjetom da niste u necijem intimnom prostoru. Znaci drzati dovoljni razmak od ostalih ljudi.

Izlazim jer radim još uvijek, a i vozim se u prijevozu.

Od idućeg tjedna drugačije, jer ne radim, ali izlazit ću sa psom u šetnju, i ići na nasip, gdje nema ljudi, nadam se.

81Koronavirus - Page 4 Empty Re: Koronavirus pet oľu 20, 2020 11:12 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
Crnjak s Facebooka, meni je genijalan. 🤣

Nakrcat ću si sad na listu maksimalni broj prijatelja.
Da bar kojeg imam na ljeto.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 4 / 50.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Similar topics

-

» Koronavirus

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.