CroportalNovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroportalNovi

You are not connected. Please login or register

Koji ste zadnji film pogledali?

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down  Poruka [Stranica 12 / 15.]

221Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? čet sij 13, 2022 5:15 am

LeClerc



VIP Član
Tko ima vremena neka si pogleda ovaj film. Englezi još uvijek znaju snimiti film tako da gledatelja ostave u napetosti takorekuć od početka. Bar je film tako na mene djelovao.  Iako moram napomenuti sam početak nije obećavajući, ali Englezi ne razvodnjavaju film kao Amerikanci, pa brzo pređu na zanimljivi dio filma.

222Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet sij 28, 2022 12:38 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam The Machinist, na hrvatskom Nestajanje. Film je me podsjeća na filmove od Alfred Hitchcock, koji završetak i koji obrat. Eek

[You must be registered and logged in to see this link.]

223Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub sij 29, 2022 1:18 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

zaboljelo me koliko su nas vjerno dočarali

224Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned sij 30, 2022 3:40 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
^^Isto taj.

225Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto vel 15, 2022 12:58 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam film [You must be registered and logged in to see this link.] Kada su filmovi bilo dobri.

226Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub vel 19, 2022 12:42 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam film o nekom liku Ted Kaczynksi, koji dosadni film  Udarac  Oni zaista nisu znali što bi snimali nego su išli snimiti film o nekom bombašu  kava

[You must be registered and logged in to see this link.]

227Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto oľu 08, 2022 7:06 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
Od novijih [You must be registered and logged in to see this link.]

Od starijih [You must be registered and logged in to see this link.]

228Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri oľu 09, 2022 4:14 pm

Kjara


Kjara
VIP Član
LeClerc je napisao/la:Gledao sam The Machinist, na hrvatskom Nestajanje. Film je me podsjeća na filmove od Alfred Hitchcock, koji završetak i koji obrat. Eek

[You must be registered and logged in to see this link.]

I ja pogledala, odlican!

LeClerc likes this post

229Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri oľu 30, 2022 12:46 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Once Upon a Time in America (1984.)

Mehhh, toliko dug film, a kraj filma bezveze.

i Thelma & Louise (1991.)

isto mi nije nešto

230Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pon tra 11, 2022 10:00 pm

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
Novi Matrix,u biti gledala sam sve njegove nastavke,ali ovaj novi je za mene cisti promasaj sve u svemu meni los.

231Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 12, 2022 6:30 am

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
Pulp fiction Cool

232Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 12, 2022 9:20 am

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam [You must be registered and logged in to see this link.] danas se ne bi usudili snimiti ovakav film Laughing

233Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub tra 16, 2022 10:12 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Pokušao sam gledati novog Betmena 2022, ali za mene taj film nije uopće gledljiv. Glumci izgledaju kao da su pobjegli iz psihijatarske ustanove. Osim toga svi glumci šapću u filmu kao da su u knjižnica pa ne smiju uznemiravati ostale posjetitelje knjižnice. Sav onaj mrak u filmu izgleda kao da glumcima smeta svjetlo pa se kreću samo po noći kao vampiri.

MariMar likes this post

234Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned tra 17, 2022 4:15 pm

Dalmatinka


Dalmatinka
Forumaš/ica
LeClerc je napisao/la:Pokušao sam gledati novog Betmena 2022, ali za mene taj film nije uopće gledljiv. Glumci izgledaju kao da su pobjegli iz psihijatarske ustanove. Osim toga svi glumci šapću u filmu kao da su u knjižnica pa ne smiju uznemiravati ostale posjetitelje knjižnice. Sav onaj mrak u filmu izgleda kao da glumcima smeta svjetlo pa se kreću samo po noći kao vampiri.  
Hhhaaahhhaa jesi dobar,vidis meni je dobar....

LeClerc likes this post

235Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? ned tra 17, 2022 6:53 pm

Joks


Joks
Administrator
https://cpnovi.forumcroatian.com
moneyball - palac

236Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? uto tra 26, 2022 12:44 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
[You must be registered and logged in to see this link.]

237Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet tra 29, 2022 2:58 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ok, ali nista spec.

238Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sri kol 17, 2022 7:57 pm

LeClerc


LeClerc
VIP Član
Gledao sam film [You must be registered and logged in to see this link.] Ne znam što im se dogodilo da su uspjeli napraviti jako dobar film? Nisu ga uništili kao što uništavaju ostale filmove i serije.

239Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet ruj 23, 2022 10:50 pm

MariMar


MariMar
VIP Član
Cool Runnings. Baš mi pašu dobre stare komedije.

240Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? sub ruj 24, 2022 4:09 pm

Bellatrix


Bellatrix
Forumaš/ica
[You must be registered and logged in to see this link.] - nerealno, al' drzi paznju.

Sad se setih da [You must be registered and logged in to see this link.] nisam pogledala do kraja. Dobar je.

241Koji ste zadnji film pogledali? - Page 12 Empty Re: Koji ste zadnji film pogledali? pet ruj 30, 2022 4:10 pm

Scorpy


Scorpy
Forumaš/ica
https://trkeljanje.com/
LeClerc je napisao/la:Gledao sam film  [You must be registered and logged in to see this link.]  Ne znam što im se dogodilo da su uspjeli napraviti jako dobar film? Nisu ga uništili kao što uništavaju ostale filmove i serije.

Drek od filma. Samo prvi Predator valja, ostalo je smeće.

Nego, pogledaj [You must be registered and logged in to see this link.] Zhanga Yimoua iz 2002. godine. Stiliziran je, nešto poput Kuće letećih bodeža, ali prizori borbe dobro su napravljeni.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 12 / 15.]

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.